forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/11/2005 : 17:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Možda samo uzalud nabija postove.
Ili protestira sa ovom parolom ispod upitnika.
Sori,brale,al ništa postici neceš tako.
Izdavaci su ti koji odlucuju kakav ce bit njihov strip.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 20:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Jetset,ti se stalno nešto pitaš ili si tužan

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


vidiš da nabijam postovenikako ne kužim kako osvojit 1000 i još poneki kad ne uspijevam doci niti do 200nekima se izgleda umnažaju x10

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 20:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
U mom nabijanju postova pomoga mi je panzerov topic "vicevi za nabijanje postova"-ko stvoren za to.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 20:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ali naravno,nema ga više na forumu jer je izbrisan

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 30/11/2005 : 23:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Pozdrav svima a posebno pavinu kome je jucera bi rodendan!
A za ovaj moj topic bi hti reci da san stvarno zadovoljan jer mi je cilj bio da doznan sto vi mislite o texu i da topic prede 50 komentara. Nemojte se cuditi što se ne javljan cesto i odgovaran na vaše komentare jer van ja nisan od onih što su cilo vrime na internetu. A o texu mislin sve najbolje i samo se nadan da se što prije nešto pokrene.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/12/2005 : 07:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Evo vam exkluziva: Za dva tjedna krece Tutto Tex na kioscima.

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/12/2005 : 08:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Lijepa vijest. A znaš li možda da li ce krenuti od 1. ili 100. broja?
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 01/12/2005 : 08:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Evo vam exkluziva: Za dva tjedna krece Tutto Tex na kioscima.





za svaku pohvalu...samo ne znam koga pohvaliti

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/12/2005 : 09:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ono je sve sto znam. Izdavac je novi, neimenovan (Splitski).

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/12/2005 : 09:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Možda je neki malo jaci splitski lokalni izdavac koji izdaje i novine ili neku pisanu literaturu. Kako je SD mogla ici s s novinama i paralelno sa stripovima, nekom vec uhodanom izdavacu, primjerice novina, jedan dodatni poslic ne može škoditi? Ide se na veliko, cim ide na kioske...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 01/12/2005 : 11:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Možda je neki malo jaci splitski lokalni izdavac koji izdaje i novine ili neku pisanu literaturu. Kako je SD mogla ici s s novinama i paralelno sa stripovima, nekom vec uhodanom izdavacu, primjerice novina, jedan dodatni poslic ne može škoditi? Ide se na veliko, cim ide na kioske...

Wealth beyond measure, outlander...

Vidim, ima se vremena! Pozdrav! Zavrsio GO...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 01/12/2005 : 12:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Evo vam exkluziva: Za dva tjedna krece Tutto Tex na kioscima.





Ovo je bolja vijest nego izlazak Tex giganata. Napokon cu se još više nauživati Galepova crteža.

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/12/2005 : 13:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
je li to sigurno,ili se samo šališ?oce li biti SC?
quote:
Originally posted by alen

Evo vam exkluziva: Za dva tjedna krece Tutto Tex na kioscima.



Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/12/2005 : 14:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

je li to sigurno,ili se samo šališ?oce li biti SC?
quote:
Originally posted by alen

Evo vam exkluziva: Za dva tjedna krece Tutto Tex na kioscima.






Ne salim se. Pretpostavljam SC kad ide na kioske.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/12/2005 : 14:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Znaci ne odustaje se od te ideje?
Nekako mi se cini posustala u novije vrime...........
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/12/2005 : 15:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by DeeCay

Možda je neki malo jaci splitski lokalni izdavac koji izdaje i novine ili neku pisanu literaturu. Kako je SD mogla ici s s novinama i paralelno sa stripovima, nekom vec uhodanom izdavacu, primjerice novina, jedan dodatni poslic ne može škoditi? Ide se na veliko, cim ide na kioske...
Wealth beyond measure, outlander...

Vidim, ima se vremena! Pozdrav! Zavrsio GO...



I sad si nesretan što si se vratio kuci? Kako je bilo u Germany? Jeste uživali?

Vremena imam na poslu, superbrzu vezu pa mi nije teško visjeti na forumu... Heh! Znaš da nas pripravnike ne tjeraju baš previše. Tek se uhodavamo.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 01/12/2005 : 16:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Vremena imam na poslu, superbrzu vezu pa mi nije teško visjeti na forumu... Heh! Znaš da nas pripravnike ne tjeraju baš previše. Tek se uhodavamo.
Pa kratko je trajalo, al bilo je baš OK.

Ako bude dobro vrijeme (G. Kotar bez snijega) navratit cemo do ZG za CRŠ, pa ako budeš tu, se vidimo? Pozdrav!

Edited by - Thommo on 01/12/2005 16:51:41
Go to Top of Page

bosanac_
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
23 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 01/12/2005 : 19:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bosanac_ a Private Message
lijepa vijest... zna li neko hoce li to u BiH dolaziti redovno ili sa zakasnjenjem kao i ovi brojevi?
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 01/12/2005 : 19:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
jel može nešto konkretnije oko tog izlaska texa na kioskemeni je to sumljivo

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/12/2005 : 20:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Bas me zanima kako ce biti dizajnirane naslovnice domaceg Extra Texa, s obzirom da Ludensov redovni Tex ima dizajn naslovnica talijanskog Tutto Texa.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/12/2005 : 21:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Najbolje bi bilo da izgleda kao "Nuova ristampa" , jer nema rijec "Tex" preko cijele gornje strane kao "Tutto Tex", vec je ime malo, kao i u orginalnoj seriji.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/12/2005 : 21:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

jel može nešto konkretnije oko tog izlaska texa na kioskemeni je to sumljivo

živio sc,dolje hc


evo da se složim sa tobom.
meni je to u pocetku bilo jako sumnjivo,jer sam znao o cem se govorilo u pocetku(o MM gigantima),
a sada nakon šta je alen rekao da ima ekskluziv vijest,nemam pojma šta bi mislio.
Sutra cu vjerovatno saznat...

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/12/2005 : 00:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Bas me zanima kako ce biti dizajnirane naslovnice domaceg Extra Texa, s obzirom da Ludensov redovni Tex ima dizajn naslovnica talijanskog Tutto Texa.



mene ponekad i nervira to što u ludensu graficku obradu redovnog texa rade kao kod tutto texa. evo primjer zašto je loše je predzadnji tex, "careva tajna", u kojem je dio gdje je kod orginala pisao naslov epizode u ludensa docrtan dio zida crkve iznad vrata i to pravo loše i neuvjerljivo i to me odmah podsjetilo na precrtavanja i docrtavanja koja su radili u dnevniku.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/12/2005 : 08:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ono je sve sto znam. Izdavac je novi, neimenovan (Splitski).


ja nisam

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 02/12/2005 : 08:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by VALTER

Bas me zanima kako ce biti dizajnirane naslovnice domaceg Extra Texa, s obzirom da Ludensov redovni Tex ima dizajn naslovnica talijanskog Tutto Texa.



mene ponekad i nervira to što u ludensu graficku obradu redovnog texa rade kao kod tutto texa. evo primjer zašto je loše je predzadnji tex, "careva tajna", u kojem je dio gdje je kod orginala pisao naslov epizode u ludensa docrtan dio zida crkve iznad vrata i to pravo loše i neuvjerljivo i to me odmah podsjetilo na precrtavanja i docrtavanja koja su radili u dnevniku.



Meni je isto puno bolji dizajn regularne serije, kakav je imala i Slobodna, sa malim natpisom Tex, kao danas regularni Zagor.

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000