forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magnusov Tex
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/12/2005 : 14:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message


Strip agent , Magnus,Parlov i Kubert , not bad not bad...

"This page was generated in "koga zaboli" seconds. "

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/12/2005 : 14:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ajde,bar ima Carson.............
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/12/2005 : 15:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
magnus je bul šit

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/12/2005 : 15:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pitam se da li je ovaj Tex u boji kojim slucajem i koliko kosta?

"U got six victories? I wonder if this will hurt
the closest you'll get to 7 is the numba on ya shirt."
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2836 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/12/2005 : 15:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.

Aa, molim ZTTN za oprost, posto cu ponovo gresit. Ovaj put gadno. Ne mogu se naime oduprijet svim tim tvrdim koricama sto ce uskoro izaci. A kad dodam i Sin City Collectors Edition (Library I), ultra luksuzno izdanje za die-hard fane, nece me ni Zagortustrin blagoslav spasit od samog pakla!

Jack the Black.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 03/12/2005 : 15:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Magnusu svaka cast za Alana Forda, jedini najbolji crtac ali za Texa NIKAKO!

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 03/12/2005 : 15:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.

Jack the Black.



Nije bul šit nego dip šit

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 03/12/2005 : 15:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Naslovnica je puno bolja od one u redovnom talijanskom Texoneu!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/12/2005 : 16:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ako ništa barem onda tex mnogo više lici na texa u odnosu na kuberta.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 03/12/2005 : 16:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
bice da ste promašili koncept tih gigant izdanja- svaki autor na svoj nacin obradi tex-a... koncept nije bio: svaki autor kopira Villu cim više...pa da se sad svi raspravljate- ciji slici na tex-a:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/12/2005 : 16:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ljudi pa daj te malo umjetnicima na volju svoj izricaj!
Velicina TEXONE-a u Italiji je upravo u tome da ga svake godine nacrta jedan veliki strip crtac, i to svojim stilom, a ne da svi kopiraju jednog dva crtaca koji su postavili lik Texa Willera. Izvrsna su sva 3 Texa koja su do sada objavljena kod nas.

Kubertov Tex je hladan i okrutan i nema nikakve zajebancije s njime. Tako je i crtan, moze se fino vidjeti Kubertov stil. Sto je u tome lose!?

Magnusov Tex je opet skroz zaobljen, okrugao, kao da je usao u svijet Alana Forda i tamo poprimi njihove dimenzije;)) Predivni detalji iscrtani rukom velikog majstora.

Patlovov Tek skroz jednostavnog crteza, ali opet sve receno. Upravo onako nacrtano kako smo od Gorana navikli.

Po meni izvrstan serijal, koji se nadam ide dalje da uspijemo procitati sve ostale brojeve:)))!

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 03/12/2005 : 16:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Ja sam s Magnusom ugodno iznenadjen, vidi se da se covjek trudio. Istina je da sam u nekim trenucima imao osjecaj da ce uletjeti Alan Ford ali ukupan dojam je jako dobar. To je naravno stvar ukusa ali bolji mi je od Kubertovog Texa (koji mi nije los, dapace).
Istina je i da Magnusov Tex vise slici sebi od kubertovog ali i to da su neki likovi izasli iz Alan Forda (sto meni uopce ne smeta). Strip nazalost nije u boji ali i ovo je i vise nego zadovoljilo moju radoznalost o Magnusovom Texu. Sve u svemu nije mi zao tih 115kn (mozda na CRS bude jeftiniji koju kunu?).
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/12/2005 : 16:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Kao veliki fan Alana Forda meni je cast imati ovo Tex izdanje.
Ne ocekujem pretencioznu scenaristicku velicinu,ali želim valjan crtež.I uvjeren sam da ce mi to Magnus ostvariti.Prepricana Texone epizoda iz olovke drugacijeg Magnusa je samo dokaz koliko je ustvari Tex veliki lik stvoren iz Bonelli radionice,jer sa ovoliko gostujucih crtaca može se samo on pohvaliti...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 03/12/2005 : 17:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Evo jedan popis linkova sa svim nama nepoznatim Tex specijalima odnosno gigantima iliti što vec...

http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=4&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=14&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=6&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=13&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=2&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=12&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=5&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=18&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=8&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=10&subnum=0#
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=52&numero=16&subnum=0#

Ako se kome da gledat...

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 03/12/2005 : 18:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

bice da ste promašili koncept tih gigant izdanja- svaki autor na svoj nacin obradi tex-a... koncept nije bio: svaki autor kopira Villu cim više...pa da se sad svi raspravljate- ciji slici na tex-a:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)





Jebote, neko je skužio bit !

Rico
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/12/2005 : 18:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
mene zanima kakav je kolor u kubertovom izdanju i ko ga je radio.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/12/2005 : 19:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Patlovov Tek skroz jednostavnog crteza, ali opet sve receno.


"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."


