forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KO JE ŠTA KUPIO???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 10/12/2005 : 17:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
.. na crs-u? sta ste kupili od stripova? jeste zadovoljni? za sta niste imali novaca? jel bio neki popust i sl?? da pokusamo predstaviti malo neku finansijsku analizu crs-a!

ZAGOR PRICA...

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 10/12/2005 : 18:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
Mene je ovaj CRS kostao skoro 900 kuna, kupio sam 3 Tex Giganta, 2 MM Giganta, 6 Ken Parkera i novi Zagor extra.
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 10/12/2005 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
Inace ovaj CRŠ je puno veci(i po broju prodavaca i po broju posjetitelja) nego prosle godine. Nadajmo se da ce se taj trend nastaviti i iduce godine.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 10/12/2005 : 18:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

Mene je ovaj CRS kostao skoro 900 kuna, kupio sam 3 Tex Giganta, 2 MM Giganta, 6 Ken Parkera i novi Zagor extra.



dBd i ja dosao. recite mi mm giganti su znaci ipak dosli na crs? a da li je bilo i sistemovog k. parkera??

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 10/12/2005 : 19:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

Mene je ovaj CRS kostao skoro 900 kuna, kupio sam 3 Tex Giganta, 2 MM Giganta, 6 Ken Parkera i novi Zagor extra.


Kad pogledas realno, skup je ovaj nas sport:)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/12/2005 : 19:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja nisan bija tamo ali san narucija 2 Klare,2 Martija Giganta,2 Texa Giganta,prvih 6 Kenova(Libellusovih ofkors) i "Kako citati strip" priko Columba(još jednom velika fala) i to je negdi oko 1000 kuna.Skupo ka vrag ali šta ceš,necu moc ni sve platit odma

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/12/2005 : 20:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
kupio:
DH Conana vol.2
Vertigo First ofenses
sva izdanja Belog Puta - Marlowe hvala!!!
Conan saga par komada
8 Mister No-a
Kubertovog Texa (u cetvrtak u Libelusu)

previse se istrosio, ali nije mi zao
ako je izasao MM onda i ta 2 komada

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2005 : 20:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Jupiii! Vratio se kuci, imao se krasno, spoznao hrpu novih faca i spusio brdo novaca za:

2 Texonea
2 Marti Giganta
2 Klari
3 Parkera
Ekstremne sportove
Kvadrat
Brit
nesto novih Ludensa i SC
Blueberry Decje 2
Umpah Pah 1-5
Kobra (za ove poslednje 3 hvala Ratku iz striparnice na Jarunu, koji je zaista velika faca!)

te 15 kuna za topli meksicki sendvic :).

Cheers brothers vidimo se iduce godine, a pre toga u Makarskoj!

I kroz mesec dana na mom redovitom obilasku More Comicsa :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/12/2005 : 08:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
2 x Tex Gigante
6 x KP
2 x Bestseller (koji su mi falili)
2 x MM gigante (njih cu dobiti tek sutra pošto ih je Aco kupio za mene)
sva redovna Bernijeva izdanja (MN, Zagor, ZEX, Blek, DDE)

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/12/2005 : 10:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kuci sam se vratio sa tocno 102 stripa od kojih su 93 za mene.O troškovima ne bih jer me sramota napisat.Srecom,u petak sam dobio placu;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 11/12/2005 : 11:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Jucer samo 4 Velika( 2 Texonea i 2 Martija).Kad sam ih stavio pod ruku skuzio sam da cu ako kupim jos bilo sta imati problem kako to dovuci do auta.Danas cu jos skoknuti po nove Kenove i malo cu baciti oko na Klaru i mislim da je to -TO!
Inace mislim da su cijene starih a i novih LMS I ZS koji su se prodvali po standovima zaista nesto izmedju smijesne i bezobrazne.
Iskreno me zanima koliko su ih prodali!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 11/12/2005 : 11:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Pa da se kurchimo :E
-Preacher #7
-Fol (ono nesto s patuljcima-gljivama)
-Usagi joyimbo book 5 (inglish izdanje)
-2x groo (dobio besplatno)
-Mr. Machak (onaj zuti)
-Jay (jav?) - onaj shonjo s katanom
-Planet majmuna (iz nekog bum izdanja)
-Glishtun gmizic
-Stripovi XXI stoljeca
-Hrpa Q-ova po kunu
-Hrpa drugih stripova po 2kn

Van CRSH sam kupijo:
-totem (neki ko stripoteka al manji i dobar, za razliku od navedene)
-wallace&gromit anti-pesto journal
-nindja roman
-weird places (fading suns RPG - nije strip al je iz more comics)

Kupil bi i novog zekana i Q, al kasne :(

--
"I love going down to the elementary school, watching all the kids jump and shout, but they dont know Im using blanks."
--Jack Handey
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/12/2005 : 11:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ja se nadam da cu danas imati vremena konacno kupiti nesto;))) I malo vise stici pricati s ljudima!:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 11/12/2005 : 11:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
i ja sam narucio par komada. ali sam za razliku od nekih vec pomenutih cijena predobro prosao. do 100 kn opdrilike

