forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Junaci nisu je***i homoseksualci
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Dylan Dog nije peder, on u svakom stripu spava sa drugom ženskom, šta sad kažete o njegovim nastranostima )

GENS UNA SUMUS


Nastrani peder koji cak ni muškog ne može uloviti

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 24/01/2006 22:46:16
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/01/2006 : 22:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma Vice se samo šali. Znamo da on od svih membera na forumu voli baš najviše Zagora. Danas mu je valjda loš dan!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Ne mogu vjerovati!!!!! Nije mi jasna ekipa koja napada, a jos manje ona koja brani junake!!!!!!
Pa zbog Vas na forumu strip junaci cak ne mogu imati ni skrivena intimna oprijedeljenja!!!
Sramite se!!!:))))

Mrzim mrznju!


Mamlaze ti si zadnja osoba s kojom se želim svadat na forumu.Smanji malo molim te.

I don`t feel guilty your honor


Edited by - pepopepic on 24/01/2006 22:54:17
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by mamlaz

Ne mogu vjerovati!!!!! Nije mi jasna ekipa koja napada, a jos manje ona koja brani junake!!!!!!
Pa zbog Vas na forumu strip junaci cak ne mogu imati ni skrivena intimna oprijedeljenja!!!
Sramite se!!!:))))

Mrzim mrznju!


Mamlaze ti si zadnja osoba s kojom se želim svadat na forumu.Smanji malo molim te.

I don`t feel guilty your honor




Ma slobodno se svadjaj, lako cemo se pomiriti na kavi svi mi iz Rijeke, a bar cemo podici zanimljivost topika:)))
PS: Subotom u 15 i 30 u Alienu se nalazimo na kavi pa dodji (ovo vrijedi i za Thommo-ta i Koresh-a:)))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 22:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by vice

Prestajen citat Zagora,sve dosad san živija u zabludi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Veliki uživljenik

I don`t feel guilty your honor






Ohohoho,evo nam malog pepe.Pa di si mi ti dosad?Je si li svatija šta je ona cudna stvar koju imaš u gacama dosad

Molim?
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Moram u školu sorry

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 22:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ma Vice se samo šali. Znamo da on od svih membera na forumu voli baš najviše Zagora. Danas mu je valjda loš dan!



Jesi siguran?

Molim?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by vice

Prestajen citat Zagora,sve dosad san živija u zabludi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Veliki uživljenik

I don`t feel guilty your honor






Ohohoho,evo nam malog pepe.Pa di si mi ti dosad?Je si li svatija šta je ona cudna stvar koju imaš u gacama dosad

Molim?


Gay-icu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by vice

Prestajen citat Zagora,sve dosad san živija u zabludi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Veliki uživljenik

I don`t feel guilty your honor






Ohohoho,evo nam malog pepe.Pa di si mi ti dosad?Je si li svatija šta je ona cudna stvar koju imaš u gacama dosad

Molim?


Ja bi se sramio na ovome topicu ovo izvaliti, ali nema veze!! prvi od 12 posto muske populacije koji se javio
Gay pride rules (for vice)---hehe moram biti zloban kada si tako naletio na penal

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message


Ohohoho,evo nam malog pepe.Pa di si mi ti dosad?Je si li svatija šta je ona cudna stvar koju imaš u gacama dosad


Šta si skužio da se to nalazi u gacama?Ti mama to rekla ili si procitao negdje



I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Evo mamlaze.SAd ti više nije dosadno na forumu?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by dcopic

Ma Vice se samo šali. Znamo da on od svih membera na forumu voli baš najviše Zagora. Danas mu je valjda loš dan!



Jesi siguran?

Molim?


Siguran sam!

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=21155
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

Moram u školu sorry

I don`t feel guilty your honor





A šta se sad smješkaš ko pi*** na nove mudante.

