forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Junaci nisu je***i homoseksualci
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 16:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Mislim ljudi primetio sam pored nekih koji su se ocito zezali ima onih koji stvarno misle da ima pedera u romanima, daj okanite se toga nijedan autor nikad to nije rekao (govorim o italijanskom tržištu kod amera je sve moguce) u vrijeme kad su stvarani likovi niko nije pomišljao na takvo što. Zato mi je glupo junake iz djetinjstva zvati pederima. Jest znam da je doba tolerancije al u narodu bivše juge i danas se zna naci ruka koja ce baciti potežu ciglu na gay paradu
+ svako od boneli heroja je il imao žensku il gajio simpatije imali neko suprotno mišljenje il se slaže


---------------------

I'll make you fameous

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 16:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Disney je gay.

"I love Mickey Mouse more than any woman I have ever known."
- Walt Disney being gay sinds 1901
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 16:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Mislim ljudi primetio sam pored nekih koji su se ocito zezali ima onih koji stvarno misle da ima pedera u romanima, daj okanite se toga nijedan autor nikad to nije rekao (govorim o italijanskom tržištu kod amera je sve moguce) u vrijeme kad su stvarani likovi niko nije pomišljao na takvo što. Zato mi je glupo junake iz djetinjstva zvati pederima. Jest znam da je doba tolerancije al u narodu bivše juge i danas se zna naci ruka koja ce baciti potežu ciglu na gay paradu
+ svako od boneli heroja je il imao žensku il gajio simpatije imali neko suprotno mišljenje il se slaže


---------------------

I'll make you fameous



Ma sve je to OK, ne moras bas svaki "gay napad" na recimo Zagora doslovno da uzmes...

"I love Mickey Mouse more than any woman I have ever known."
- Walt Disney being gay sinds 1901
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/01/2006 : 17:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nema pedera od strip junaka, nijedan nije pokazivao takve sklonosti.
Sad, veliki osvajaci su naravno Dylan Dog i Mister No, ali i svi ostali imaju devojke, Mark ima Beti, Kit Klaretu, Miki Suzi,tako da nema govora o pederima . Vidimo i Cikovu skolonost ka udvaranju, a i Zagor je imao žensku itd...


GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/01/2006 : 17:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Mislim ljudi primetio sam pored nekih koji su se ocito zezali ima onih koji stvarno misle da ima pedera u romanima, daj okanite se toga nijedan autor nikad to nije rekao (govorim o italijanskom tržištu kod amera je sve moguce) u vrijeme kad su stvarani likovi niko nije pomišljao na takvo što. Zato mi je glupo junake iz djetinjstva zvati pederima. Jest znam da je doba tolerancije al u narodu bivše juge i danas se zna naci ruka koja ce baciti potežu ciglu na gay paradu
+ svako od boneli heroja je il imao žensku il gajio simpatije imali neko suprotno mišljenje il se slaže


---------------------

I'll make you fameous


naravno da ih nije bilo jer tko bi se u to vrijeme usudio nacrtati glavnog junaka kako se zvali sa nekim tipom , pa taj bi zavrsijo na lomaci zajedno sa svojim stripom.

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/01/2006 : 17:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ne svida mi se ta rijec "pederi". Zvuci mi nekako pogrdno i uvredljivo...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 24/01/2006 : 17:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
opet prebacuju zagoru... ccc
ljubomora je strasna stvar

ZAGOR PRICA...
DOSADNI STE SA HC-OM!!!
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 17:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Lijepo je Rojs rekao: "Budi muško, kaži peder sam!" E, sad, to što neki junaci nisu pravo muško...

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 24/01/2006 : 17:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Ukratko receno;znaci li ako ima djevojku da nije homoseksualac?Pa gori su oni koji se skrivaju nego oni koji to kazu javno,zar ne?Zagor ima Cika,Blek ima svoje pajdase a tako i Dylan zivi sa Grouchom a Marty sa Jawom.U osnovi bolje je biti peder nego homoseksualac.Oni koji znaju razliku izmedju pojmova shvatiti ce na sta ciljam.Dakle,Tex je sumnjiv isto kao i Zagor.:):)
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 24/01/2006 : 17:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
ako vam smeta što je zagor gay, nemojte ga citati :)
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2006 : 18:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja ga ni ne citam.
UA, PEDERI!:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/01/2006 : 18:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
To da su neki Bonellijevi junaci homoseksualci TOTALNA JE GLUPOST.
U ZS 619 Komandant Mark i Beti prespavaju u jednoj gostionici i to naravno u odvojnim sobama. Zašto ovo spominjem!? Zato da svima koji govore o Bonellijevim junacima kao homoseksualcima, dam još jedan glup razlog da nastave i s K. Markom kao takvim...


Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2006 : 18:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
K. Mark je jedan najobicniji drkadzi**, a ona njegova Beti, ili kako god, frigidna kucka! Aha, sad sam rekao;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/01/2006 : 18:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
ma zamislite samo kako zagor guzi cika ili blek rodija dok okultis sjedi sa strane i drka ..ovo je produkt bolesnog uma i zajebi svaku toleranciju , ovo je bolesna zelja perverznih citatelja koji nikad nisu shvatili da bolji svijet postoji nazalost jos samo u stipovima i njih ne bi trebalo oskvrniti za nas spas i poruku generacijama x
everything goes to hell

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2006 : 19:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Mark je obicni metroseksualac koji ima idealnu frizuricu cak i dok pliva ("Izdajnici", "Zaljev groma"), sa svojim izdepiliranim prsima i koznjaku obucenom na golo. Hehe! Moze komotno medju Village People! ;)

Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 24/01/2006 : 19:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Ne svida mi se ta rijec "pederi". Zvuci mi nekako pogrdno i uvredljivo...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

Onda koristi rijeci homoseksualac ili po bosanski, turoperator.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 19:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

ovo je bolesna zelja perverznih citatelja koji nikad nisu shvatili da bolji svijet postoji nazalost jos samo u stipovima i njih ne bi trebalo oskvrniti




Tako je! Ajmo svi jednu za bolji svijet bez seksa i drkanja!

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2006 : 19:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Ne svida mi se ta rijec "pederi". Zvuci mi nekako pogrdno i uvredljivo...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

Onda koristi rijeci homoseksualac ili po bosanski, turoperator.

Stvarno? A ja idem okolo i tepam ljudima...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2006 : 19:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to sa homosexualcima je obicna glupost.a druga stvar je to šta se nekima raspali mašta.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/01/2006 : 19:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Damjan

quote:
Originally posted by mr murdoc

ovo je bolesna zelja perverznih citatelja koji nikad nisu shvatili da bolji svijet postoji nazalost jos samo u stipovima i njih ne bi trebalo oskvrniti




Tako je! Ajmo svi jednu za bolji svijet bez seksa i drkanja!

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje


vidim da mjesas vise od mjesalice i totalno si offtopic ,ali nema veze ako ne poznas razliku izmedu stvarnosti i fikcije onda nepoznas niti razliku izmedu drkanja i sexa dear suradnik

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 24/01/2006 : 19:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

ako vam smeta što je zagor gay, nemojte ga citati :)



ma šta rece, zagor peder, "jesi normalan jebo te"- što bi reko sejo

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/01/2006 : 20:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

ma zamislite samo kako zagor guzi cika ili blek rodija dok okultis sjedi sa strane i drka ..ovo je produkt bolesnog uma i zajebi svaku toleranciju , ovo je bolesna zelja perverznih citatelja koji nikad nisu shvatili da bolji svijet postoji nazalost jos samo u stipovima i njih ne bi trebalo oskvrniti za nas spas i poruku generacijama x
everything goes to hell

the chase is better than the catch

Ha, ha, ha...

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 24/01/2006 : 20:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
[quote]Originally posted by mr murdoc

ma zamislite samo kako zagor guzi cika ili blek rodija dok okultis sjedi sa strane i drka ..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/01/2006 : 20:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

ma zamislite samo kako zagor guzi cika ili blek rodija dok okultis sjedi sa strane i drka ..ovo je produkt bolesnog uma i zajebi svaku toleranciju , ovo je bolesna zelja perverznih citatelja koji nikad nisu shvatili da bolji svijet postoji nazalost jos samo u stipovima i njih ne bi trebalo oskvrniti za nas spas i poruku generacijama x
everything goes to hell

the chase is better than the catch


Tako što mi nije palo na pamet dok nisam postao clan ovog foruma. Za mene su Boneli junaci uvijek bili aseksualni. Tu i tamo po koja simpaticna romansa, poljubac kao vrhunac erotike. Na ovom forumu sam cuo da je Zagor homoseksualac. Meni to uopšte ne smeta, no ta tvrdnja ne stoji jer su takvi stripovi lišeni seksualnosti. Uvredljive primjedbe dolaze od ljudi koji ne vole pojedinog junaka pa žele svoj prezir podjeliti/proširiti na ostale. Preporuka takvima je da potraže za sebe stripove sa erotskim sadržajem, ima ih na aukcijama, možda im se posreci pa nadu i homoseksualnu erotiku. Tko voli neka izvoli, poštujem svacije mišljenje.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/01/2006 : 20:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Ne svida mi se ta rijec "pederi". Zvuci mi nekako pogrdno i uvredljivo...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

Onda koristi rijeci homoseksualac ili po bosanski, turoperator.


Bosanski izraz takoder nije dobar, a i uvredljiv je za ljude homoseksualnih sklonosti. Ima dosta heteroseksualaca koji operišu po turovima, ima i homoseksualaca koji to ne rade.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/01/2006 : 20:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Nema gayjeva medu Bonellievim likovima, naprotiv mnogi su poprilicno heterosexualni. Najvece muškarcine su Nick Raider, Mister No, Zagor, Dampyr, Marti Misterija... eto.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000