forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/02/2006 : 19:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Raduje me da ima dosta ljubitelja Texa. Ko zna, ako se bude dobro prodavao možda æe moæi izlaziti i svako 15 dana, što bi bilo i najrealnije s obzirom da znamo koliko Tex ima epizoda. U biti najbolje bi bilo da Tex izlazi svaki tjedan. Što kažete? Dobra ideja, zar ne?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/02/2006 : 20:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ili svaki dan.....
ili svaki sat....
ili svaki minut...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/02/2006 : 20:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Raduje me da ima dosta ljubitelja Texa. Ko zna, ako se bude dobro prodavao možda æe moæi izlaziti i svako 15 dana, što bi bilo i najrealnije s obzirom da znamo koliko Tex ima epizoda. U biti najbolje bi bilo da Tex izlazi svaki tjedan. Što kažete? Dobra ideja, zar ne?



Zagor onda ima da ide dnevno

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 10/02/2006 : 08:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Thommo

U 3. mjesecu, Tex opet na snijegu!




prekrasno. snijeg, sjever... sve ono što je dosada nudilo odliène texove prièe. samo mi je malo ovaj naslov problematièan. nisam dobar s talijanskim ali mi ovo izgleda kao "bijeg sa velikog sjevera"??

Mislim da je "Bijeg na daleki sjever". Nemoj me držati za rijeè!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/02/2006 : 12:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Crtao je i tri kratke prièe(rb3,4,5) koje bi trebala stripoteka da objavi.Takoðer i Tex gigante br.7(Bernarde,je li èitaš
ovo?!).




Za sljedeæi gigant ja bih upravo ovaj od Ticcija.A što se kratkih prièa tièe,nadam se da æe nakon Nik Rajdera i Martija u Stripoteci na red doæi i Tex.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 13/02/2006 : 02:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Ja osobno nemam namjeru kupovat sve brojeve extra Texa iskljuèivo iz razloga što ne idu od 1. broja. Da se mene pita, ukinula bi se redovna prodaja svih stripova, i krenula bi prodaja svih stripova u extra izdanju od 1. broja, bez ikakvog izbacivanja stranica. Pa da i mi imamo sve stripove na broju. Talijanima je baš super što se toga tièe...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 13/02/2006 : 03:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

Ja osobno nemam namjeru kupovat sve brojeve extra Texa iskljuèivo iz razloga što ne idu od 1. broja. Da se mene pita, ukinula bi se redovna prodaja svih stripova, i krenula bi prodaja svih stripova u extra izdanju od 1. broja, bez ikakvog izbacivanja stranica. Pa da i mi imamo sve stripove na broju. Talijanima je baš super što se toga tièe...



Talijanima je to isplativo, nama nije.

Lako je jebat majku izdavacu zato sto nije poceo od tog i tog broja. Al uhvatit se sam posla, e to je zajeb. Ja sam uvijek mrzio taj izgovor "ako vec prigovaras, ajd sam napravi pa da te vidimo" al u izdavastvu je on IMHO potpuno opravdan. Em se ulazu nemale pare, em je strip danas medij za kojeg je interes pao na najnize grane. Svaka cast svakome tko danas izda bilo sto. Osobno mi je je jako zao sto nikad nisam kupio nista od Bernijevih Bookglobe/Strip Agent izdanja osim Jeremiaha, al' nikad se nije imalo love...

C R O A T O A
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 14/02/2006 : 11:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Cestitke dcopicu na prvoj recenziji!

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=TX&StoryID=429

Cini se izvrsna epizoda, a ako nam Tex Extra poživi, doci ce na red za cca. 4 godine...

Edited by - Thommo on 19/02/2006 18:58:32
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/02/2006 : 11:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
i ja se pridružujem èestitkama i nadam se da æeš napisati više recenzija texa, po moguænosti ove od SD jer ionako ih je malo

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 15:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
okej, onda da i ja zaželim dcopicu dobrodošlicu u svijet recenzenata i da mu iskažem sve pohvale za prvu recenziju.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 19:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
i usput zamolio bih nekog da mi napiše ovdje mail od van gogha. zaboravio sam kako ide, a mrsko mi tražit
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/02/2006 : 20:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kad sam dcopica upoznao na CRŠu,odmah sam mu predložio da poène pisati recenzije jer je pravi poznavatelj.Ova prva recenzija to i potvrðuje.Šteta što ne mogu komentirati ovu epizodu jer nemam te brojeve ali kad(i ako) je objavi VanGogh,sigurno æu to uèiniti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/02/2006 : 20:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

i usput zamolio bih nekog da mi napiše ovdje mail od van gogha. zaboravio sam kako ide, a mrsko mi tražit


strip@vangogh.hr

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 23:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Hvala svima na pohvalama! Ipak mi je ovo prva recenzija, pa ima i nekih propusta, ali dobio sam dobre savjete kojih æu se nastojati pridržavati u slijedeæim recenzijama koje namjeravam napisati, da to sve bude još bolje. Ali pošto oko 1 ožujka odlazim raditi na more, nastavljam tek najesen s novim recenzijama, a na forumu æu biti tek povremeno, kad mi poslovne obaveze to budu dozvoljavale. Naravno, tko doðe na MAFEST, vidjet èemo se tamo, ili na slijedeèem CRŠ-u...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/02/2006 : 23:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Èestitke i od mene,sigurno je lip osjeæaj vidit svoje djelo meðu svim ostalim i onako lipo sreðeno.Samo tako i dalje majstore :)

