forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 JONATHAN STEELE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2005 : 22:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Gledan na Bonellijevom sajtu i ne mogu se nadivit tim naslovnicama,fenomenalan crtež i prekrasne boje,a crta niko drugi nego Giancarlo olivares,crtac naslovnica za prve larryjeve brojeve kao i cilog prvog broja.
I sama tematika mi se dopada tako da se nadan da ce izdavaci(Markos,Berni) uzet u obzir i ovog junaka kad budu birali kojeg ce iz palete novih Bonellijevaca uzet.
Iako,svjestan san rizicnosti tog poteza jer bi odaziv vjerojatno bija ka kod larryja,a znamo kako je on završija,ali opet,ko zna...

Uostalom ,evo samo nekih naslovnica pa recite šta mislite...















Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/11/2005 : 23:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Pa na nekim naslovnicam glavni junak je isti Larry samo plavokos!

Nije loše,vec mi se svida!!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/11/2005 : 23:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
A izgleda da je i tematika slicna,ima svega! :)

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12910 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/11/2005 : 23:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Pa šta nije taj strip otišao iz Bonellija? Mislim da ga sad izdaje neko drugi.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2005 : 23:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Izdaje ga Star Comics,i gle slucajnosti,kao i Larryja,a i dobro je TORQUE reka,dosta podsjeca na Lazarusa,iman stvarno dobar predosjecaj u vezi s ovim junakom i navijam za njegovo izdavanje na ovim prostorima.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Nije mi samo jasno kako sirite te dezinformacije o tome kako je Lazarus ugasen, kad sam ja razgovarao sa Bernardom na sajmu knjiga i on mi je rekao da ga nece gasiti, ali da nije bas siguran kad ce ga nastaviti. Dakle Bernard nije spominjao gasenje... Bah...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2005 : 00:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Nije mi samo jasno kako sirite te dezinformacije o tome kako je Lazarus ugasen, kad sam ja razgovarao sa Bernardom na sajmu knjiga i on mi je rekao da ga nece gasiti, ali da nije bas siguran kad ce ga nastaviti. Dakle Bernard nije spominjao gasenje... Bah...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...


Smanji potpis, ovo ja govorim po koji put vec?
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
hm, drugi, ali ja bih ovom prilikom zamolio da mi se dopusti da ostavim ovaj potpis, posto mi se bas, bas dopada?

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Cekaj malo,duše,ko uopce širi dezinformacije,ja san prvi koji je protiv gašenja larryja,a buduci nama fanovima ništa nije receno o nastavku izdavanja larryja i nemamo tu cast da razgovaramo s Bernijem osobno a s obzirom na trenutnu situaciju najlogicniji je zakljucak da je s larryjem gotovo,ali ja san u onom topicu "Lazarus" reka da ce berni vjerojatno dovršit zapocetu epizodu,ali cudni su njegovi putevi Sve u svemu super šta ipak nije potpuno gotovo a ti se prestani pravit faca i obracat se svisoka.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2005 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Zao mi je ali ces morati skratiti, nadji nesto krace... :))
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Zao mi je ali ces morati skratiti, nadji nesto krace... :))



ok, imam bas nesto odgovarajuce

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Dado

Zao mi je ali ces morati skratiti, nadji nesto krace... :))



ok, imam bas nesto odgovarajuce

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...




tananana!!!

________________________

Bonelli sucks na kvadrat
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2005 : 00:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nemoj me tjerati da ja po prvi put napravim svoj potpis...
U stvari ti mozes pisati uvijek sto hoces i dugacko koliko hoces ali ne i gdje hoces...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
tananana po drugi put

________________________

uprava napolje
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/11/2005 : 00:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Duše s sjekirom! Opssss Htio sam reci: Duše koji hodaš!
Vrati onaj potpis iz filma sa Slavkom Štimcem. Taj ti je bio dobar!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
pa prestao sam da napredujem, pa nema smisla

________________________

uprava napolje
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
hm, ma nacicu nesto vec do sutra...

________________________

uprava napolje
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 30/11/2005 : 01:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
Dajte se skulirajte svi sa glupim postovima i praznim tlapnjama. Topic se zove JONATHAN STEELE ako se ne varam.
Evo linka za sve koji zele vidjeti malo kako stripic izgleda i iznutra: http://www.jonathansteele.com/gallery.htm.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/11/2005 : 01:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Isti Ric Hochet ;o)

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 30/11/2005 : 06:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Hm... Jonthan je izgleda missing link izmedju DD i MM.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/11/2005 : 08:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Recimo samo da su naslovnice jako lijepe... Mada danadanas svaki proizvod obavezno dolazi u šarenoj ambalaži. Tko zna iz kojeg razloga se nije svidio talijanskoj publici, a Brandon sa Beverly Hillsa i dalje brije. Izgleda mi nešto kao tipa Amricki Bogovi

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 30/11/2005 : 10:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Meni izgleda preamericki, ali nije to neka smetnja, ja sam za nove stripove, ali teško da ce do njih doci.
Uostalom, zašto ne Brad Barron, Brendon ili Gregory Hunter?

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 11:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message


živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 14:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Meni je izuzetno zanimljivo to sto kad god se trazi nesto novo na ovom forumu, uglavnom je u pitanju Bonelli, hm to bi moglo mozda na nam govori o nekoj vrsti konzervativnosti citalaca...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/11/2005 : 14:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Isti Ric Hochet ;o)

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


To sam i ja primjetio!
I mogu vam reci da mi se upravo to i svida....
Ako smo vec dobili Dampyra u HC izdanju(ne može sve savršeno ni biti)
Magicnog vetra/Magicnog vjetra na više istih jezika
Juliu...koja nam se sprema u izdanju Libellusa i
Brendona...koji nam se sprema u izdanju System Comicsa
što ne bi Steele bio slijedeci?
ili Gea?
ili štatijeznamštavec?
Napoleone?
extra Mister No?
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 30/11/2005 : 15:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Ovako .Brendon se ne sprema od strane Systema.Ako ste pazljivo procitali post videli ste da je Brendon naveden kao primer u raspravi izmedju Marcosa i Panasonica.

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000