forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Top 10 + Simon V.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 26/12/2005 : 13:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Nešto za kracenje vremena u blagdanskom ozracju... Vrlo subjektivna top ljestvica najbitnijih (citaj: meni najdražih) strip izdanja sa HR tržišta '05. (http://www.zid.hr/Strip%20-%20aktualno!.htm) i još jedan domaci (kako kome) autor željan/vrijedan pažnje (Simon Vuckovic, http://www.zid.hr/Stripovi%20i%20strip%20autori.htm)

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/12/2005 : 16:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
stranica ti je zanimljiva,inovativna i obecava,jel to tvoje ili ?,za razliku od onog dozlaboga krepanog mrtvila ludens.hr

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 26/12/2005 : 16:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

stranica ti je zanimljiva,inovativna i obecava,jel to tvoje ili ?,za razliku od onog dozlaboga krepanog mrtvila ludens.hr

živio sc,dolje hc



Moja, moja.
Hvala. Još da znam ponešto o web-dizajnu, gdje bi mi bio kraj.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/12/2005 : 21:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
mali,ako budeš vrijedan i ako budeš ucio kako treba(veb dizajn,mislim) i ako budeš malo manje slušao heavy metal da ti se pamet ne izrauba prije vremena(vidi mene) ,postat ceš glavni.i bolji od 3w.stripova.

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/12/2005 : 08:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
stranica ti je OK.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000