forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KOJI VAM JE IZDAVAC DANAS ETO NAJDRAŽI????:D
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/12/2005 : 00:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
meni osobno Libellus...
izdaje nam Gigante...

a Ludens i bernard mi sve mrskiji moram priznat...
ukine mi NNa i LLa a uvede Bleka i Marka...pih!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 00:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
1. Bernardu svaka cast na dosadašnjem trudu i buducem, naravno!
1. Libellusu takoder svaka cast! Da nema njih neke stvari nikada ne bismo vidjeli . A vjerujem da nece stati na dosad objavljenom!
1. Svaka cast i svima ostalima koji izdaju stripove! samo naprijed!!!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/12/2005 : 01:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Svi, koji su i pored teskih uslova za strip su smogli snage i hrabrosti da se upuste u ovaj posao.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/12/2005 : 01:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma no dobro...vid ih sad...
a možemo i vako:
koji vam je najdraži,a koji ipak manje drag?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/12/2005 : 01:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ludens je broj jedan...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 26/12/2005 : 01:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Na prvom mjestu Libellus. Izdali su stvarno hrpu genijalnih stripova a posebno izdvajam predivnog Kena Parkera koji me svakom novom pricom sve više oduševljava.:)
Na drugom mjestu More Comics jer izdaju prejebenog:) Zekana a u buducnosti, nadam se, i neke druge Trondheimove albume.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/12/2005 : 02:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
pa meni je licno najdrazi Marketprint, ali Beli put izbacuje bolje stripove...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/12/2005 : 02:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
1.Ludens feat.Bookglobe & strip-agent
svaki redoviti strip na kiosku više vrijedi nego išta,jer je dostupan široj masi koja nema pojma da ovaj sajt uopce i postoji
2.Libellus
kolekcionarski orijentirana firma u stalnom porastu,izvanredan izbor stripova
3.Lavirint
dekara protiv vjetrenjaca
4.Beli put
otkrio sve one tajne koje su mi bila nepoznanica u svijetu americkog stripa,a nadam se da ce ih otkriti još...
5.Marketprint
izdao Akiru :-)
odlican potez

Edited by - kico on 26/12/2005 02:30:32
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 26/12/2005 : 09:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Svi, koji su i pored teskih uslova za strip su smogli snage i hrabrosti da se upuste u ovaj posao.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



imam isto misljenje, s tim da mi je daleko najdraza bila slobodna...

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/12/2005 : 11:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by prozirna senka

Svi, koji su i pored teskih uslova za strip su smogli snage i hrabrosti da se upuste u ovaj posao.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



imam isto misljenje, s tim da mi je daleko najdraza bila slobodna...

ZAGOR PRICA...


Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....


[}:


naravno,slobodna je bila i ostala n.1,svi ovi poslije su obicni amateri,koji cvikaju dali ce im prodaja biti 25 komada necega ili 315 ili možda "astronomskih" 990.

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 26/12/2005 : 12:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
slobodna je bila zakon, da... još u zlatno doba, kad su osim bonellija izdavali i spidermana i comicstrip i albume...

jel ko zna - jel izdavanje stripova u slobodnoj propalo baš zbog stripova ili zato što je slobodna opcenito imala problema?
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 26/12/2005 : 12:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
N1 - LUDENS
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/12/2005 : 12:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Meni je najbolji ceški izdavac Novy Komiks.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/12/2005 : 12:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

slobodna je bila zakon, da... još u zlatno doba, kad su osim bonellija izdavali i spidermana i comicstrip i albume...

jel ko zna - jel izdavanje stripova u slobodnoj propalo baš zbog stripova ili zato što je slobodna opcenito imala problema?


to što navodiš kao zlatno doba i nije bilo baš zlatno, imali smo slobodnu i ništa više, ovo što danas imamo je bliže tome, nikad veci izbor stripova, bolji cak i od prije rata, ali ipak s jednom velikom razlikom, kad skupiš prodaju svih današnjih izdanja, jedva dosegnu pola tiraže zlatne serije

