forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 preskoceni brojevi DD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/01/2006 : 22:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
To su 27 Vidio sam kako umireš
30 Ukleta kuca

jel postoji ikakva mogucnost da mi ovo ipak vidimo u izdanju ludensa znam da je saf u svadi s Castellinijem pa je zbog toga ovo preskoceno...
baš šteta, naslovnice izgledaju dobro, pogotovo ova od Uklete kuce
ako je tko cita ovo u starijim izdanjima nek kaže jesu li dobre epizode i što mi to propuštamo

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 24/01/2006 : 22:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Video sam kako umireš je OK strip a Šesto culo sam davno citao pa se baš i ne sjecam ali cini mi se da imaš recenzije tih stripova pa tamo pogledaj.


Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/01/2006 : 06:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

To su 27 Vidio sam kako umireš
30 Ukleta kuca

jel postoji ikakva mogucnost da mi ovo ipak vidimo u izdanju ludensa znam da je saf u svadi s Castellinijem pa je zbog toga ovo preskoceno...
baš šteta, naslovnice izgledaju dobro, pogotovo ova od Uklete kuce
ako je tko cita ovo u starijim izdanjima nek kaže jesu li dobre epizode i što mi to propuštamo

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.


Nabavi dnevnikova izdanja.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/01/2006 : 06:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

To su 27 Vidio sam kako umireš
30 Ukleta kuca

jel postoji ikakva mogucnost da mi ovo ipak vidimo u izdanju ludensa znam da je saf u svadi s Castellinijem pa je zbog toga ovo preskoceno...
baš šteta, naslovnice izgledaju dobro, pogotovo ova od Uklete kuce
ako je tko cita ovo u starijim izdanjima nek kaže jesu li dobre epizode i što mi to propuštamo

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.


S obzirom da nema sanse da Ludens u dogledno vreme objavi pve epizode (a verovatno i Gospodara tisine, da li ima jos jedna???), kao sto Seja rece, nabavi VZS... A epizode su ok, Video sam kako umires mi se vise svidela od Sestog cula. A Gospodar tisine ih bije za tri koplja zajedno, uprkos bezveznom zavrsetku.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 25/01/2006 : 07:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Neobjavljena ce biti jos epizoda Horror Paradise - DD 48, takodjer vrlo dobra epizoda, jedna najbolje nacrtanih (Castellini).

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/01/2006 : 10:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Neko bi trebao Castelliniju poslati neki hate-mail da uvidi i shvati što je uradio nama stripofilima svadajuci se s gazdom Bonelli. Kaj nije mogao jednostavno šutjeti i crtati naslovnice?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/01/2006 : 12:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bit ce preskocena još jedna epizoda DD48 "Direktan prenos"...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/01/2006 : 12:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
A dok svi vi koji to još do sada niste uspjeli nabaviti Castellinijeve DD epizode, uživajte dotad u kikyevim recenzijama spomenutih djela.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/01/2006 : 13:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Trebali ste na vrijeme nabaviti ove epizode. Vec se godinu dana prije izlaska DDE 27 govorilo da ce biti problema sa Castellinijevim epizodama.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/01/2006 : 13:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Bit ce preskocena još jedna epizoda DD48 "Direktan prenos"...



quote:
Originally posted by corto33

Neobjavljena ce biti jos epizoda Horror Paradise - DD 48, takodjer vrlo dobra epizoda, jedna najbolje nacrtanih (Castellini).


Ajd malo progruntajte nije li to slucajno rijec o istoj epizodi?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/01/2006 : 13:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Je,je...rijec je o istoj epizodi.
Davno sam nabavio ovu epizodu,kao i sve Dnevnikove tako da za mene nece biti nikakvih odstupanja.
A cortov post nisam ni vidio....sorry
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7798 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/01/2006 : 19:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Neko bi trebao Castelliniju poslati neki hate-mail da uvidi i shvati što je uradio nama stripofilima svadajuci se s gazdom Bonelli.



ja sam ZA
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 25/01/2006 : 23:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
jesu sad te preskocene epizode nemoguce za nabaviti u dnevnikovom izdanju ili stA?
il je neko nakupovao pun podrum i ceka da ljudi polude pa da digne cijenu

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/01/2006 : 23:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma pojave se na aukcijama i po 10-15 kuna. Mislim da ce svatko tko to želi, lako ih nabaviti.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 25/01/2006 : 23:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
pa hajmo onda histerisati malo da im skoci cijena

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/01/2006 : 06:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ma pojave se na aukcijama i po 10-15 kuna. Mislim da ce svatko tko to želi, lako ih nabaviti.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


Ne bih baš rekao da se DD 27 i DD 30 mogu tako lahko nabaviti.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 26/01/2006 : 09:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Pa, u Zagrebu se moze nabaviti poprilicno lako kod dilera na Tresnjevackom placu...Svako malo pojavi se poneki primjerak tih epizoda...I to po cijeni od 2o-tak kuna.

