forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 !sedmo(i osmo...donekle...) sveCko Chudo!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
e jebiga, sad mi je ža što ne uzeh toga brita, a ne da mi se opet do sc-a tribali ste to malo prije izreklamirat...
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/12/2005 : 13:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ne znam jel' se o ovom prije pricalo, pa se unaprijed izvinjavam ako je.

http://www.samruby.com/Series/Mtu3/mtu3v14.htm

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/12/2005 : 15:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

e jebiga, sad mi je ža što ne uzeh toga brita, a ne da mi se opet do sc-a tribali ste to malo prije izreklamirat...


Izreklamiran je strip dan pred CRSH. Dovoljno vremena da se navuce preko reklame.
Inace, onaj ko ne kupi BRITa u sledecih mesec dana ce ostati bez svog primerka, plasim se. BRIT JE U BEOGRADU PLANUO!!!! Nema ga vise!!! Ocekujemo novu isporuku.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/12/2005 : 19:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by mifugo

e jebiga, sad mi je ža što ne uzeh toga brita, a ne da mi se opet do sc-a tribali ste to malo prije izreklamirat...


Izreklamiran je strip dan pred CRSH. Dovoljno vremena da se navuce preko reklame.
Inace, onaj ko ne kupi BRITa u sledecih mesec dana ce ostati bez svog primerka, plasim se. BRIT JE U BEOGRADU PLANUO!!!! Nema ga vise!!! Ocekujemo novu isporuku.



e jebiga, tek jutros vidjeh ovo...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/12/2005 : 20:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ovo za teamup nismo spominjali jer Dekara ima jos mloooogo posla prije nego dodje do tih izdanja ali meni se generalno ideja ne svidja... valjda je to zbog mojih averzija prema spidermanu...
kad ga vidim gdje u prodavnici uzecu ako nista da vama javim svoje misljenje...

Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Sada umjesto onog blogovskog naziva, malo profesionalizma. Svi oblici saradnje su dobrodosli.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 22:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

meni se svidjaju ove opcije pod B i C, ova pod A mi zvuci nekako izlizano.... hehehehe...


Ima i pod d - da hocu da iskusim uživanje u stripu na svaki nacin: citalacki, izdavacki i autorski. ;)

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 22:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by forsaken demon

imaš od mene kupljenu kopiju+pice... ma dva pica :).


Bolje dva primerka i jedno pice. ;)

A može i tri primerka.

A prevod ce se, nadam se, dopasti onima koji vole stare Gašine prevode, Kerceve prevode Krana & sve skupa taj "prepev" fazon. Ipak je to humoristicki strip.

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 22:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by jang

da. i dd 200 isto...
u bojama


Cenio bih više informacija o ovome. Može i na mail.

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/12/2005 : 06:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Djole, sa tim piratima se treba obracunati. Zauvijek. Parazite treba otkloniti.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/12/2005 : 13:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ja pretpostavljam da jang prica o home made varijanti ovih nasih "idanja", tj. da je samo odstampo na svom ink jet ili laser printeru. Nemoguce je ozbiljnno stampati ova dva stripa zbog preniske rezolucije.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/12/2005 : 14:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ja pretpostavljam da jang prica o home made varijanti ovih nasih "idanja", tj. da je samo odstampo na svom ink jet ili laser printeru. Nemoguce je ozbiljnno stampati ova dva stripa zbog preniske rezolucije.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!



verovatno nisi daleko od istine
no nisam ja štampao niti prodajem niti cu kupiti....jer za taj novac dobijem MM Giganta + Zagor Ludens broj 100 u boji
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 17/12/2005 : 21:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Bolje dva primerka i jedno pice. ;)

A može i tri primerka.



Kako vec imam prva tri trejda(ok Pajtak tek treba da mi nabavi 1.), nadam se da mogu da se provucem sa samo jednim ma možda i dva :).

quote:

A prevod ce se, nadam se, dopasti onima koji vole stare Gašine prevode, Kerceve prevode Krana & sve skupa taj "prepev" fazon. Ipak je to humoristicki strip.



Kako sam se milion puta nasmejao uz Krana, i uz Dekarine hvalospeve, ubeden sam da si odlicno odradio posao(ipak cekam prvi primerak ili skenove da odlucim o tome ;) )
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 21/12/2005 : 03:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Posle silnih najava nekih forumasa ( cao seini ;) )kako ce nas #7 raspametiti, to se i desilo (valjda?!).
Novi crtac OM-a mi nije ostavio poseban utisak, ali ce mozda doprineti dinamici price, koja koliko god da isla sporo nije nikako, nikako dosadna. Jebi ga , mali je broj strana u svakom broju, to bi se dalo procitati u jednom dahu.

Ne- su nam pljusnuli u lice masakr kakav se davno nije video i jedan clifhanger (ovo sam tek odskora saznao da je u stvari zvucni naziv za "nastavice se") to die for. Kao totalni nepoznavac super heroja, zanima me dali su oni spasioci zemlje poznati likovi ili su samo slobodne improvizacije/asocijacije. Ajde, jedan je Betmen, ali ona lesbian heroina?
Jesu li i gosti crtaci neke face iz DC-ja?

Brit je super zabavan. Ideje su bizarno-genijalne-originalne. Jedino su komadi daleko od dobro nacrtanih (mislim, ona poza kad ga ceka na stepenicama, je vise smesna nego seksi). Kad ce dvojka?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000