forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 zasto je zagor NAJ, NAJ, NAJ, ....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/01/2006 : 14:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
obican covjek, odjeca super junaka, orao, bratstvo i jedinstvo, neobicna sjekira (tupa = nije za ubijanje), vestern, fantom, tarzan, donkihot, sancopansa, cisko kid...zagora, zagorje, indijanci, sf, horor, zanimljivi negativci i prijatelji, sila majk, sve ono što je kiky napisao...,pa brojne vrhunske epizode, neke i u vrhuncima stripa uopce, tipa zimska zmija, sedma runda, teror šeste planete, demoni ludila.........sve to je bilo primamljivo prosjecnom i nadprosjecnom konzumentu stripova, a mnogi elementi posebno bliski našem podneblju
i rezultat je tu, iako u maticnoj zemlji nije bio najpopularniji, ovdje je bio
zašto tex nije ispred, to je vec drugo pitanje
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/01/2006 : 14:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@
[Zagor nikada nije rekao i nikada se nije ponasao kao neko ko zeli osvojiti svet, prisvojiti teritorije i obogatiti se.
Nije mi jasno odakle ovakvo misljenje?


Slabo citaš Stinkyjeve postove... Zagor je samoproglašeni kralj Darwooda i namece pravdu svim tamošnjima. Na sve uši ti se namece izreka Gospodar Darkwooda, Kralj Darkwooda. Odakle mu pravo, to je naravno pitanje!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/01/2006 : 15:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by priki

quote:
Originally posted by SejoSexon

Zato što smo Balkanci.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





zato sto je gej


I posle Tita, Tito!


Meni je on sada još bolji od kada sam na ovom forumu saznao da je gej.
Inace, ranije je to bilo prosto. Tko je najjaci od ZS i LMS likova. Veliki Blek i Zagor. S kim ce se mladi stvor identificirati? Sa priglupim plavušanom koji se vjecito bori protiv istih protivnika ili sa krace ošišanim tamnim likom u najšarenijem kostimu sa cool crnim orlom na prsima. A bori se sa svima : crvenokošci, vanzemaljci, kauboji, cudovišta, mracni gospodar, vampiri, životinje, Meksikanci, nevaljale žene, ludi naucnici itd., a mogao bih do jutra. Odgovor je

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 20/01/2006 : 16:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan


Meni je on sada još bolji od kada sam na ovom forumu saznao da je gej.



Dobraaa!
Nominiram ovo za izjavu stoljeca na Stripovi.com forumu.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/01/2006 : 20:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jednostavno je najbolji!igra na mistiku u dobroj namjeri.
Go to Top of Page

wasko
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
21 Posts

Member since 19/01/2006

Posted - 20/01/2006 : 21:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wasko a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Zagor je zamišljen kao western plus sf plus horror,dakle za svakoga ponešto.I upravo sva ta razlicitost epizoda u kojoj svatko od nas odabere po jednu sebi najdražu i cini car Zagora.
I ne samo to.
Jer rijec Zagor postaje nakon toliko vremena i prvi kontakt medu novonastalim stripašima.



imas pravo, rijec zagor zbilja je postala poput neke sifre. zamislite klince koji kriju od roditelja da citaju stripove ( u nenormalnim kolicinama ). koju bi rijec rekli, da smiju reci samo jednu, da bi docarali da hoce da citaju stripove. na nasim prostorima samo jednu: zagor !
Go to Top of Page

wasko
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
21 Posts

Member since 19/01/2006

Posted - 20/01/2006 : 21:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wasko a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by priki

quote:
Originally posted by SejoSexon

Zato što smo Balkanci.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





zato sto je gej


I posle Tita, Tito!