Edited by - Kant on 26/01/2006 14:20:55
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/01/2006 : 10:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bio je jedan primjerak "Šestog cula" na aukcijama ali vrlo loše ocuvan za 5 kn.
Uglavnom,svima koji nemaju ova preskocena i uskoro preskocena izdanja/epizode Dylan Doga savjetujem da ne gledaju u cijenu sada,jer ce godinama ta ista cijena samo rasti i rasti....
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 26/01/2006 : 11:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Ja sam chekao na 3epizode dosta dugo: Direktni prenos, Tama i Gospodar Tisine (i sve 3 su prosecne, not a big deal...) ochekivao sam vishe, kao i od Smrt,ljubav,smrt koju sam isto dugo jurio...ona koja me nije razocarala od ovih redjih brojeva je S' druge strane smrti - odlicna epizoda.

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 26/01/2006 : 14:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
[quote]Originally posted by LeeMan

Ja sam chekao na 3epizode dosta dugo: Direktni prenos, Tama i Gospodar Tisine (i sve 3 su prosecne, not a big deal...) ochekivao sam vishe, kao i od Smrt,ljubav,smrt koju sam isto dugo jurio...ona koja me nije razocarala od ovih redjih brojeva je S' druge strane smrti - odlicna epizoda.

Meni je recimo "Gospodar tisine" jedna od najdrazih epizoda. Mozda ima malo razocaravajuci kraj, ali ima stvarno jezovitu atmosferu, i slojevite likove. "Smrt,ljubav,smrt" mi je, isto tako, mozda najdrazi, uz "kraj?" DD specijalac. Ali misljenja se razlikuju...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 26/01/2006 : 21:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
@Kant, izgleda da se nasha misljenja zesce razlikuju, meni je Kraj? ocajna epizoda...ali kolko ljudi, tolko cudi, hvala Bogu sto je tako...vishe volim brojeve i inache sa filozofskom dimenzijom...

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/01/2006 : 21:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>Meni je recimo "Gospodar tisine" jedna od najdrazih epizoda. Mozda ima malo razocaravajuci kraj, ali ima stvarno jezovitu atmosferu, i slojevite likove.

Ovde se u potpunosti slazemo.
Sto se bas i ne moze kazati za ostatak tvog posta;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2006 : 02:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja ih imam skenirane i bas me briga za Kastelinija...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/01/2006 : 06:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ja ih imam skenirane i bas me briga za Kastelinija...

Nismo svi mi sken freakovi poput tebe. Ja licno bojokotujem skenirane stripove.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.


Edited by - SejoSexon on 27/01/2006 10:14:54
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 27/01/2006 : 09:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

@Kant, izgleda da se nasha misljenja zesce razlikuju, meni je Kraj? ocajna epizoda...ali kolko ljudi, tolko cudi, hvala Bogu sto je tako...vishe volim brojeve i inache sa filozofskom dimenzijom...



"Kraj?" mi je dobar zbog, hm... ajmo reci Sclavijeve teologijske niti (njegova, poprilicno zestoka ideja bozanstva). ono sto je konatanta u DD-u, a sto je ujedno, cini mi se, lijepo izvedeno u "Smrt, ljubav, smrt" jesu neke egzistencijalisticke teme poput covjekova nezadovoljstva, otudjena, tjeskobe, patnje, krivnje, smrti i konacno, samoostvarenja...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/01/2006 : 10:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by dcopic

Ma pojave se na aukcijama i po 10-15 kuna. Mislim da ce svatko tko to želi, lako ih nabaviti.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


Ne bih baš rekao da se DD 27 i DD 30 mogu tako lahko nabaviti.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




Kupio ja Dnevnikove 30 i 48 za 20 kuna prije tjedan dana. Istina jos se nisam nasao s covjekom, ali se da nac za male pare.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000