forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 pitanje Dampyr
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 00:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
jeli tko zna kad ce sljedeca cetiri broja dampyra, i kakve ce biti epizode,oce li biti bolje od ova prva 4 broja
dosadilo mi je živjeti u neznanju

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

risbozg
Advanced Member



Croatia
15569 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/01/2006 : 00:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
izgleda nitko

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12908 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 00:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Pa, sudeci kako se prodaju, mislim da ne bi trebali predugo cekat na nove brojeve.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/01/2006 : 02:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Po svoj logici trebalo bi pocetkom veljace izaci slijedece cetiri knjige.No,ekipa iz Bookglobea vjerovatno zna najbolje i odlucuje kad ce.
Ne nadaj se poboljšanju epizoda,jer Dampyr im nije vican.
Tu i tamo samo ako se koja zaleti....
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/01/2006 : 10:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bernard je rekao da ce izaci ove godine, ali nije rekao kada.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 06/01/2006 : 11:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Meni je Dampyr OK. Jedva cekam nove 4 knjige.

________________________






Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15569 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/01/2006 : 16:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bernard je rekao da ce izaci ove godine, ali nije rekao kada.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.







- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 20:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Po svoj logici trebalo bi pocetkom veljace izaci slijedece cetiri knjige.No,ekipa iz Bookglobea vjerovatno zna najbolje i odlucuje kad ce.
Ne nadaj se poboljšanju epizoda,jer Dampyr im nije vican.
Tu i tamo samo ako se koja zaleti....



Kico, ajd plz odgovori mi na jedno pitanje koje sam vec prije postavljao, ako si citao iduce epizode.
Moze li se netko kome su ove prve epizode ocajne slobodno rijesiti istih bez straha da ce se pokajati zbog buducih?
thx a lot!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 20:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
u biti si vec rekao ali htio bih malo konkretnije, ako mozes, thx

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 06/01/2006 : 22:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Za koji mjesec!:)

"JA SAM DECAK IZ VODE, IMAM TRAG POD LEVOM MISKOM. NA TVOJE USNE BOJE MESA SPUSTICU KAP SVOJE VODE, PUSTICU GLAS IZ GRLA..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/01/2006 : 23:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kico

Po svoj logici trebalo bi pocetkom veljace izaci slijedece cetiri knjige.No,ekipa iz Bookglobea vjerovatno zna najbolje i odlucuje kad ce.
Ne nadaj se poboljšanju epizoda,jer Dampyr im nije vican.
Tu i tamo samo ako se koja zaleti....



Kico, ajd plz odgovori mi na jedno pitanje koje sam vec prije postavljao, ako si citao iduce epizode.Moze li se netko kome su ove prve epizode ocajne slobodno rijesiti istih bez straha da ce se pokajati zbog buducih?
thx a lot!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Sorry,nisam citao iduce epizode,pa nemam pojma osim onoga šta sam cuo od velikama foruma na stripovi.com
ja to gledam sa kolekcionarske strane
Dampyr mi je bio napet dok ga nisam poznavao(citao)i kada sam kupio prve cetiri knjige bio sam oduševljen u njegovome svijetu.Iz epizode u epizodu taj entuzijazam je padao,kao i Dampyr u mojim ocima.No,sve u svemu ostaje ono što sam i želio da bude.Dampyr kao strip koji je obecavao....Ostaje pri tome i u ocekivanju slijedece cetiri knjige.Nada za boljim epizodama u stripu.Ako je vec i nema,kako neki kažu,ostaje mi da to sam uocim i predocim.Dotad,....i dalje kupujem Dampyra.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 23:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
damn, a vec sam htio na aukcije.....sad cu i ja jos jednom mu dati priliku....ali samo jednom....thx!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/01/2006 : 00:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Meni je opci dojam prve 4 knjige vrlo dobar!:))) Volio bih da ovaj serijal zazivi kod nas.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/01/2006 : 01:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Zazivio-nezazivio, u ovakvom izdanju, vjerujem da je mnogima svejedno.
Ovih osam epizoda su solidne, ali nijedna mi se nije urezala u pamcenje, niti imam zelju citati ih ponovno.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/01/2006 : 01:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Zazivio-nezazivio, u ovakvom izdanju, vjerujem da je mnogima svejedno.
Ovih osam epizoda su solidne, ali nijedna mi se nije urezala u pamcenje, niti imam zelju citati ih ponovno.


Rjesit cu ih te za pola kune

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/01/2006 : 04:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>Kico, ajd plz odgovori mi na jedno pitanje koje sam vec prije postavljao, ako si citao iduce epizode.

Nisam kica, ali jesam citao jednu epizodu koja vas ocekuje, Lamiju. Isto njesra;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/01/2006 : 20:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a ostale?...jesi ista jos citao?....pretpostavljam da bi rekao da jesi....kvragu i taj Damnpyr:), izludjuje me....znam zasto su tebi najvise zasmetale ove prve, to si objasnio, no s time se ja dobrim dijelom ne slazem....meni su one lose kao strip, da se sad dogadja i u tunguskoj i da su akteri venerijanci s marsa:)))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/01/2006 : 22:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa, Lamiju sam citao zato sto je IDW nesto malo ispreskakao, broj 6 nije ko italijanski... Evo, sad bas u januaru treba da izadje drugi deo Obale kostura, videcemo sta je spremnljeno za februar.

Inace, i IDW ima problema, ceo jedan mesec (oktobar) su preskocili, u manjku smo za jedan broj. Mada, iskreno, ako sam ja jedini (znam to po gomili brojeva koji stignu i gomili koju zapakuju kad pristigne nova isporuka) koji u Njujorku kupuje Dampira (doduse vise komada), cudi me da su izdrzali i ovoliko...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/01/2006 : 12:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Mnogima se Dampyr baš i ne dopada, a ja sam nakon 50 procitanih epizoda i dalje oduševljen. Strip mi jednostavno leži. A ja se nadam da ce ga ostala publika na našim prostorima zavoljeti kao i ja.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/01/2006 : 12:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
50 procitanih epizoda
pa ti si onda daleko ispred nas

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 08/01/2006 : 13:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Dampyr je zakon!!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 08/01/2006 : 21:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Dampyr bas i nije zakon ali je cisto korektan strip - nije najbolje od Bonellija ali bome nije ni najlosije :) (to je moje misljenje nakon prve 4 "knjige"). Ima dobrih elemenata i nadam se da su ih razradili s vremenom i nadam se da ce ubrzo izaci nove epizode u hrvata.

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000