forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER - biti ili ne biti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/12/2005 : 23:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
no comment
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by mpavin

neka žrtvuje Martina,a Nathana ostavi jer je duplo bolji

Ne seri.

Senka video post

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Go to Top of Page

tom1979
Junior Member

Croatia
348 Posts

Member since 04/02/2005

Posted - 21/12/2005 : 15:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tom1979 a Private Message
Ne pratim ništa osim MM-a i NN-a pa sam bio uvjeren da ta gospoda ne radi za troglave Bernijevu firme prijavljene na istoj adresi, tj. da je rijec o njezinim starim prijevodima. Kriva pretpostavka. A što ona trenutno prevodi?

Inace, cijenjen izdavac je onaj koji tiska neko izdanje ako mu ukupna zarada drugih izdanja donosi sveukupno dobit, a izdavac koji samo grabi lovu gleda na svako izdanje zasebno, i premda mu jedno nenormalno mlati lovu da s eupitaš za zdrav razum ljudi koji to kupuju, drugo izdanje gasi jer to ne radi. Barem ja tako gledam na poredak stvari. Možda sam u krivu.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sreo sam sad preko vikenda vertera i malo mi je prenosio utiske sa crš-a i šta je sve kupio i uglavnom rekao mi je da se sreo s bernardom i onako usput ga upitao da li ce nathan opet izlaziti na što mu je ovaj samo klimao glavom u smislu "teško". pa zar smo osudeni na neke poluinformacije i pri tom, što je još gore, sve s negativnom kontekstom?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
AJME! sad necu moci mirno spavati.nece valjda dobri stari nathan prestati izlazit
quote:
Originally posted by I like girlz

sreo sam sad preko vikenda vertera i malo mi je prenosio utiske sa crš-a i šta je sve kupio i uglavnom rekao mi je da se sreo s bernardom i onako usput ga upitao da li ce nathan opet izlaziti na što mu je ovaj samo klimao glavom u smislu "teško". pa zar smo osudeni na neke poluinformacije i pri tom, što je još gore, sve s negativnom kontekstom?

Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/12/2005 : 00:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
a cujte...ako ne izade u sijecnju...bojkotiram sve ostalo što kupujem...
to je moja slobodna volja i to je to...

zašto ga ne da nekom drugom ak vec ne želi dalje izdavat?

zašto ne ucini s NNom isto što je ucinio s MMom i MNom?
pogotovo što su se ti slabije prodavali neg NN kad je poceo prek StripAgenta ih izdavat...što je koncesija na NN skuplja il što?

zašto jednostavno ne obavijesti bar nas tu s jednim malim jednostavnim postom,koji ga košta 30ak sekundi truda,da ga više ne misli izdavat ako je tomu tako?

nemrem ga zbog NNa i nacina na koji ga tretira baš cijenit,jer jednostavno nema previše logike u ovim njegovim postupcima...

nit zbog ama baš nikakvog kontakta s publikom...ama baš ni k od kontakta s potrošacima njegovog vlastitog proizvoda...

to mu je minus koji podosta zasjenjuje dosta toga dobrog što radi...

eto...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/12/2005 : 00:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
a ti girlz...
znaš onu anegdotu:
?ako nemaš nešto lijepo za reci...bolje ne reci ništa? ;)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Na CRŠ-u sam iz povjerljivih izvora cuo da bi NN giganti trebali sigurno biti objavljeni! Ali redovna serija je ipakono najbitnije.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

a ti girlz...
znaš onu anegdotu:
?ako nemaš nešto lijepo za reci...bolje ne reci ništa? ;)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



možda su se neke stvari od tada promijenile, pa možda ipak i nakon tog "klimanja glavom" nathan ipak izade u narednih 30 dana. ne odustajem tek tako i nakon svih ovih poluinformacija.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

a cujte...ako ne izade u sijecnju...bojkotiram sve ostalo što kupujem...
to je moja slobodna volja i to je to...

zašto ga ne da nekom drugom ak vec ne želi dalje izdavat?

zašto ne ucini s NNom isto što je ucinio s MMom i MNom?
pogotovo što su se ti slabije prodavali neg NN kad je poceo prek StripAgenta ih izdavat...što je koncesija na NN skuplja il što?

zašto jednostavno ne obavijesti bar nas tu s jednim malim jednostavnim postom,koji ga košta 30ak sekundi truda,da ga više ne misli izdavat ako je tomu tako?

nemrem ga zbog NNa i nacina na koji ga tretira baš cijenit,jer jednostavno nema previše logike u ovim njegovim postupcima...

nit zbog ama baš nikakvog kontakta s publikom...ama baš ni k od kontakta s potrošacima njegovog vlastitog proizvoda...

to mu je minus koji podosta zasjenjuje dosta toga dobrog što radi...

eto...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



neka od gore postavljenih pitanja sam i ja sam sebi postavljao mali milion puta, ali nikad nisam dokucio onaj pravi odgovor. a vjeruj da je i meni nekad u silnom ogorcenju bojkot padao na um .
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/12/2005 : 00:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Na CRŠ-u sam iz povjerljivih izvora cuo da bi NN giganti trebali sigurno biti objavljeni! Ali redovna serija je ipakono najbitnije.