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 11/12/2005 : 12:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Kupio sam nešto starih stripova što su mi falili; AF Klasik #23; ZEX #122; Ekstremne sportove; Kako citati strip; Hermann:Caatinga; narucio sam Zekana: Slalomi na štandu od MC i u ponedjeljak narucujem novih 6 KP Libellus iz MC.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 11/12/2005 : 12:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
reci cu samo to da sam tri puta nosio stripove do avta...uz litl help from my friends
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/12/2005 : 12:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
Dva po 2 kn jer su jeftini od MC-a
prvi 7 Q-a po kunu (fala, mcn-e ) + besplatni džepni Q > moram reci da mi je džepni Q izvrstan - pitanje za mcn-a ili znalce: jel imade di još Honesty Chase i Barbarina Blaža? stvarno štetta što je to propalo, super su stripovi...

isto taj jav/jay - koji je to vrag uopce?
kako citati strip
novi ne/om

oduševiše me stripovi po kunu i``_dvi: ko još kaže da su stripovi skupi?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26478 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/12/2005 : 12:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Bio jucer i vratio se jutros.Ponuda na CRŠu je puno veca nego lani,a to se posebno odnosi na ZS i LMS.Kupio sam 6 ken parkera,2texa giganta,2MM gigante,esencijalni x-men 6,esencijalni Thor 2,DEicide od Humanoida,TexZs 1089,ratnici s akbara 4,novu stripoteku(thorgal)i još par stripova za prijatelje.Malo sam razocaran s dolaskom stripofila iz st i okolice.Puno njih je najavljivalo da ce sigurno doci ali su vecinom odustali,neki iz stvarno ozbiljnih razloga a drugi zbog manje ozbiljnih.Od onih koje znam bili su Columbo,Renki i Ante s pjace.Ante je zaslužio sve cestitke jer od Sumpetra gdje on živi je morao ici pješke 3 km do Mutograsa(zbog odrona na cesti),pa onda autobusom do ST,onda autobusom do ZG,cijelo popodne u ZG pa navecer nazad.Opet autobus,cekanje busa rano ujutro pa opet pješke do kuce. SVAKA CAST ANTE!!!
PS.u piceriji Maslina izija sam najvecu picu u životu a da nije jumbo,samo 39 kn.Columbo i Ante jedva su izili pola pice,a ja sam se uspješno obracunao sa mojom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
U prva dva dana:

Texa gigante x2
Mystere gigante x2
Album "Za pocetak" od Gorickog i Talajica
+ sva redovna izdanja da ih sve na nabrajam.

No, bit ce još toga danas!

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy
Inace mislim da su cijene starih a i novih LMS I ZS koji su se prodvali po standovima zaista nesto izmedju smijesne i bezobrazne.
Iskreno me zanima koliko su ih prodali!


doslovce su cijene smijesne, prvi brojevi cijene - 250-500kn
da, i mene zanima jesu li uspjeli ista od toga prodati!
ne razumijem zasto bi neko dao 500kn za prvog zagora koji je tiskan na losem papiru, pred raspadanjem, kada je isti taj zagor reprintiran u opremi daleko boljoj, a 50x je jeftiniji od tog starog papira
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

U prva dva dana:
Mystere gigante x2


ovo se nadam da cu danas uspjeti pokupiti,ako je jos ostao koji primjerak

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Jucer je sve prodano što je došlo iz tiska, ali danas ce valjda donijeti ostatak.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 11/12/2005 : 16:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Može li mi netko kupiti Q-ove po kunu? Sve brojeve!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 11/12/2005 : 16:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

kupio:
DH Conana vol.2
Vertigo First ofenses
sva izdanja Belog Puta - Marlowe hvala!!!
Conan saga par komada
8 Mister No-a
Kubertovog Texa (u cetvrtak u Libelusu)

previse se istrosio, ali nije mi zao
ako je izasao MM onda i ta 2 komada




Wand, svidja mi se ova peta stavka.....
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 11/12/2005 : 17:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Sandman I, III i IV, Spirou & Fantasio, Klara 1, Ken Parker 12 i 13, X- Force 1 i 2, Magnusov Tex, Mister Macak, Zekan: atomski ubrzivac, Princ Valiant I, Gaston 1, Brit, Ne/Om 7, Batman 638-641, Cursed 1-4, Case Files: Sam & Twitch. Potrosilo se ihaj-haj, ali se i ustedilo, barem cetvrtina potrosenog iznosa (fala Markos, fala Zveles, fala Bernard, fala Dekara, fala Edvin na popustima, sto prijateljskim, sto sluzbenim CRSovskim).

A beautiful girl can make you dizzy, like you've been drinking Jack and Coke all morning. She can make you feel high full of the single greatest commodity known to man - promise. Promise of a better day. Promise of a greater hope. Promise of a new tomorrow. This particular aura can be found in the gait of a beautiful girl. In her smile, in her soul, the way she makes every rotten little thing about life seem like it's going to be okay.

Edited by - Witchblade on 12/12/2005 09:57:28
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 17:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by scaramanga

quote:
Originally posted by wanderer

kupio:
8 Mister No-a


Wand, svidja mi se ova peta stavka.....


sada imam cijeli komplet mister no-a
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000