forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ASTERIX-DVD!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/12/2005 : 06:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
SUTRA,19.12 U IZDANJU JUTARNJEG LISTA IZLAZI DVD ASTERIX I 12 ZADATAKA...27.12. IZLAZI ASTERIX I KLEOPATRA...CIJENA-29 KN!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/12/2005 : 10:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
nazalost su sinhronizirani
imam ih doma nesinhronizirane, i puno su mi bolji

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 18/12/2005 : 12:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
U SCG su izašli Asterix i 12 podviga, Asterix Gal i... moguce Kleopatra, ne secam se tacno. Inace, ovde je izasao i Bluberi, juce videh na nekom kiosku. Cene su 230-250 dinara, znaci preracunato pet šest kuna manje.


_________
STRIP VESTI svakog petka na www.zmcomics.co.yu
Go to Top of Page

Spartacus
Starting Member

90 Posts

Member since 02/12/2005

Posted - 18/12/2005 : 13:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spartacus a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

nazalost su sinhronizirani
imam ih doma nesinhronizirane, i puno su mi bolji

if you only knew the power of the dark side



That's the spirit!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 19/12/2005 : 08:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

nazalost su sinhronizirani
imam ih doma nesinhronizirane, i puno su mi bolji

if you only knew the power of the dark side


pa obicno na svim sinhroniziranim dvd-ima imaš i originalni audio...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/12/2005 : 09:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
kupio danas asterixa i nema originalnog audia :-(
doduše ja sam zadovoljan i ovim koji je gore. naime, nisu ih nanovo sinhronozirali nego su glasovi koji su bili i na televiziji, kada su ga puštali prije dvije godine. a to su opet glumci koji su sinhronizirali i ostale stare crtice na hrtu (blufonci, bipsici,...)

ima hrvatski i srpski audio. izdavac blitz.

---
*** http://www.paucina.com
*** http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 19/12/2005 : 14:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Cini se super (gledo sam 12z nekolko tisuca puta ko klinac) i najradje bi kupijo da me nije crsh malo ispraznijo... A i cekam zekana da izidje :o

--
"If a kid ever asks you how Santa Claus can live forever, I think a good answer is that he drinks blood."
--Jack Handey
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/12/2005 : 15:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
12 zadataka je bio dobar crtic o Asterixu... Kako se zvao onaj najnoviji, Asterix u Americi, ono što su brijali s Indijancima?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 19/12/2005 : 16:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
A da, gledo sam to. Sreca da su napravili taj crtic da napokon dokazu nevjernima ko je prvi otkrijo ameriku :D

--
"If a kid ever asks you how Santa Claus can live forever, I think a good answer is that he drinks blood."
--Jack Handey
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 19/12/2005 : 16:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
pa obicno na svim sinhroniziranim dvd-ima imaš i originalni audio...


te crtice je Blitz objavio na kazeti prije kojih 10-ak godina, u onoj svojoj "genijalnoj" sinhronizaciji. Ovaj DVD je samo konverzija onoga sto vec imaju na VHS, tako da originalnog audija sigurno nece biti.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/12/2005 : 22:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
pa obicno na svim sinhroniziranim dvd-ima imaš i originalni audio...


te crtice je Blitz objavio na kazeti prije kojih 10-ak godina, u onoj svojoj "genijalnoj" sinhronizaciji. Ovaj DVD je samo konverzija onoga sto vec imaju na VHS, tako da originalnog audija sigurno nece biti.


ha, neznam što tebi smeta ta sinhronizacija. ali meni je puno bolja nego pokemoni i slicna sranja. barem su to radili ljudi koji su to voljeni, a ne ovi danas, bljak

da mogu otišao bih u arhiv hrta i sve prebacio na dvd. kada se sjetim zekoslava mrkve i legendarnih crtica te bobija marotija koji je posudivao glas. to su bila vremena

---
*** http://www.paucina.com
*** http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 19/12/2005 : 22:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Btw. jel orginalni audio na engleskom il francuskom? :o

--
"If a kid ever asks you how Santa Claus can live forever, I think a good answer is that he drinks blood."
--Jack Handey
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 19/12/2005 : 23:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
ha, neznam što tebi smeta ta sinhronizacija. ali meni je puno bolja nego pokemoni i slicna sranja. barem su to radili ljudi koji su to voljeni, a ne ovi danas, bljak


kada sam bio mali, sve te crtice sam gledao na originalnom jeziku. Imao sam ih na engleskom. Naviknuo sam na glasove. Kada su dosli ovi, nikako ih nisam mogao prozvakati. Bili su nesto na sto nisam naviknuo.
Ako se sjecate Asterix Gal je isao na TV-u negdje 89,90 s genijalnom sinkronizacijom, i onda je dosao Blitz i pustio neku svoju sinhronizaciju, koja je opet bila nesto sasvim trece, i opet mi se nije svidala.