Pa bitni su i specijalci, i almanasi i agencija alfa i maxi, kao i legz sa svim njenim serijama

Ajd sad

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/12/2005 : 01:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by darkraver

a cujte...ako ne izade u sijecnju...bojkotiram sve ostalo što kupujem...
to je moja slobodna volja i to je to...

zašto ga ne da nekom drugom ak vec ne želi dalje izdavat?

zašto ne ucini s NNom isto što je ucinio s MMom i MNom?
pogotovo što su se ti slabije prodavali neg NN kad je poceo prek StripAgenta ih izdavat...što je koncesija na NN skuplja il što?

zašto jednostavno ne obavijesti bar nas tu s jednim malim jednostavnim postom,koji ga košta 30ak sekundi truda,da ga više ne misli izdavat ako je tomu tako?

nemrem ga zbog NNa i nacina na koji ga tretira baš cijenit,jer jednostavno nema previše logike u ovim njegovim postupcima...

nit zbog ama baš nikakvog kontakta s publikom...ama baš ni k od kontakta s potrošacima njegovog vlastitog proizvoda...

to mu je minus koji podosta zasjenjuje dosta toga dobrog što radi...

eto...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



neka od gore postavljenih pitanja sam i ja sam sebi postavljao mali milion puta, ali nikad nisam dokucio onaj pravi odgovor. a vjeruj da je i meni nekad u silnom ogorcenju bojkot padao na um .



eh biliv me...ocaj i ogorcenje me vec odavno napustilo...
otupio sam vec na sve dobre-loše vijesti...
jednostavno,ritam njegova izlaženja mi toliko umrtvio volju za nadom ili ocajem...
da mi je vec i svejedno dal citam stripove il ne...

Dylana procitam bez ikakvog zanosa,više onako iz navike...
Martina takoder...no eto Giganti su mi utrli suzu srece u oko bar...
ukinuo mi LLa kojeg sam rado citao...
ostali stripovi...pa što sam citao nije loše ali nije to to...ipak sam ja za bonelli tip stripova...

ak mi ukine NNa, u kojem sam jedinom nalazio onaj PORIV za išcekivanje i guštanje
...imam li razloga bit stripofil i dalje?


dakle bojkotom necu puno izgubit...

tja,ima i drugih stvari u životu za kolekcioniranje...

a možda...ma možda jednostavno naucim talijanski i citan direkt iz italije

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/12/2005 : 11:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
cemu cviljeti za lošom sudbinom nathana nevera?cim berni odustane definitivno,siguran sam da ce ga libellus izdati kao hc?samo neznam da li mu prodaja opravdava i onih famoznih 500 kom.ništa,trebat ce smislit novi nacin za ove neke bonellijevce koji idu ispod 100 kom,nekakav turbo hc---sa duplim tvrdim koricama i sa stripom na cd-u kao dodatak i u tiražu od 100 komada(da se isplati)----

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 13:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ne kužim uvijek to vrijedanje HC-a?!?
Ove dvije tvrdnje su dosta vjerovatne u vezi Nathana:

1. Prestaje zauvjek s izlaženjem na našem jeziku.
2. Pocinje izlaziti u HC-u.

Pa sad neka netko bude pametan i izabere ono pod brojem 1. Jasno, HC je preskup za 90% ljudi, ali zato postoje knjižnice za posudivanje. Posudiš strip i imaš ga kod kuce mjesec dana; ionako nece biti gužva da dodeš na red...

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 14:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
bolje ništa nego hcide mi na živce jer je preskup
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 14:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Pa posudiš u knjižnici. Dodeš tamo i lijepo posudiš na primjer desetak NN trobroja ili Mm gigante ili Dampyr i procitaš. Nema druge jer je naklada velike vecine stripova na našim prostorima ispod ruba egzistencije. Izgleda da su na žalost vremena, kad smo svi sve kupovali, a neki i po dva broja da se nade, daleko iza nas...

