forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 andreuci i marccelo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/01/2006 : 22:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
prateci strip strip izlaženja od 2002 shvatio sam da odavno nije bilo ni marcela ni andreucija u zagoru zašto?

homos homini lupus

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/01/2006 : 23:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ocito imaš krive informacije!

ZG LU 104 "Atlantida"
Boselli & Andreucci
5.1.2005

ZG LU 97 "Izazov u brdima Wichita"
Boselli & Marcello
28.5.2004

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/01/2006 : 23:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
misliš na ova naša izdanja
Andreucci je bio zadnji put u no.103-105 Kainov povratak,
a Marcello u no.94-97 Krvna braca.

a ipak bi trebalo da cešce budu jer su mi ta dva crtaca jedni od najboljih

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/01/2006 : 23:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
solar me pretekao za 2-3 minute

zaboravio sam prije reci i da bi Della Monica trebao više crtati jer je odlican
po mom mišljenju on bi trebao biti nasljednik Ferrija i crtati naslovnice, jer nisam još vidio kako crta Verni-mnogi kažu da je dobar i da je on nasljednik Ferrija.
kad ce se njegova prva epizoda pojaviti kod nas da vidimo mi to cudo,zna li tko
oce li u epizodi Povratak Mortimera ili cak i prije

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 15/01/2006 : 00:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

oce li u epizodi Povratak Mortimera ili cak i prije





haha, imam tu epizodu vec preko godinu dana, crtež je fenomenalan!


"where is my mind?"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 15/01/2006 : 01:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

solar me pretekao za 2-3 minute

zaboravio sam prije reci i da bi Della Monica trebao više crtati jer je odlican
po mom mišljenju on bi trebao biti nasljednik Ferrija i crtati naslovnice, jer nisam još vidio kako crta Verni-mnogi kažu da je dobar i da je on nasljednik Ferrija.
kad ce se njegova prva epizoda pojaviti kod nas da vidimo mi to cudo,zna li tko
oce li u epizodi Povratak Mortimera ili cak i prije

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.





________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/01/2006 : 06:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

prateci strip strip izlaženja od 2002 shvatio sam da odavno nije bilo ni marcela ni andreucija u zagoru zašto?


da bar više nikad ne crtaju zagora

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/01/2006 : 10:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Andreucci crta legendarno, Povratak Kaina je jedan od meni najdraže nacrtanih stripova, ali i epizoda Komanci. Marcello mi se ne svida previše, ali nije ni tako loš.
Della Monica je isto super crtac, ali premalo crta, za texa je nacrtao ja mislim dvije price sve skupa.
A Verni mi se cini kao dobar Ferrijev nasljednik.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/01/2006 : 10:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

prateci strip strip izlaženja od 2002 shvatio sam da odavno nije bilo ni marcela ni andreucija u zagoru zašto?

homos homini lupus

slabo to pratiš

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 15/01/2006 : 11:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
mislio sam na talijansak!!!!!!!!!!1

homos homini lupus
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8128 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/01/2006 : 11:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
obojica su sjajni, a kako netko rece, morska strava je osim što je jedna od najboljih zagorovih prica, i jedna od najljepše nacrtanih,
nažalost, ostali radovi su mu ispod tog nivoa
s druge strane,marcello drži standardnu kvalitetu, i u zagoru i u texu i u svemirskom patroldžiji:)
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/01/2006 : 11:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

obojica su sjajni, a kako netko rece, morska strava je osim što je jedna od najboljih zagorovih prica, i jedna od najljepše nacrtanih,
nažalost, ostali radovi su mu ispod tog nivoa



Meni su Povratak Kaina i Komanci bolje nacrtani nego Morska strava, mada je i ta prica tu negdje. Andreucci ima sjajan crtež.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 15/01/2006 : 11:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Andreucci crta legendarno, Povratak Kaina je jedan od meni najdraže nacrtanih stripova, ali i epizoda Komanci. Marcello mi se ne svida previše, ali nije ni tako loš.
Della Monica je isto super crtac, ali premalo crta, za texa je nacrtao ja mislim dvije price sve skupa.
A Verni mi se cini kao dobar Ferrijev nasljednik.



potpuno se slažem sa tobom - ni meni se crteži Marcella ne svidaju previše (cak se mi uopšte ne svidaju)

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2006 : 12:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Marcellu više leži crtati Texa,ali i u Zagoru mi je dosta dobar.
a Andreucci mi je najbolji u Morska strava i Komanci.
stekao sam dojam da je malo lošiji u Kainu

