forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TEX -POSLJEDNJA GRANICA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 01/12/2005 : 20:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Je, interview sa Parlovom je jako zanimljiv:((((

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."



ja san odma skužio da na tebe misli
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/12/2005 : 21:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Slažen se s vama i ponavljan Acinu recenicu:

SVJEDOCI SMO RENESANSE STRIP IZDAVAŠTVA U HRVATSKOJ!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/12/2005 : 21:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by mike

A4 da, HC ne.

Jack the Black.



Magnusov Texone je izasao i u HC super luksuznom rijetkom izdanju.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/


Ponosan sam vlasnik jednog od tih rijetkih primjeraka!
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 01/12/2005 : 22:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Renesanse da:( ako to znaci da cemo opet imati pjesnike koji pisu za svoju dusu i onda to izvode u krugovima probranih uzivalaca poezije i ko zna kakvih delicija- citaj izdaju se samo luksuzna izdanja za krug od manje od 500 ljudi-naklade ko da cica Guttenberg jos rucno stampa:( Drago mi je sto je izasao Tex a narocito ovaj Magnusov ali nece ovo na dobro izaci.....

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/12/2005 : 23:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Genijalno.Sad samo jos brzi tempo regularaca i Tutto Tex

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 01/12/2005 : 23:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Ne znam što da kažem...doli samo pohvale!!! Malo cu se i ja isprsit pa kud puklo da puklo uzmem ta dva Texa....bar za Božic ispod bora sam sebi
Jooooj, još kad bi i Nathan tako izaša...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15569 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/12/2005 : 00:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
fala bogu kaj stiže božic :-))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/12/2005 : 00:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jedva cekam nathana,i mislim da ce ga berni izdati u 2006 godini. pa jebiga nije mu dzaba nathan jedan od najdrazih junaka(ako se ne varam).za njega bih dao i 150kn.super za texa,ali dobro je neko rekao trebace nam kredit prije CRS-a

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 02/12/2005 : 13:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Kraj 2005. godine ce ostati nezaboravan. MM i Tex giganti...

Da mi je prije godinu dana neko rekao da cemo imati MM i Tex gigante, rekao bih mu da je lud.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.



kraj 2005. ce ostati nezaboravan.dekintiracemo od ovih giganata i proste navale texa(svaka cast texu)
ma snacemo se nekako,ha?

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 02/12/2005 : 14:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Ja cu uzesti "Posljednu granicu" ali ovog drugog ne.Nekako mi se cini da citam Alan Forda,a ne Teksa.Barem mi je takav dojam ostavio kada sam ga listao u Italiji na kioscima.Više bi volio da je izabran neki gigante npr. ovaj posljedni,gdje se ima nekih elemenata DD,odnosno pojavljivanja nekog bica poput onog u Vrac Dijablero.Ali nema veze glavno da je izašao.Tex je u zadnje vrijeme bio toliko "zapušten" u odnosu na Zagora,što se tice izdanja da ce ovo bar malo popraviti situaciju.
Jedino ce patiti takujin,ko ce sve to kupit,a tek procitat.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/12/2005 : 14:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ja cu uzesti "Posljednu granicu" ali ovog drugog ne.Nekako mi se cini da citam Alan Forda,a ne Teksa.Barem mi je takav dojam ostavio kada sam ga listao u Italiji na kioscima.Više bi volio da je izabran neki gigante npr. ovaj posljedni,gdje se ima nekih elemenata DD,odnosno pojavljivanja nekog bica poput onog u Vrac Dijablero.Ali nema veze glavno da je izašao.Tex je u zadnje vrijeme bio toliko "zapušten" u odnosu na Zagora,što se tice izdanja da ce ovo bar malo popraviti situaciju.
Jedino ce patiti takujin,ko ce sve to kupit,a tek procitat.


Vidio sam i ja na Internetu par tabli Magnusovog Texa i jasno da uz njegov jedinstveni stil sve povezujemo s Alan Fordom, ali dopada mi praksa da Texove specijalce crtaju autori koji i nisu u staffu. Inace to onda nije specijalac nego regularna epizoda izdana van serije.

Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 02/12/2005 : 14:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Tex gigant se zove Speciale iz jednostavnog razloga; stariji Bonellijevi junaci imaju posebna imena za svoje regularne serijale - npr. Zagorovi regularci se zovu Zagor Zenith, a Texovi - Gigante! Zbog toga, buduci de se regularna Texova serija vec zove Tex Gigante, bilo je nemoguce nazvati i ova A4 izdanja istim imenom. Ergo, nastao je Tex Speciale, ili od milja, Texone.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7798 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/12/2005 : 14:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by alen
Vidio sam i ja na Internetu par tabli Magnusovog Texa i jasno da uz njegov jedinstveni stil sve povezujemo s Alan Fordom, ali dopada mi praksa da Texove specijalce crtaju autori koji i nisu u staffu.


gdje se mogu vidjeti te table magnusovog texa? daj mi link ako ga se još sjecaš.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/12/2005 : 15:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by alen
Vidio sam i ja na Internetu par tabli Magnusovog Texa i jasno da uz njegov jedinstveni stil sve povezujemo s Alan Fordom, ali dopada mi praksa da Texove specijalce crtaju autori koji i nisu u staffu.


gdje se mogu vidjeti te table magnusovog texa? daj mi link ako ga se još sjecaš.


Ne sjecam se tocno, ali cini mi se na uBC-u postoji link na Magnus Valhallu. Ili sam to tamo vidio ili me neki link odveo dalje. Ako ti pomogne...

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/12/2005 : 23:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
I onda, jos nitko nije procitao nijedan od ova dva Texa? cccc.... A ja ocekivao recenziju vec. Nije valjda da cu je morati sam pisati?:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/12/2005 : 23:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ja sam htio napisati recenziju Kubertovog Texa ali sam odustao jer stvarno ne stignem.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 02/12/2005 : 23:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
A ja tek za 3 tjedna u Zagreb pa trk u More Comics da ih uzmem!!! E pa sad koliko još moram cekati dok ih procitam...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/12/2005 : 23:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
@Rache: ja cu uvijek biti za SC izdanja,ali vjerojatno su zakoni tržišta takvi da drukcije ne ide.Nažalost ali tako je to.Osobno,kad bih mogao birati izmedu HC ili da strip uopce ne izade,izabrao bih prvu varijatnu.Pa nemora se sve kupiti odjednom.Rasporediš kupovino preko cijele godine i odmah je malo lakše.A ako ni to ne ide,uvijek imaš knjižnicu gdje ceš moci taj strip vidjeti i procitati.Sve u svemu - mislim da ipak nije tako loše.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/12/2005 : 12:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

I onda, jos nitko nije procitao nijedan od ova dva Texa? cccc.... A ja ocekivao recenziju vec. Nije valjda da cu je morati sam pisati?:)



Thommo se nedavno vratio super odmoran sa godišnjeg tako da je samo pitanje vremena (možda i tjedana ili dana) kad ce se baciti na recenziranje ovih giganata Texonea

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/12/2005 : 12:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Stigli meni Texone jutros!!!!!!!!!!!!
Kako to mocno izgleda...
A sada se bacam na citanje...
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 15:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Blago vama. Ja imam samo onog dubrastog Kubertovog Texa. Da sam znao da ce izaci Magnusov uzeo bi rade njega. To svakako moram vidjeti što prije. Magnus je legenda.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/12/2005 : 17:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
blago tebi...ja cu procitati za dva mjeseca
quote:
Originally posted by kico

Stigli meni Texone jutros!!!!!!!!!!!!
Kako to mocno izgleda...
A sada se bacam na citanje...

Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 17:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Da li "Posljednja granica" ima kakav predgovor kao i Magnusov Tex?
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 06/12/2005 : 07:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Markos

I onda, jos nitko nije procitao nijedan od ova dva Texa? cccc.... A ja ocekivao recenziju vec. Nije valjda da cu je morati sam pisati?:)



Thommo se nedavno vratio super odmoran sa godišnjeg tako da je samo pitanje vremena (možda i tjedana ili dana) kad ce se baciti na recenziranje ovih giganata Texonea

Wealth beyond measure, outlander...

1. Trebalo bi ih kupiti
2. Onda ih treba procitati
3. Skupiti vremena
4. Skupiti volje

Ukratko, mogao bi ih ti recezirati, bit ce puno brže!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2005 : 09:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Goranov Tex isto ima predgovor i interview (ali bolji je macanov i moj interview sa Goranom u novom Kvadratu:-) ). Mogao bih ga i ja recenzirati, slazem se, samo kad?:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000