forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bich Boziji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jio
Starting Member

Serbia
5 Posts

Member since 23/11/2005

Posted - 23/11/2005 : 20:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Jio's Homepage  Send Jio a Private Message
Mnogo ortaka iz gimnazije su mi pricali da je cool.Na sajmu knjiga sam kupio prvu knjigu,i do jaja je,kupicu sve ostale definitivno.
Sta vi mislite o ovom stripu??

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/11/2005 : 20:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Bah, pa recimo zanimljiva ideja, ali pomalo izvakana, sa odlicnim crtezom, tj. vise bih rekao da je sjajno naslikano, konkretno crtez bi mogao i bolji da bude. Meni nesto bas i ne lezi, ali sasvim ok strip...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15539 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/11/2005 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
meni je super u svakom pogledu

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/11/2005 : 07:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Skroz je ok.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 24/11/2005 : 08:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
kolko ima komada toga, i pošto je???

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/11/2005 : 08:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message


quote:
Originally posted by dule_car

kolko ima komada toga, i pošto je???

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)





Izašlo je 5 nastavaka, u Darkwood-u je 320 din. Od iste scenaristkinje, ali sa drugim crtacem, u Belgiji i Francuskoj su izašla 3 nastavka Troje. Zajedno su nazvali ceo ciklus Hronike Galakticke Istorije (ili nešto slicno).
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 24/11/2005 : 14:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
nije 320, nego 430, ako se ne varam... U stvari svi sc albumi su izmedju 400 i 450 din. To vam je oko 5e

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/11/2005 : 14:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

nije 320, nego 430, ako se ne varam... U stvari svi sc albumi su izmedju 400 i 450 din. To vam je oko 5e



To mi se cini realna cena, ali sam kupio pre mesec i po dana u Darkwood-u po 320 - nešto manje od 4 EUR.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 24/11/2005 : 15:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
hm, zanimljivo...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 24/11/2005 : 16:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Scenario otužan, crtež dobar, ali ne toliko da bi pokrio monotoniju price.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 25/11/2005 : 15:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Crtez do jaja, scenario ne valja.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 27/11/2005 : 20:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Ja odustao kod treceg broja, preglup scenario, steta da se Aleksa trosi na to.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 28/11/2005 : 11:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Meni je prvi deo nesto zbrzan i pomalo konfuzan, no kasnije se sasvim lepo razvio. Nije vrhunski, ali vrlo dobar strip. Iznenadio me 5. deo jer sam mislio da je 4. zadnji. Aleksa svakako sjajan, ali ima i on malih padova namomente.No njemu to mogu oprostiti.
Tanatuse koji je crtac trilogije o Troji. Jel' to zavrsen serijal?
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/11/2005 : 12:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor

Meni je prvi deo nesto zbrzan i pomalo konfuzan, no kasnije se sasvim lepo razvio. Nije vrhunski, ali vrlo dobar strip. Iznenadio me 5. deo jer sam mislio da je 4. zadnji. Aleksa svakako sjajan, ali ima i on malih padova namomente.No njemu to mogu oprostiti.
Tanatuse koji je crtac trilogije o Troji. Jel' to zavrsen serijal?



Crtao je Demarez, meni nepoznat, crtež mi deluje OK. Mislim da je završen serijal.
Go to Top of Page

metabaron
New Member

177 Posts

Member since 25/01/2004

Posted - 29/11/2005 : 01:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send metabaron a Private Message
Znaci nakon prvog broja stvari krecu nabolje?
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 29/11/2005 : 02:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by metabaron

Znaci nakon prvog broja stvari krecu nabolje?



Nedovoljno.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/11/2005 : 09:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
O Hunima nešto? Povijesni, fantasy? Bitch Božji kao bitch ili bic?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000