Molim?
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message

[/quote]
Ja bi se sramio na ovome topicu ovo izvaliti, ali nema veze!! prvi od 12 posto muske populacije koji se javio
Gay pride rules (for vice)---hehe moram biti zloban kada si tako naletio na penal

Mrzim mrznju!
[/quote]

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic



Ohohoho,evo nam malog pepe.Pa di si mi ti dosad?Je si li svatija šta je ona cudna stvar koju imaš u gacama dosad


Šta si skužio da se to nalazi u gacama?Ti mama to rekla ili si procitao negdje



I don`t feel guilty your honor




Daj porasti (papaj španaca:). (nemoj te jadne fore koristiti, pa ipak si iz Rijeke, a nisi iz Splita (hehehe, gledaj sada kada uleti Globinjo i Dado:)


Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 23:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Ne tako davno bila je jedna slicna rasprava!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16917&whichpage=1&SearchTerms=%2Cpeder

Sad sam iscitao ceo topic i do suza se nasmejao.
Gde li su sad Car-kolekcionar i Kralj Darkwooda?

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic




Ja bi se sramio na ovome topicu ovo izvaliti, ali nema veze!! prvi od 12 posto muske populacije koji se javio
Gay pride rules (for vice)---hehe moram biti zloban kada si tako naletio na penal

Mrzim mrznju!
[/quote]

I don`t feel guilty your honor


[/quote]

Polako,mali pepo prvo ti meni reci koliko imaš onih dugih vibrirajucih stvari u škafetinu pa javi broj.I nemoj mi sad odgovorit "sigurno ne više nego ti"-daj malo originalnosti,covice.

Molim?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa da nije mamlaza ništa ne bi bilo, on je tu da na kraju zaprži corbu.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by pepopepic




Ja bi se sramio na ovome topicu ovo izvaliti, ali nema veze!! prvi od 12 posto muske populacije koji se javio
Gay pride rules (for vice)---hehe moram biti zloban kada si tako naletio na penal

Mrzim mrznju!



I don`t feel guilty your honor


[/quote]

Polako,mali pepo prvo ti meni reci koliko imaš onih dugih vibrirajucih stvari u škafetinu pa javi broj.I nemoj mi sad odgovorit "sigurno ne više nego ti"-daj malo originalnosti,covice.

Molim?
[/quote]
Grrr..., ajde dosta tih fora iz vrtica. Za svaku sljedecu ovakvu foru vas prebacujem u jedan od bilion topika o zagoru

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Mamlaz je preostalih 11 %

Molim?
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by vice




Polako,mali pepo prvo ti meni reci koliko imaš onih dugih vibrirajucih stvari u škafetinu pa javi broj.I nemoj mi sad odgovorit "sigurno ne više nego ti"-daj malo originalnosti,covice.

Molim?


Je li znaš što je Bog rekao dobrim jebacima? ... Pa naravno da ne znaš...

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by pepopepic




Ja bi se sramio na ovome topicu ovo izvaliti, ali nema veze!! prvi od 12 posto muske populacije koji se javio
Gay pride rules (for vice)---hehe moram biti zloban kada si tako naletio na penal

Mrzim mrznju!



I don`t feel guilty your honor





Polako,mali pepo prvo ti meni reci koliko imaš onih dugih vibrirajucih stvari u škafetinu pa javi broj.I nemoj mi sad odgovorit "sigurno ne više nego ti"-daj malo originalnosti,covice.

Molim?
[/quote]
Grrr..., ajde dosta tih fora iz vrtica. Za svaku sljedecu ovakvu foru vas prebacujem u jedan od bilion topika o zagoru

Mrzim mrznju!
[/quote]

Onda nam ti pokaži prave fore,ako si prerasta vrtic.

Molim?
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Je li ova dobra mamlaze?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Grr, ujedinio sam Pepopepica i Vice-a u zajebanciji protiv mene:))))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Grr, ujedinio sam Pepopepica i Vice-a u zajebanciji protiv mene:))))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000