forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ignore user opcija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/01/2006 : 21:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Idi, bre, Dekara... :))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/01/2006 : 21:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi se iko opravdavao. Bilo je zahteva za ignor opciju, sada je tu, kome se ne svidja ideja nece je ni koristiti, onome kome treba koristice, i tacka. Sto se ovaj topik pretvara u za i protiv ignorancije, nije mi jasno.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Tacno. Niko ne tjera ljude da koriste tu opciju.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 16/01/2006 : 21:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message

Bah, ovo je definitivno trenutak kada forum stripovi.com gubi svoju ljepotu i draz i sve ono sto ga je krasilo proteklih godina (pa i razlike u misljenjima izmedju ostalog). Stvarno je zalosno sto se uvela ta opcija (ili sto postoje razlozi za njeno uvodjenje, a to je vec druga tema)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/01/2006 : 22:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nije mi jasno. Ta opcija je po defaultu iskljucena svima i svatko za sebe bira da li ce je i kako koristiti. Dakle, ne visdim kakve to veze ima sa ljepotom i drazi stripovi.com foruma? Mozda zato sto ce sada biti vjerojatno manje svadja?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/01/2006 : 23:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Dekara, okaci spisak ljudi koje si stavio na ignorantnu listu.
That is, ako mozes da procitas ovaj post. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 16/01/2006 : 23:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
cini mi se baš nepotrebno, al dobro...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 16/01/2006 : 23:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by SSM


Bah, ovo je definitivno trenutak kada forum stripovi.com gubi svoju ljepotu i draz i sve ono sto ga je krasilo proteklih godina (pa i razlike u misljenjima izmedju ostalog). Stvarno je zalosno sto se uvela ta opcija (ili sto postoje razlozi za njeno uvodjenje, a to je vec druga tema)



????

Pa nije to ban opcija, vec ignore. Dakle, ako te netko zivcira, stavis ga a ignore i dovidjenja. Kako se time gubi "draz"?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/01/2006 : 23:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Svaka dodatna opcija samo poboljsava kvalitetu foruma a kako i ime samo kaze to je samo "opcija".
Dakle ostaje svakome na izbor dali ce to koristiti ili ne, ono sto je bitno da niko ne moze sakriti
svoje postove ukoliko ih vi zelite vidjeti i procitati, jer koliko mi je poznato ignore
opcija je samo jednostrana, dakle ja mogu nekoga ignorirati ali to ne znaci da onaj koga
sam stavio na listu i cije postove ne zelim citati automatski ne moze citati moje postove
(jeli tako cika Markose?), a ako je tako onda ne vidim problem.

Osobno nikoga ne bih ni stavio na listu, nemam potrebe a kao moderator svejedno ni nesmijem.
Ali nekim ljudima ce sigurno ta opcija biti zanimljiva i korisna, pa je dobro da je tu.

Jedino mi nije jasno kako funkcionira ignore ako recimo neko tko nije na ignore listi napravi reply na
neciji post (quote) od osobe koja je na ignore listi, dali ja onda vidim samo taj reply,
odnosno tekst osobe koju ne ignoriram ili vidim i ono sto je pod quote???


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/01/2006 : 23:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Steta sto ne mogu globinja da stavim u ignore listu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/01/2006 : 00:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ali zato možeš sve Dinamovce!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 00:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
E vidis kako se toga nisam sjetio...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2006 : 00:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Sta je sad ovo samo moji postovi na forumu :ppppppppppp !

"you don't even like football, that's a myth like unicorns
he just like seein' grown men in tight uniforms"


Pa svakako ih imaš dosta za popuniti jedan forum.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 17/01/2006 : 08:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nije mi jasno. Ta opcija je po defaultu iskljucena svima i svatko za sebe bira da li ce je i kako koristiti. Dakle, ne visdim kakve to veze ima sa ljepotom i drazi stripovi.com foruma? Mozda zato sto ce sada biti vjerojatno manje svadja?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Znam da je iskljucena po defaultu, nije u tome stvar, ali je steta sto postoje takvi odnosi na forumu da se ova opcija mora uvoditi. A razlike u misljenjima su sasvim normalne u svakom iole demokratskom drustvu. Anyway, slobodna volja, ko zeli nek ukljuci. Hoce li onaj koji je ignoriran znati za to (hoce li mu biti ispisana neka poruka ili slicno) ?

Edited by - SSM on 17/01/2006 13:38:04
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/01/2006 : 08:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
opcija nek postoji, al mislim da ju necu koristiti....svako mišljenje, ma koliko se god ono cinilo glupo, treba saslušati (procitati)...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2006 : 10:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by Markos

Nije mi jasno. Ta opcija je po defaultu iskljucena svima i svatko za sebe bira da li ce je i kako koristiti. Dakle, ne visdim kakve to veze ima sa ljepotom i drazi stripovi.com foruma? Mozda zato sto ce sada biti vjerojatno manje svadja?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Znam da je iskljucena po defaultu, nije u tome stvar, ali je steta sto postoje takvi odnosi na forumu da se ova opcija mora uvoditi. A razlike u misljenjima su sasvim normalne u svakom iole demoktratskom drustvu. Anyway, slobodna volja, ko zeli nek ukljuci. Hoce li onaj koji je ignoriran znati za to (hoce li mu biti ispisana neka poruka ili slicno) ?



