forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 tangi i laverdir
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/11/2005 : 11:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by kico

Još kad bi meni netko ucinio uslugu i dao popis Flaš Gordona koji nisu izašli u Stripoteci?
Ima li uopce takvih izdanja?
Tražio sam na ovim popisima i samo se izgubio....


Mislim da imam doma usporedni popis. Pogledat cu...




Ajde,alene,pogledaj molim te,traži sam ovo al nisam se puno nadao da netko to ima.Može i na mail!
hvala
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/11/2005 : 20:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Poslao sam ti popis originalnih epizoda, usporedni mi je djelomican, jednom cu ga složiti kako treba.

Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/11/2005 : 10:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Zadnja izašla u Francuskoj je "Operacija Opijum", ne znam koja je po redosledu...
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/11/2005 : 10:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Inace Tangi i Laverdir su mi veoma drag strip, narocito iz perioda pre Jije-a, ciji mi crtež ne leži previše...
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 24/11/2005 : 16:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
da li neko zna sta je poslednje kod nas izaslo? Ja znam samo za neke epizode iz Supera i Giganta (cini mi se), tamo s kraja 80-ih?
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 24/11/2005 : 17:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by osim

da li neko zna sta je poslednje kod nas izaslo? Ja znam samo za neke epizode iz Supera i Giganta (cini mi se), tamo s kraja 80-ih?



...a mene izbacuju sa foruma jer tako loše procjenjujem karaktere.

Cijeli moj nervozni post je bio zbog toga jer ljudi ne ulažu ni minimum napora da se bar malo pripreme prije nego što pitaju, vec bi svi sve gotovo servirano. Zar nisi mogao procitati odgovore u ovom threadu i skupiti sve potrebne informacije?

Odgovor je: u Comic Stripu (oko broja 30) reprintana je jedna od prvih Uderzovih epizoda. Huver dem.

Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 24/11/2005 : 22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
sta ces kad nisu svi pametnjakovici kao ti. Izbacuju te s foruma jer ne znas da komuniciras s ljudima. Ako vec nemas nesto konstruktivno da kazes, onda se bolje ne javljaj, samo da bi maltretirao ljude. Lepo je sto si ti takav strip znalac i sto te smaraju ovako prizemne price neobrazovznih ljubitelja stripa, ali daces za pravo da je ovo javni forum, a ne forum univerzitetskih profesora koji su doktorirali na stripu.
Inace, vidis, uz duzno postovanje svih, ja nemam vremena da po ceo dan sedim za kompjuterom i surfam po netu trazesi odgovore na sva moguca pitanja. A sigurno da nisam ni jedini, jer onda cemu bi i sluzili forumi, kad bi ljudi sve sami trazili. Ovde sam uvek dobijao gomilu sjajnih informacija i podataka i nikome nije bilo tesko da tako nesto napise, kao sto ni meni nije bilo tesko da isto to uradim za druge ljude sa foruma. I niko nije ocekivao da uvek dolazim za svako pitanje pripremljen, da apsolviram svaku temu, kako ne bih tebe iznervirao nekim glupim pitanjem.

Ali, za razliku od tebe ja itekako pazljivo citam postove drugih (izvini pa nisam tako pametan kao ti, pa ne znam sta je thread, ali ni ne pokusavaj da me naucis, hvala za nista), ali ono na sta ciljas napisao je Pavel: "Ako se ne varam u posljednjim brojevima Comic Stripa je objavljen jedan album." E pa, izvini gospodine ekspertu, ali ja skromni nepoznavalac stripa cak nemam pojma ni kad je izlazio Comic strip, niti sam ga ikad citao, niti znam ko ga je objavljivao, niti sta je u njemu izlazilo.

I ne znam zasto je tako tesko na moje pitanje odgovoriti sa: "Koliko ja znam, poslednji put je izaslo u Comic stripu broj 30", pa bih te ja pitao nesto vise o Comic stripu, a ti bi mi odgovorio da je to bio strip koji je izlazio od te do te godine i uglavnom objavljivao to i to i gotovo. Zasto je to tako tesko? Zasto je mnogo lakse biti nadrkani pametnjakovic koji se sablaznjava na svako pitanje - da li zbog toga kako bi se pred drugima pokazao pametan i sebi stvorio osecaj vaznosti, znacajnosti, makar i u necemu sto samo sad i ovde moze biti bitno, ili se radi o necemu sasvim drugom - o neizlecivoj potrebi maltretiranja drugih?

