forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prvi strip u novoj godini
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2006 : 23:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Poslao sam ti mail, ali mi se vraca nekakav "notice failure".
Jesi li dobio sto?
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 03/01/2006 : 23:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
marti - xsandu
novi zagor cisto da ga ne samo ne zapakiram i stavim na policu
showcase presents : jonan hex : mrak ljudi.vrijedi svakog dolara.500 i kusur crnobijelih stranica pravog brutalnog westerna kojeg nisam citao pozamašni niz godina..svakako ga trebaju nabaviti svi koji su iole voljeli hexa citati u strip zabavniku..

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 03/01/2006 : 23:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
e valtere
ipak sam bio u pravu
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2006 : 01:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Toninho, I like girlz je editirao post dok sam ja pisao reply. Naime, prvotno je stajalo da mu se strip ne svidja zbog naslova. A takv stav se meni ne svidja, sto imam pravo reci, pa i povezati s odredjenim, po meni stetnim trendovima, na, kako bi ti i Prozirna senka rekli, 'poluostrvu' (), bas kao sto i I like girlz ima pravo reci da mu se strip ne svidja zbog naslova iako ga nije ni procitao.
Ti proglasavas dogmatom svakoga tko izrazi odredjeni stav ili kritiku, eto, pa ako sam ja staljinist nisi ni ti nista manji.
Da se nadovezem i na tvoj citat Goethea: "Mrziti tiranina moze i ropska dusa, velik je onaj koji mrzi tiraniju" - moje je misljenje da mrznja zamagljuje prosudbu, pa je ta imenica neprikladna cak i kao metafora. Pisac kojemu si ti posvetio ovaj citat nije mrzio, vec je konkretno djelovao, kako sedamdesetih, tako i 1991.
Uvijek mi je drago procavrljati s tobom, Toninho:) Ne zamjeri sto ovaj put post nije u epskoj formi.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 04/01/2006 : 07:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
MV #14

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2006 : 14:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
pogodio sam,prvi kojeg sam nabavio u 2006. je DD 84 Bog u tamnici

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/01/2006 : 14:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

marti - xsandu
novi zagor cisto da ga ne samo ne zapakiram i stavim na policu
showcase presents : jonan hex : mrak ljudi.vrijedi svakog dolara.500 i kusur crnobijelih stranica pravog brutalnog westerna kojeg nisam citao pozamašni niz godina..svakako ga trebaju nabaviti svi koji su iole voljeli hexa citati u strip zabavniku..

-------------
carpe diem...
-------------


Ajde reci par rijeci više o tom westernu Hexu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/01/2006 : 16:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
iizlazija je u nas u EKS almanahu i strip zabavniku.showcase ti je izdanje od DC u kojem se reprintaju stare epizode u c/b.dvadesetak epizoda za petnaestak dolara.kao MARVEL-ovi essentialsi.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 04/01/2006 : 21:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Gil St-Andre i nisam se pokajao!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 04/01/2006 : 21:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
to su bili prvi stripovi koje sam procitao u zivotu i tad zavoleo strip. A pre 2 godine sam odlucio sa procitam sve od Malog rendzera.


quote:
Originally posted by sdragan@

Prvi strip...

tek sinoc dve epizode Kit Telera, Blesak iz svemira" i "Teleskopulos"
Nazalost fali mi treci nastavak

Castio sam sebe sa 80 stripova za novu godinu


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"





Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 05/01/2006 : 07:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by osim

to su bili prvi stripovi koje sam procitao u zivotu i tad zavoleo strip. A pre 2 godine sam odlucio sa procitam sve od Malog rendzera.


quote:
Originally posted by sdragan@

Prvi strip...

tek sinoc dve epizode Kit Telera, Blesak iz svemira" i "Teleskopulos"
Nazalost fali mi treci nastavak

Castio sam sebe sa 80 stripova za novu godinu


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"








Znam da si i ti veliki postovalac Kit Telera, a razlog mog znacajnijeg skupljanja istog junaka lezi upravo na tvojim komentarima u vezi malog rendzera.Dakle ti si krivac za sve


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 05/01/2006 : 11:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
pa, na dobrom si putu! Zelim ti da u 2006. nabavis i procutas sve od Malog rendzera!

quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by osim

to su bili prvi stripovi koje sam procitao u zivotu i tad zavoleo strip. A pre 2 godine sam odlucio sa procitam sve od Malog rendzera.


quote:
Originally posted by sdragan@

Prvi strip...

tek sinoc dve epizode Kit Telera, Blesak iz svemira" i "Teleskopulos"
Nazalost fali mi treci nastavak

Castio sam sebe sa 80 stripova za novu godinu


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"








Znam da si i ti veliki postovalac Kit Telera, a razlog mog znacajnijeg skupljanja istog junaka lezi upravo na tvojim komentarima u vezi malog rendzera.Dakle ti si krivac za sve


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"





Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 05/01/2006 : 14:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by osim

pa, na dobrom si putu! Zelim ti da u 2006. nabavis i procutas sve od Malog rendzera!


Hvala ti na lepim zeljama!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 05/01/2006 : 19:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by jgoran5

marti - xsandu
novi zagor cisto da ga ne samo ne zapakiram i stavim na policu
showcase presents : jonan hex : mrak ljudi.vrijedi svakog dolara.500 i kusur crnobijelih stranica pravog brutalnog westerna kojeg nisam citao pozamašni niz godina..svakako ga trebaju nabaviti svi koji su iole voljeli hexa citati u strip zabavniku..

-------------
carpe diem...
-------------


Ajde reci par rijeci više o tom westernu Hexu.



CISTI brutalni western..hex je nemilosrdni revolveraš koji mlati i ubija sve živo oko sebe...jako dobro...

treba u 3 mjesecu izaci showcase presents : house of mistery..tome se još više veselim..

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/01/2006 : 21:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
batman 13 (na hjemackom) u panini comics izdanju, mrak mrak i jos jednom mrak!obecavajuca godina ili tek pocetna euforija neznam , ali znam da se stripova nikada odreci necu

get behind me satan
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 05/01/2006 : 22:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
zagor extra 120-122, sad cekam 123

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 10:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Prvi kojeg san procito u 2006 je bi extra Tex El Morisco!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/01/2006 : 12:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
I ja sam malo prezatrpan ovih dana:
Prvi u novoj je bio extra Tex br.1
pa Zagor 116
Marti Gigant 2
Ken Parker 20
Ken Parker "Dnevnik Adah"
a još me ceka mali milijun toga....
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/01/2006 : 21:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
prošitao sam alan fordove , recimo izmedu ostalih - Tako je nastala grupa TNT, a i jedno 10-tak Talicnih Tomova !
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/01/2006 : 21:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Koji vam je prvi nabavljeni i procitani strip u 2006. godini. Ja sam upravo od žene dobio extra Tex El Morisco na poklon i presretan sam. Zna ona šta volim.

>> onaj cije je ime zapisano u vodi <<

Koliko košta taj TEX El Morisko ?
Voleo bih da ga nabavim .
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 22:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
16 kn, kao i Ludensovi stripovi.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/01/2006 : 10:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

16 kn, kao i Ludensovi stripovi.

Hvala, a to je sad pocelo da izlazi i Tex extra , nisam imao pojma o tome .
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2006 : 14:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ne prati se forum baš...
Inace, strip izgleda skoro isto kao i Ludens, košta isto, prvi broj koji je upravo izišao ima nešto stranica više, cini mi se da je malo tamnije odštampan i to je to. Izdavac iz Dubrovnika, Van Gog se zove, cini mi se, poceo je sa naslovom El Morisko. Mnogi zamjeraju što nije poceo od prvog Texa...

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/01/2006 : 15:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne prati se forum baš...
Inace, strip izgleda skoro isto kao i Ludens, košta isto, prvi broj koji je upravo izišao ima nešto stranica više, cini mi se da je malo tamnije odštampan i to je to. Izdavac iz Dubrovnika, Van Gog se zove, cini mi se, poceo je sa naslovom El Morisko. Mnogi zamjeraju što nije poceo od prvog Texa...

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<

Prati se forum, ali ovo nisam znao da je izašlo, pa sam procitao da si dobio od žene na poklon za Novu Godinu, vidiš ja sam od cure dobio lepši poklon .
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000