quote:
da mogu otišao bih u arhiv hrta i sve prebacio na dvd. kada se sjetim zekoslava mrkve i legendarnih crtica te bobija marotija koji je posudivao glas. to su bila vremena


Maroti mi je genijalan sinhronizator, sjetimo se samo Kremenka. Genijalno. Nedavno je izasla cijela prva sezona Kremenka na DVD-u. Oko 30 epizoda, sve stare sinhronizacije. Pustio sam si DVD-e i uzivao 5 dana.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 19/12/2005 : 23:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
oboje

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 20/12/2005 : 09:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
ha, neznam što tebi smeta ta sinhronizacija. ali meni je puno bolja nego pokemoni i slicna sranja. barem su to radili ljudi koji su to voljeni, a ne ovi danas, bljak


kada sam bio mali, sve te crtice sam gledao na originalnom jeziku. Imao sam ih na engleskom. Naviknuo sam na glasove. Kada su dosli ovi, nikako ih nisam mogao prozvakati. Bili su nesto na sto nisam naviknuo.
Ako se sjecate Asterix Gal je isao na TV-u negdje 89,90 s genijalnom sinkronizacijom, i onda je dosao Blitz i pustio neku svoju sinhronizaciju, koja je opet bila nesto sasvim trece, i opet mi se nije svidala.

quote:
da mogu otišao bih u arhiv hrta i sve prebacio na dvd. kada se sjetim zekoslava mrkve i legendarnih crtica te bobija marotija koji je posudivao glas. to su bila vremena


Maroti mi je genijalan sinhronizator, sjetimo se samo Kremenka. Genijalno. Nedavno je izasla cijela prva sezona Kremenka na DVD-u. Oko 30 epizoda, sve stare sinhronizacije. Pustio sam si DVD-e i uzivao 5 dana.

if you only knew the power of the dark side


i ja sam nedavno naletio na to, i bio sam totalno skeptican što se tice sinhronizacije- sve dok nisam cuo glas mr. Bobija... nemogu ni zamisliti freda bez tog glasa...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12898 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/12/2005 : 22:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Men je 12 zadataka bio najbolji film. Vrlo bolestan, ko da su bili napušeni kad su ga radili.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 26/12/2005 : 12:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Za razliku od asterixa gala? Jooj ono kad rimljani traze jagode je scena za oskara :D

--
"If a kid ever asks you how Santa Claus can live forever, I think a good answer is that he drinks blood."
--Jack Handey
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

nazalost su sinhronizirani
imam ih doma nesinhronizirane, i puno su mi bolji

if you only knew the power of the dark side



Naše sinhronizacije su rijetko dobre...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 28/12/2005 : 00:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic
Naše sinhronizacije su rijetko dobre...



nemoj tako, doduše ti si još mlad. prije su sinkronizacije bile bolje jer su ljudi to voljeli, danas im je to samo posao, da zarade i odrade taj posao što prije.

ja sam zadovoljan sa ova dva Asterixa na dvd-u jer su sinkronizacije od ljudi koji su živjeli za taj posao. prije jedno dvije godine je išao Asterix na tv-u sa ovom sinkronizacijom :-))

Kakve bi Marko izdavao stripove da mu je to samo posao? vjerojatno kao dnevnikovi :-) Marko jednostavno voli i uživa u stripovima pa zato imaš KP i MMGigante u tvrdim koricama (mada bih ja bio sretan i sa SC)

upravo sam poslao mejl blitzu sa pohvalama a i kritikama, nadam se da ce odgovoriti.

---
*** http://www.paucina.com
*** http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 28/12/2005 : 00:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
upravo sam poslao mejl blitzu sa pohvalama a i kritikama, nadam se da ce odgovoriti


nebih te htio pokopati, ali poznavajuci njih teško da ce ti netko odgovoriti. No svašta je moguce :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 28/12/2005 : 14:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader
nebih te htio pokopati, ali poznavajuci njih teško da ce ti netko odgovoriti. No svašta je moguce :)


znam da nece odgovoriti, ali tko zna, uglavnom mejl su procitali :-)

pisao sam ja i jednom trgovackom lancu i svadjao se skoro putem mejla, zena nije znala sta odgovoriti u svezi bacanja letaka po sanducicima

---
*** http://www.paucina.com
*** http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000