forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DEKARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDI SE !!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/11/2005 : 13:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ajde napiši ponovo mail na ovom topicu, komp mi šteka pa ce ti Frano poslati neke mailove. Napiši svoj mail da on vidi ili mu pošalji na njegov mail. Hvala

Hvala moderatori!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/11/2005 : 14:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
tako ti i treba kad brishesh moje majstorske umotvorine shto se mejlovima zovu:)pPpPpp

eve po 15i put postam mejl u nadi da tje se ovaj put moderati smilovati i isti mi napokon ubaciti u profil:)pPPPPp


(dobosh rolovi)RrrRRRRrrrrrRR....grrrajndkor@yahoo.com....fala na paznji - dodjite jope~

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 22/11/2005 : 19:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Dekara,bio je Renky kod mene danas i ostavio za tebe sta treba poslati.

Pretvorio sam u .zipp i ujutro saljem.

Malo je prevelik fajl pa ce potrajati.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/11/2005 : 23:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

tako ti i treba kad brishesh moje majstorske umotvorine shto se mejlovima zovu:)pPpPpp

eve po 15i put postam mejl u nadi da tje se ovaj put moderati smilovati i isti mi napokon ubaciti u profil:)pPPPPp

(dobosh rolovi)RrrRRRRrrrrrRR....grrrajndkor@yahoo.com....fala na paznji - dodjite jope~



Ma ne brišen nego san bija na Franinom kompu jer sa moje kante ne mogu poslati, jbni stvor opet šteka a i potrajalo bi.

Hvala Frani

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/11/2005 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
fala frano fala:)
nije frka za velichinu(xexex jel samo meni ovo perverzno zvuchi?:) - ima bata kejbl!:)

renky,chim ga primim(hirvigoegen:)javnem.


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000