forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 talijanski TEX/MM giganti...cijene???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 07/12/2005 : 10:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
nebi sad kvario dobro raspoloženje zbog domacih HC (hard core:)) izdanja TEX i MM ali me zanima koliko dodu original izdanja i de ih je najlakše dobiti...

znaci, topic nije mišljen kao kritika cjenovne politike domacih izdavaca, njima svaka cast, razumijem razliku u tiražu i druge probleme... (bez sarkazma, kojeg toliko volim:))...
jednostavno me zanima...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/12/2005 : 10:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cijene su u prosjeku 6-7-8 Eura po broju, s tim da prvi texovi kostaju i po 50e... www.ebay.it pa pogledaj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/12/2005 : 10:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dule, ako ceš doci na CRŠ, mogu ti ja donijeti prva dva talijanska MM giganta.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 07/12/2005 : 10:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Dule, ako ceš doci na CRŠ, mogu ti ja donijeti prva dva talijanska MM giganta.


ma još razmišljam jel idem... ovaj mjesec radimo subotom do 5, pa mi nije zgodno (da ne spominjem da mi se neda gubiti po zg-u, stvarno neznam ništa po gradu:))... javicu ti se...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 07/12/2005 : 10:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Cijene su u prosjeku 6-7-8 Eura po broju, s tim da prvi texovi kostaju i po 50e... www.ebay.it pa pogledaj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


hvala...inace sam bio na e-bayu (prije postavljanja pitanja naravno:)) al' sam upao na .com, pa mi je bilo cudno...kao, de su ti silni tal. stripovi o kojim svi uvijek pricaju...

ko zna kakvi su uvijeti placanja za nas koji smo van italije???

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2526 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 07/12/2005 : 11:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
U striparnici Tuttofumetti u Gorici su cene od 3 do 5 eura za Gigante, ako nisu neki stariji brojevi. Prvi Texoneji se reprintuju u ediciji, koja ide dvaput mesecno, prva dva se moze dobiti po 5,5 eura. Ali imaju samo poneke brojeve.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 07/12/2005 : 13:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

U striparnici Tuttofumetti u Gorici su cene od 3 do 5 eura za Gigante, ako nisu neki stariji brojevi. Prvi Texoneji se reprintuju u ediciji, koja ide dvaput mesecno, prva dva se moze dobiti po 5,5 eura. Ali imaju samo poneke brojeve.

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/


još samo da imaju site...



to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 07/12/2005 : 13:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
btw, vidio sa da neko prodaje 18 komada texone za 150 € (tj. to je bila pocetna ali mi se cini da se niko nije javio)... jel' to puno?

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000