Patlovov Tek???
Hoces reci kako Patlov ima tek, ili ima problema sa tekom???
Ja nemam, sa tekom nemam nikakvih problema, uskoro cu opet kod kineza, pa na vesalice i slicno...
Tko je Patlov, ja kao obozavatelj Texa nikad nisam cuo za tog Patlova niti da je nacrtao nesto od Texa?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/12/2005 : 19:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

bice da ste promašili koncept tih gigant izdanja- svaki autor na svoj nacin obradi tex-a... koncept nije bio: svaki autor kopira Villu cim više...pa da se sad svi raspravljate- ciji slici na tex-a:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)




Tocno tako, i to je ono sto daje posebu car ovim texonima...
Da je Villa isao kopirati Galepa tko zna nasto bi njegov crtez sada slicio...
Oba ova Texona su mi dobra i KONACNOOO cu ih moci procitati na nasem jeziku!!!
Naslovnica kod Magnusovog Texa je odlicna, puno bolja od talijanske verzije, bravo Berni!
Nadam se da ce bar 2 godisnje izlaziti, s obzirom da ih se nakupilo kod talijana...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 03/12/2005 : 19:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Patlovov Tek skroz jednostavnog crteza, ali opet sve receno.


"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."



Tko je Patlov, ja kao obozavatelj Texa nikad nisam cuo za tog Patlova niti da je nacrtao nesto od Texa?



Ma to ti je poznati Pat Love, vrhunski crtac iz Amerike

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/12/2005 : 19:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.

Aa, molim ZTTN za oprost, posto cu ponovo gresit. Ovaj put gadno. Ne mogu se naime oduprijet svim tim tvrdim koricama sto ce uskoro izaci. A kad dodam i Sin City Collectors Edition (Library I), ultra luksuzno izdanje za die-hard fane, nece me ni Zagortustrin blagoslav spasit od samog pakla!

Jack the Black.



Zagortustra TN te odrješuje tvojih grijeha, koji zaista nisu mali
dapace, srljaš u dvostruku blud - sin city (koji je obicna dijabolicna negacija) + ultra luksuzno izdanje (to je pomama)
ipak, simpatican si, moje Oko vidi da ima prostora za izlazak iz /trenutne/ moralne nakaznosti

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 03/12/2005 : 19:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
i meni se bilo teško priviknuti na Kuberta.nije baš nešto
quote:
Originally posted by I like girlz

ako ništa barem onda tex mnogo više lici na texa u odnosu na kuberta.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/12/2005 : 21:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ljudi pa daj te malo umjetnicima na volju svoj izricaj!
Velicina TEXONE-a u Italiji je upravo u tome da ga svake godine nacrta jedan veliki strip crtac, i to svojim stilom, a ne da svi kopiraju jednog dva crtaca koji su postavili lik Texa Willera. Izvrsna su sva 3 Texa koja su do sada objavljena kod nas.

Kubertov Tex je hladan i okrutan i nema nikakve zajebancije s njime. Tako je i crtan, moze se fino vidjeti Kubertov stil. Sto je u tome lose!?

Magnusov Tex je opet skroz zaobljen, okrugao, kao da je usao u svijet Alana Forda i tamo poprimi njihove dimenzije;)) Predivni detalji iscrtani rukom velikog majstora.

Patlovov Tek skroz jednostavnog crteza, ali opet sve receno. Upravo onako nacrtano kako smo od Gorana navikli.

Po meni izvrstan serijal, koji se nadam ide dalje da uspijemo procitati sve ostale brojeve:)))!

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."



Da umem bolje od ovoga,napisao bih.Covek je apsolutno u pravu,ostavite Magnusa,Kuberta i druge majstore stripa na miru.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 04/12/2005 : 10:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ajde,bar ima Carson.............


Tocno tako jer tex nije Tex ako nema Carsona! Ali i kad ga ima i kad ga nena sve se to cita pa cu tako i ovoga procitati.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/12/2005 : 12:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

mene zanima kakav je kolor u kubertovom izdanju i ko ga je radio.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."


Kolor je ocajan, a radio ga je, koliko ja znam Sibin Slavkovic. (mozda sam nesto pobrkao sorry, ali sigurno je netko iz Stripotekine redakcije).


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/12/2005 : 12:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Inace, naslovnica ovdje nije Magnusova, nego od Romaninija. Inace, Magnus je ovo fantasticno nacrtao. Ovo je strip koji se moze danima proucavati, stranica po stranica. Strast i trud koju je Magnus ulozio u ovaj strip je nesto apsolutno neusporedivo sa ostalim Bonelli stripovima. Likovi ko iz Alan Forda? Pa ne bi se slozio. Jedini lik koji je iz Alan Forda je sam autor, koji se pojavljuje na par kadrova.
Inace, strip je odlicno odstampan i jako dobro preveden. Inace, steta sto je predgovor sa toliko zanimljivog materijala u biti razocaravajuce slabo preveden, ne znam sto je goranu bilo, i organiziran, sa razmjerno velikom kolicinom gresaka i tipfelera.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/12/2005 : 12:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by marlowe

mene zanima kakav je kolor u kubertovom izdanju i ko ga je radio.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."


Kolor je ocajan, a radio ga je, koliko ja znam Sibin Slavkovic. (mozda sam nesto pobrkao sorry, ali sigurno je netko iz Stripotekine redakcije).



pa, jel ne pise u impresumu izdanja???

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000