što se slobodne tice,nakon preuzimanja od kutle nju su stripovi jedno vrijeme držali na životu, ali ni to nije dugo potrajalo, da je sektor stripova bio samostalan, vjerujem da bi još postojali
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/12/2005 : 13:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ludens&Stripagent&Bookglobe
Libellus

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/12/2005 : 14:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Meni je najbolji ceški izdavac Novy Komiks.

in the evidence of its brilliance



kiky,što bi sa ovim...?
nema novih izdanja nikako...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 14:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
1. ludens
2. libellus
3 bookglobe
4.strip-agent
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/12/2005 : 14:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
slažem se s tobom u potpunosti za marka i bleka, ali ipak mi je ludens no.1 jer izdaje zagora,DD(redovno) texa
quote:
Originally posted by darkraver

meni osobno Libellus...
izdaje nam Gigante...

a Ludens i bernard mi sve mrskiji moram priznat...
ukine mi NNa i LLa a uvede Bleka i Marka...pih!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/12/2005 : 15:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by kiky

Meni je najbolji ceški izdavac Novy Komiks.

in the evidence of its brilliance



kiky,što bi sa ovim...?
nema novih izdanja nikako...



Ne znam, ne znam... ali ne sluti mi to ništ na dobro.
Baš, vec mjesecima nisu izdali niti jedan od brojeva Bonellijevih junaka.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 26/12/2005 : 17:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Libellus je odlican izdavac, ali ipak je Bernard (strip-agent, book-globe i ludens) NUMERO UNO na ovim prostorima. On je jedini imao muda samostalno krenuti prije nekoliko godina u strip izdavaštvo. Možda griješim, neka me isprave, ali smatram da je on danas otvorio širom vrata drugim strip izdavacima. U svakom slucaju, sve strip izdavace treba podržati, ne treba smatrati da je strip skup, jer bolje je da košta 100 kuna,nego da ga nema, a na kraju krajeva, i strip izdavaci imaju svoje obitelji, i trebaju živjeti. Stoga, naprijed Bernard, naprijed Libellus...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/12/2005 : 18:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Lavirint je najbolji, sve ostalo je smece koje izdaje izlizano, cast izuzetcima.

"Three o'clock is always too late or too early for anything you want to do."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2005 : 19:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Strip agent zbog AF klasika koji redovno i vrlo cesto izlazi redom po originalnoj numeraciji.

>> Ne kopajte nos, sline su komadici mozga! <<
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/12/2005 : 20:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
1.slobodna dalmacija (iako im zamjeram ponekad loš kvalitet papira i tiska);

2.ludens (mada mi sve više pada u ocima jer ne može da obezbjedi redovno izlaženje stripova + još situacija s nathanom);

3. dnevnik

4. libellus (imaju kao velike šanse da se probiju do samog vrha zahvaljujuci posljednjem sjajnom potezu)
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 26/12/2005 : 20:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

1.slobodna dalmacija (iako im zamjeram ponekad loš kvalitet papira i tiska);

2.ludens (mada mi sve više pada u ocima jer ne može da obezbjedi redovno izlaženje stripova + još situacija s nathanom); .. i sto se raspadaju!!!

3. dnevnik

4. libellus (imaju kao velike šanse da se probiju do samog vrha zahvaljujuci posljednjem sjajnom potezu)



ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 26/12/2005 : 21:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

1.slobodna dalmacija (iako im zamjeram ponekad loš kvalitet papira i tiska);

2.ludens (mada mi sve više pada u ocima jer ne može da obezbjedi redovno izlaženje stripova + još situacija s nathanom);

3. dnevnik

4. libellus (imaju kao velike šanse da se probiju do samog vrha zahvaljujuci posljednjem sjajnom potezu)


Na zalost Dnevnik vise ne fura stripove, ali u njihovo doba bili no.1


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 26/12/2005 : 23:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
Libellus zbog Martija i Q zbog svega!!!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000