Edited by - dcopic on 26/12/2005 14:40:41
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 14:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma da, posudim ja to u knjižnici ali mi je to bezveze.volio bi ih imati doma.dosad sam posudio dampyra,ken parkera i tex gigant.
ali zaboravio si da u knjižnicu dode sa mjesec i po dana zakašnjenja, barem je tako kod mene
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2005 : 23:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

cemu cviljeti za lošom sudbinom nathana nevera?cim berni odustane definitivno,siguran sam da ce ga libellus izdati kao hc?

1. Nece.
2. Naporan si.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/12/2005 : 06:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Januar se bliži tako da cemo svi ubrzo znati šta ce se desiti. Ja licno mislim da ce NN izaci u februaru pošto se u januaru stripovi uvijek loše prodaju.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 11:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
da,u prvom ili drugom mjesecu,ali više u drugom jer ce u prvom vjerojatno izaci tex ako bude sve u redu
quote:
Originally posted by SejoSexon

Januar se bliži tako da cemo svi ubrzo znati šta ce se desiti. Ja licno mislim da ce NN izaci u februaru pošto se u januaru stripovi uvijek loše prodaju.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.



Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Pa posudiš u knjižnici. Dodeš tamo i lijepo posudiš na primjer desetak NN trobroja ili Mm gigante ili Dampyr i procitaš. Nema druge jer je naklada velike vecine stripova na našim prostorima ispod ruba egzistencije. Izgleda da su na žalost vremena, kad smo svi sve kupovali, a neki i po dva broja da se nade, daleko iza nas...



to sve vrijedi, ali samo za onoga ko se zadovoljava pukim citanjem stripa. ja ne želim redovnog nathana u hc (osim eventualno giganata kao MM), a još manje želim da završi u knjižnicama i da ga posudujem kao školarci lektiru. nathana želim da kupujem i da ga imam doma u kolekciji.

Edited by - I like girlz on 27/12/2005 19:36:29
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
btw, jedno od pitanja koje sam postavio van goghu odnosilo se i na nathana nevera i mogucnost da pocnu i s njegovim izdavanjem i kažu da trenutno otkupljuju prava samo na one stripove koji su slobodni i da ludens još drži prava na nathana. eh sad, možda bi u van goghu i pokrenuli nathana ako bi ludens odustao od njega, a ne ovako što nas mrcvari od 8og mjeseca.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 27/12/2005 : 19:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Možda bi jedno od riješenja bilo po tri epizode u jednom. Kao Blek i Mark. Bili bi uskraceni za naslovne stranice ali i to se da srediti, npr. ubacivanjem istih unutra, kao kod Marka, samo u boji. Sve bi bilo bolje, samo ne ova crna rupa koja je sada.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2005 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
nije mi to baš nešto. ostali bi zakinuti za naslovnice, a sad baš dolaze ove od De angelisa, a i vjerojatno bi bili još i skuplji od Marka i bleka.ne slažem se
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/12/2005 : 23:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma Bern je...,ma nije to u redu, ali stvaaarnooo...
koliko nas samo mrcvari s tim NNom i njegovim neizlaženjem,umjesto da ga da nekom ko je više zainteresiran da ga normalno izdaje,ako vec takav postoji...

to mu jako zamjeram i zato meni osobno nece,bar za sad, nikako bit izdavac broj jedan...

može se pricat o SD što hoce...jest da nije izdavala specijalce i sl.,ali s njom ja sam u 5-6 god imao na polici 40 Nathana,Martina itd...
a sad....u 5-6 god imam na polici dodanih 15ak Nathana samo..

racunica je jasna...i ja ne mogu nikako bit zadovoljan...
ljudi koji citaju Zagora jesu...ali ja nisam...i to je realnost...

i mislim da se nemoram nikom zato objašnjavat ni izvinjavat za kritike Ludensu...

i gotovo...over and out

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/12/2005 : 01:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Podsjetio bih samo da je od 1.6.1998-28.09.1999 u izdanju SD izašlo šest NN-a, što je prosjek od 2.5 mjeseci za jedan broj. Vec su tada i oni vidjeli da nece biti lako izdavati ovaj serijal.
Nemojte zaboraviti i da je Ludens od 10.2001 do 8.2005 izdao 18 brojeva, što je identican prosjek od 2.5 mjeseci za jedan broj, kao i SD za zadnjih šest brojeva. Ludens je od 7.2003-12.2004 izdao devet NN-a (u 15 mjeseci), što je prosjek ispod dva mjeseca za jedan broj.

Zato, ne mogu ništa zamjeriti Ludensu, jer po meni su pokušali sa redovitim izdavanjem i to sa velikim trudom. Ako ne ide onda jednostavno ne ide i to je cinjenica, ma koliko se mi ne slagali s njom...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000