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/02/2006 : 15:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by alen
Poceo sam sinoc citati epizodu Texas Bil (ZS 635-637, original 180-183) i sjajna je. Kao i obicno Tex i Carson su se uhvatili vruceg krumpira ciscenja jednog gradica od nasilnika. Kao i obicno cine to ognjem i macem.

Jesi li primijetio da fali što stranica?

Edited by - Thommo on 15/02/2006 15:35:40
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/02/2006 : 15:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Pridružujem se pohvalama, nažalost ni ja nisam u moguænosti komentirati pošto nemam ni jedan nastavak te prièe, ali ni ne sumnjam da je to odlièan Tex (kao i veæina iz toga razblja) kako ga je dcopic i prikazao.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 20/02/2006 : 08:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Mescaleros, TX 151/154, G.L.Bonelli/Letteri, ZS 276/277 Meskalerosi

Ajmo, poznavaoci: da li i koliko ovdje fali stranica? Jer su 4 talijanca, a 2 dnevnika. Da li su mozda ZS s ogromnim brojem stranica?

Tnx!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 08:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
prezadovoljan sam extra texom. jos ga nisam stigao procitati, samo sam ga prelistao i odusevljen sam. na ovoj zutoj naslovnici mi ona cijena ni ne smeta toliko. samo da ovako nastave...

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 11:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
procitao i zadovoljan sam jos uvjek, ima malo lektorskih gresaka, al moze se progledati kroz prste. podrzavam, i kupovat cu sigurno kad pocne i kod nas izlaziti

ZAGOR PRICA...

Edited by - nedim on 20/02/2006 11:56:38
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2006 : 12:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Sad sam danas dobio ova prva dva Texa extra, pa to su ponovljene epizode iz ZS 707, 708, 709, 710, sve potpuno isto, malo drugaciji prevod, ali svakako sam zadovoljan kvalitetom, samo nek ovaj izdavac nastavi sa ovom edicijom !!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 12:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Sad sam danas dobio ova prva dva Texa extra, pa to su ponovljene epizode iz ZS 707, 708, 709, 710, sve potpuno isto, malo drugaciji prevod, ali svakako sam zadovoljan kvalitetom, samo nek ovaj izdavac nastavi sa ovom edicijom !!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"



nije 100% isto, fali pokoja stranica + je nesto naknadno docrtavano. one strelice (putokazi) u #2 npr

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26447 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/02/2006 : 16:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
[quote]Originally posted by Thommo

Mescaleros, TX 151/154, G.L.Bonelli/Letteri, ZS 276/277 Meskalerosi

Ajmo, poznavaoci: da li i koliko ovdje fali stranica? Jer su 4 talijanca, a 2 dnevnika. Da li su mozda ZS s ogromnim brojem stranica?



evo vako :ZS 276-Meskalerosi 142 stranice
ZS 277-Zvono za Lucera 141 stranicu
znaci ukupno 283 starnice.To bi moglo izaci u 4 talijanska Texa,tako da pocne na kraju prvog broja,onda dva cijela,pa kraj na pocetku cetvtog broja.Pretpostavljam da je tako.Za biti siguran treba provjeriti na popisu Texova na Bonellijevom siteu.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2519 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 20:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Mescaleros, TX 151/154, G.L.Bonelli/Letteri, ZS 276/277 Meskalerosi

Ajmo, poznavaoci: da li i koliko ovdje fali stranica? Jer su 4 talijanca, a 2 dnevnika. Da li su mozda ZS s ogromnim brojem stranica?

Tnx!




Original IT epizoda ima 320 stranica.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 20:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Dalen

Raduje me da ima dosta ljubitelja Texa. Ko zna, ako se bude dobro prodavao možda ae moai izlaziti i svako 15 dana, što bi bilo i najrealnije s obzirom da znamo koliko Tex ima epizoda. U biti najbolje bi bilo da Tex izlazi svaki tjedan. Što kažete? Dobra ideja, zar ne?



Zagor onda ima da ide dnevno

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Zagor isto ima jako puno epizoda, a i najbolje se prodaje od svih, pa stoga bi slobodno mogao, ili najbolje trebao, ici svakih 15 dana. Znam da bi puno ljudi zbog toga bilo zadovoljno. Napisao sam u drugom topicu upravo tako nešto.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000