Oprosti, ali meni je npr. dosta svadjanja sa Marloweom ili Krugerom, npr. I onda ih lijepo ubacim u filter, njihove postove ne citam, sebi sam sacuvao zivce i vrijeme, necu se upustati u opetovane svadje s njima i to je to. Ne vidim sto je u tome lose. Nitko im ne zabranjuje da pisu na forumu, niti da imaju razlicito misljenje, ja samo zelim zbog svog mira to ne procitati.
I onaj tko je ignoriran ne zna da je ignoriran, zasto bi znao? Osim ako mu to korisnik ne kaze.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2006 : 10:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Svaka dodatna opcija samo poboljsava kvalitetu foruma a kako i ime samo kaze to je samo "opcija".
Dakle ostaje svakome na izbor dali ce to koristiti ili ne, ono sto je bitno da niko ne moze sakriti
svoje postove ukoliko ih vi zelite vidjeti i procitati, jer koliko mi je poznato ignore
opcija je samo jednostrana, dakle ja mogu nekoga ignorirati ali to ne znaci da onaj koga
sam stavio na listu i cije postove ne zelim citati automatski ne moze citati moje postove
(jeli tako cika Markose?), a ako je tako onda ne vidim problem.


Onaj koga sam ja stavio u ignore listu vidi moje postove, naravno. Dakle, samo ja ne vidim njegove.
quote:
Originally posted by Dado
Jedino mi nije jasno kako funkcionira ignore ako recimo neko tko nije na ignore listi napravi reply na
neciji post (quote) od osobe koja je na ignore listi, dali ja onda vidim samo taj reply,
odnosno tekst osobe koju ne ignoriram ili vidim i ono sto je pod quote???


Ne funkcionira, bojim se Dakle, vjerojatno se vidi cijeli post i sa quotom osobe koju imas u ignore listi.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/01/2006 : 10:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
eto novog posla Marko!

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 10:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Gdje nestade marlowov post, a ja ga ne ignoriram pa opet ne vidim...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 17/01/2006 : 11:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Svaka dodatna opcija samo poboljsava kvalitetu foruma a kako i ime samo kaze to je samo "opcija".
Dakle ostaje svakome na izbor dali ce to koristiti ili ne, ono sto je bitno da niko ne moze sakriti
svoje postove ukoliko ih vi zelite vidjeti i procitati, jer koliko mi je poznato ignore
opcija je samo jednostrana, dakle ja mogu nekoga ignorirati ali to ne znaci da onaj koga
sam stavio na listu i cije postove ne zelim citati automatski ne moze citati moje postove
(jeli tako cika Markose?), a ako je tako onda ne vidim problem.

Osobno nikoga ne bih ni stavio na listu, nemam potrebe a kao moderator svejedno ni nesmijem.
Ali nekim ljudima ce sigurno ta opcija biti zanimljiva i korisna, pa je dobro da je tu.

Jedino mi nije jasno kako funkcionira ignore ako recimo neko tko nije na ignore listi napravi reply na
neciji post (quote) od osobe koja je na ignore listi, dali ja onda vidim samo taj reply,
odnosno tekst osobe koju ne ignoriram ili vidim i ono sto je pod quote???


glupa opcija. kao, nije potrebno razgovarati kad možeš nekoga "izbrisati".

zar nece to dovoditi do nesuvislih situacija- ako ne vidim dio topica?
necu koristiti- ništa me ne boli da procitam nešto, iako se s tim ne slažem (ili mislim da je pisac stoka:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2006 : 11:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
sto, marlowe je napisao neki post? Vjerojatno ga je sam izbrisao onda.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/01/2006 : 11:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Gdje nestade marlowov post, a ja ga ne ignoriram pa opet ne vidim...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Šta je napisao??

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/01/2006 : 11:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Pa sad da ne bi imao previše posla, može li to po nekim grupama, recimo da dodam u ignor sve hrvate odjednom ;)))
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/01/2006 : 12:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ali zato možeš sve Dinamovce!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...




Šta ce mu to? Ionako imaju Staff Room. Sem toga, cijeli bi im forum spao na 10 usera.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Dado

Gdje nestade marlowov post, a ja ga ne ignoriram pa opet ne vidim...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Šta je napisao??

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





quote:
Originally posted by Markos

sto, marlowe je napisao neki post? Vjerojatno ga je sam izbrisao onda.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


To ste vi stavili ignore pa ga ne mozete procitati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Slovenac

Pa sad da ne bi imao previše posla, može li to po nekim grupama, recimo da dodam u ignor sve hrvate odjednom ;)))


Na zalost morat ces raditi selektivno, dakle prvo se raspitati tko je sve hrvat.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000