forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi za djecu XXI stoljeca - potpisivanje..
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 14/12/2005 : 10:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
U petak u 18h biti ce organizirano predstavljanje autora i potpisivanje albuma "Stripovi za djecu XXI stoljeca", a prisustvovat ce skoro svi, dakle Macan, Bob, Frano, Dario + Katarina (?), Krec, Stanzer, Barun (?) i Srezovic (?).
Ako bude mjesta, možda vam štogod i nacrtaju.

Nadam se da ce svi autori stati u ducan, a mi cemo nekamo maknuti kutije. Makar i kod susjede..




"..pil sem bencin namest cajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat ce mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 11:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Stavi ih u lift i vozaj gori - doli... znan, sad si u nedoumici kutije ili autore ali ... jbga, cili život je jedna velika dilema

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/12/2005 : 11:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Malo teže, najbolje da se izredavaju jedan po jedan...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 12:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Redaljka! :))

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/12/2005 : 20:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
nego kakva je susjeda, oce i ona na redalicu:)))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/12/2005 : 20:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
kupio sam taj strip na CRŠ-u i dobio dva crteža za necakinjui još jednom hvala mcn-u i BOB-u!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 15/12/2005 : 07:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
Susjeda je starica u najboljim godinama!
Nemojte sad svi navalit!

"..pil sem bencin namest cajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat ce mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 15/12/2005 : 16:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ima i starijih medu onima koji ce doci po strip za djecu :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 16/12/2005 : 08:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
Oprostite, ali tako starih, sumnjam!
Šalu na stranu, svi su dobro došli, pogotovo mršaviji!

"..pil sem bencin namest cajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat ce mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 16/12/2005 : 14:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
S obzirom da Slalomi nece ni danas biti gotovi, mogu samo ustvrditi da nema drame do posljednjeg trenutka, ko što Macan rece maloprije na mob..

Ali, evo ideje, s obzirom da stižu i Barun i Bob, ponesite Krapinjonce i Pipa, Mistere Macke i dajte im i to na potpisivanje!
Ponesite i flomice..

"..pil sem bencin namest cajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat ce mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000