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2006 : 12:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jasa

prateci strip strip izlaženja od 2002 shvatio sam da odavno nije bilo ni marcela ni andreucija u zagoru zašto?


da bar više nikad ne crtaju zagora

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!





to bi triba reci za Chiarollu

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 15/01/2006 : 12:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Po meni je Stefano Andreucci ja najbolji crtac Zagora svih vremena.Zatim sljedi Della Monica,pa onda Toricceli

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2006 : 12:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
što kažete na ove ostale crtace koji crtaju ove sporedne epizode
Cassaro,Pesce,onaj iz Golgote(mislim da je D´Arcangelo) i ostali kojih se sad ne mogu sjetiti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/01/2006 : 14:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ej,ljudi nemojte tako o Marcellu!
Covjek je ucestovao u stvaranju next generation Zagora.Vidi epizode:-Nestali istraživac,Prolaz na sjeverozapad,Arkticka sfinga i Pobunjenici.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2535 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 15/01/2006 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

mislio sam na talijansak!!!!!!!!!!1

homos homini lupus



Andreucci sad radi na Dampyru, posljednja epizoda Zagora, koju je radio je bas Kainov povratak:
http://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=IT-Andreucci,%20Stefano

A Marcello vec nekoliko godina nije nista nacrtao u Bonelliju, poslednje mu je bilo Zagor specijal br. 14:
http://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=IT-Marcello,%20Carlo
Bas steta, jer je jedan najboljih crtaca u Bonelliju. Zna li neko, sta on sada radi?

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/

Edited by - corto33 on 15/01/2006 14:55:42
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2006 : 20:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by jasa

mislio sam na talijansak!!!!!!!!!!1

homos homini lupus



Andreucci sad radi na Dampyru, posljednja epizoda Zagora, koju je radio je bas Kainov povratak:
http://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=IT-Andreucci,%20Stefano

A Marcello vec nekoliko godina nije nista nacrtao u Bonelliju, poslednje mu je bilo Zagor specijal br. 14:
http://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=IT-Marcello,%20Carlo
Bas steta, jer je jedan najboljih crtaca u Bonelliju. Zna li neko, sta on sada radi?

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/


možda je poša u penziju

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/01/2006 : 21:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

što kažete na ove ostale crtace koji crtaju ove sporedne epizode
Cassaro,Pesce,onaj iz Golgote(mislim da je D´Arcangelo) i ostali kojih se sad ne mogu sjetiti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.



Meni se ni jedan od tih crtaca ne dopada. Ali meni se ni Pepe ni Torricelli nisu dopadali pa su napravili karijeru u Zagoru. Marcello mi je izvanredan crtac, a Andreucci mi je "onako" s tim da je crtao jednu od boljih epizoda u zadnjih desetak godina. Mislim naravno na Morsku stravu.

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/01/2006 : 22:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by ken2

obojica su sjajni, a kako netko rece, morska strava je osim što je jedna od najboljih zagorovih prica, i jedna od najljepše nacrtanih,
nažalost, ostali radovi su mu ispod tog nivoa



Meni su Povratak Kaina i Komanci bolje nacrtani nego Morska strava, mada je i ta prica tu negdje. Andreucci ima sjajan crtež.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



Sve je stvar ukusa. Meni je na primjer bolje nacrtana Morska strava od Povratak Kaina.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2836 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/01/2006 : 22:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Meni crtez i nije tako jako bitan no ne mogu Chiarolle. Njegov Zagor je odvratan. Marti isto. Chiarolla je tip crtaca koji i najbolji scenarij unisti svojim gadnim crtanjem. Pricu ucini glupom - crtezom :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 16/01/2006 : 15:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic
Sve je stvar ukusa. Meni je na primjer bolje nacrtana Morska strava od Povratak Kaina.



Razumije se



"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/01/2006 : 16:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin
to bi triba reci za Chiarollu


da,njega sam zaboravio!tri vraga koja su uništila zagora...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/01/2006 : 16:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin
to bi triba reci za Chiarollu


da,njega sam zaboravio!tri vraga koja su uništila zagora...


i stvorila jaceg, dinamicnijeg Zagora za 21. stoljece, zajedno sa Bosselijem i Burattinijem!

Ferri je prošlost, trega ga strpat u staracki doma pa nek crta "uspomene na Zagora"

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000