Meni je on sada još bolji od kada sam na ovom forumu saznao da je gej.
Inace, ranije je to bilo prosto. Tko je najjaci od ZS i LMS likova. Veliki Blek i Zagor. S kim ce se mladi stvor identificirati? Sa priglupim plavušanom koji se vjecito bori protiv istih protivnika ili sa krace ošišanim tamnim likom u najšarenijem kostimu sa cool crnim orlom na prsima. A bori se sa svima : crvenokošci, vanzemaljci, kauboji, cudovišta, mracni gospodar, vampiri, životinje, Meksikanci, nevaljale žene, ludi naucnici itd., a mogao bih do jutra. Odgovor je

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

odakle ti da je zagor gay ? pa to sto koristi istu kolibu sa cikom vec godinama nikad nije ni nagovjesteno kao neka aluzija na gay odnose. ako je tako, onda bi zagor mogao biti i pedofil ili zoo manijak

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/01/2006 : 23:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Nisam siguran kome je pitanje upuceno.
Ako mene pitaš - meni je rekao priki.
Otkud to njemu, stvarno ne znam...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 00:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Nema do zagora najjaci je!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/01/2006 : 10:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by wasko



Kad smo vec kod toga da je Zagor kralj fantomskog kraljevstva, ima li Zagor ikakve veze sa strip - junkom Fantomom ( Phantom )? Ko je ranije nastao i ko je na koga uticao ( ako je uticao ) ? I likovi i okruzenje su poprilicno slicni, samo sto je Zagor mnogo veseliji lik, pozitivniji, ljudskiji, .....

I jos nesto: da li bi Zagor bio toliko popularan koliko jeste da njegov crtac nije bio legendarni Ferri ? Mislim da ne bi. Svaka cast ostalim crtacima Zagora, ali bez Ferrija Zagor ni bio vise - manje poput ostalih strip - junaka.


zagor ima nekakvih paralela sa fantomom ali ih cak vise ima batmen tako da tu povezanost slobodno mozemo iskluciti.
zagor je mitski junak i to bi bio i bez ferrija, ali naravno da je on tome puno doprineo!!

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2006 : 12:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Zagor je Zagor, i kraj .

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/01/2006 : 13:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
kraj cega ili kraj koga ????????????

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
moram priznat da mi se baš ne svida onaj njegov povik ahjaaak

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/01/2006 : 13:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

moram priznat da mi se baš ne svida onaj njegov povik ahjaaak

ne okreci se, sine

a koji bi se povik tebi svidao????????????????

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

kraj cega ili kraj koga ????????????

the chase is better than the catch

...kraj price, Zagor je NAJ !

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

moram priznat da mi se baš ne svida onaj njegov povik ahjaaak

ne okreci se, sine

..ma nemoj, pa vidiš da svakom ledi krv u žilama od njegovog povika, a tebi se ne svida, a koji bi ti povik voleo.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2006 : 13:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by mladen13

moram priznat da mi se baš ne svida onaj njegov povik ahjaaak

ne okreci se, sine

a koji bi se povik tebi svidao????????????????

the chase is better than the catch


Ni meni se ne svida aakhhbljakkk.
Zagor kaže AAAAAAAAAAAAAAAAAA.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ne , nego Aaaaaaaa!!!!!!

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/01/2006 : 14:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Da, kao tarzan

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2006 : 16:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Tarzan više zvuci ovako : AAAAaaAaaAAAAAaaAaa

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2006 : 16:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa........

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/01/2006 : 19:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
zagor je extra, tex je ravnopravno dobar (cak kako sam stariji tex mi je bolji od zagora)

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 21/01/2006 : 19:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
Vole ga i klinci i starija ekipa.Nikad ne dosadi jer autori stalno uvode nove likove i situacije.Tex je ok ali je ozbiljniji i puno se cešce ponavlja.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2006 : 19:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by nedim
zagor je extra, tex je ravnopravno dobar (cak kako sam stariji tex mi je bolji od zagora)

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....



Nedime izdajico

šala šala

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/01/2006 : 19:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Tarzan više zvuci ovako : AAAAaaAaaAAAAAaaAaa



Probaj ti viknuti samo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa ceš vidjeti da izgleda kao da te nešto boli. Ja probao

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000