forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD Frankenstajn 2 izdanja & Netko nas zove odozgo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 07/12/2005 : 19:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Sad sam tek skontao da je izaslo 2 izdanja od gore navedenog piratskog izdanja na nasem trzistu. Po cemu se razlikuju, kako da prepoznam da li imam 1 ili 2 izdanja?

Ovaj drugi strip, isto DD, Netko nas zove odozgo. Juche sam ga prochitao, i nije mi jasno kako je Sclavi mogao da napishe takav trash.
Kao prvo Dilan i ona baba zajedno (Oh my God!!!!!!!!), a kao drugo epizoda je smece. Sta vi mislite?

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/12/2005 : 20:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
E sad, koliko sam ja upoznat s time; ta dva izdanja "Frankensteina" se razlikuju po tome što drugo izdanje ima neki tekstualni dodatak uz epizodu ili tako nešto... ja osobno imam prvo izdanje bez ikakvih dodataka (samo Cjavijeva epizoda).

Ovo drugo; "Netko nas zove odozgo" je vecina, medju njima i moja malenkost, prepoznala kao možda nešto najljepše napisano u nekom DD-u. Provjeri recenziju napisanu od strane Djoleta i citaj oduševljenje citatelja izraženo u obliku komentara.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 07/12/2005 : 20:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Jel taj dodatak uz Frankenstajna na kraju ili pocetku stripa?

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/12/2005 : 21:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni je Netko nas zove odozgo isto jedan od glupljih epizoda Dylana i ima nekakvu glupavu radnju
quote:
Originally posted by LeeMan



Ovaj drugi strip, isto DD, Netko nas zove odozgo. Juche sam ga prochitao, i nije mi jasno kako je Sclavi mogao da napishe takav trash.
Kao prvo Dilan i ona baba zajedno (Oh my God!!!!!!!!), a kao drugo epizoda je smece. Sta vi mislite?

Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 08/12/2005 : 01:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Gorecete u paklu, vi gresnici! :)) (pavin & lee) :P

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/12/2005 : 09:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
O Bože, Lee, pa što Dylanu zamjeraš što voli ševiti sredovjecne debeljuckaste crnkinje? Kako veli onaj crni komedijaš, Martin Lawrence, mislim: "More cushin for the pushin'!"

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 08/12/2005 : 16:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
What a shame, what a shame, O what a shame!

...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000