Ali, ipak, ne brinem se ja ni malo (samo mi je malo sve to ruzno ovde, jer se meni licno nije do sada desavalo da nalecem na takve), ali s obzirom da sam na forumu svakodnevno godinama, znam da ces se ili nauciti kulturi dijaloga, ili ces zauvek nestati, kao i mnogi pre tebe.


quote:
Originally posted by JohnDrake

quote:
Originally posted by osim

da li neko zna sta je poslednje kod nas izaslo? Ja znam samo za neke epizode iz Supera i Giganta (cini mi se), tamo s kraja 80-ih?



...a mene izbacuju sa foruma jer tako loše procjenjujem karaktere.

Cijeli moj nervozni post je bio zbog toga jer ljudi ne ulažu ni minimum napora da se bar malo pripreme prije nego što pitaju, vec bi svi sve gotovo servirano. Zar nisi mogao procitati odgovore u ovom threadu i skupiti sve potrebne informacije?

Odgovor je: u Comic Stripu (oko broja 30) reprintana je jedna od prvih Uderzovih epizoda. Huver dem.



Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/11/2005 : 23:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Zasto je to tako tesko? Zasto je mnogo lakse biti nadrkani pametnjakovic koji se sablaznjava na svako pitanje - da li zbog toga kako bi se pred drugima pokazao pametan i sebi stvorio osecaj vaznosti, znacajnosti, makar i u necemu sto samo sad i ovde moze biti bitno, ili se radi o necemu sasvim drugom - o neizlecivoj potrebi maltretiranja drugih?



Joj prijatelju, koliko sam se puta pitao isto pitanje zbog kojekakvih kompleksasa.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/11/2005 : 23:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Poslao sam ti popis originalnih epizoda, usporedni mi je djelomican, jednom cu ga složiti kako treba.




vidio,dobio,zahvaljujem!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/11/2005 : 01:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
comic strip
izlazio devedesetih u Splitu u izdanju Slobodne dalmacije
velicanstven , u boji , kvaliteta papira pogotovo za ono vrime rata ludilo
stripovi i stari i novi ( bluberi , ptica vremena , sedam života kopca , jeremaja , asterix , largo winch , mali spiru , titeuf , demon s kariba , lutka od slonovace - sve u boji)
puno svega
ja mu prognozira 50 tak brojeva
izašlo 35
zadnji su bili crno - bijelo jer je prodaja slabo išla
fali tako nešto na ovim prostorima
to ja osime samo zato jer se natjecem za jednu stripoteku na tvojim aukcijama
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 25/11/2005 : 07:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message



stripoteku cu ti pokloniti kad dodjes do mene, a na aukcijama nista ne nudim, s obzirom da u zivotu nisam ni jedan strip prodao.

quote:
Originally posted by Toninho

comic strip
izlazio devedesetih u Splitu u izdanju Slobodne dalmacije
velicanstven , u boji , kvaliteta papira pogotovo za ono vrime rata ludilo
stripovi i stari i novi ( bluberi , ptica vremena , sedam života kopca , jeremaja , asterix , largo winch , mali spiru , titeuf , demon s kariba , lutka od slonovace - sve u boji)
puno svega
ja mu prognozira 50 tak brojeva
izašlo 35
zadnji su bili crno - bijelo jer je prodaja slabo išla
fali tako nešto na ovim prostorima
to ja osime samo zato jer se natjecem za jednu stripoteku na tvojim aukcijama

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 26/11/2005 : 09:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
zajeb
onaj se zove Osmo
greška u koracima
pozdrav
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/11/2005 : 09:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
tangi laverdir?zanimljiv strip kao i francuski auto,netko ih obožava a netko ne podnosi.inace crtež je barem meni dosadan,previše jednolican ali radnja ponekad ima nešto...

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000