forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cuvanje stripova - kako ? gde ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/02/2006 : 22:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
dobro je

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/02/2006 : 18:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Šmrc. Upravo mi se iskriviše neki stripovi. Stajali su na gornjoj polici u ormaru u dosta toploj prostoriji(ništa pretjerano). Nagadam da se topao zrak skupljao pri vrhu ormara i stripovi su nadrljali. Sada su onako malo savijeni(ulegnuti), a mogu ih i ispupciti pa se cuje onaj osoben zvuk. Ali više nisu ravni.
Bem ti ove nove razmažene stripove, smeta im hladno, toplo, vlaga, kese, svijetlo, možda im i jak zvuk smeta.
Oni stari su mogli u podrumima i tavanima izdržati desetljeca. Novi se iskrive za par dana na toplom zraku. Toliko o kvaliteti. Vrlo sam se ražalostio. Šmrc...

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/02/2006 : 12:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Šmrc. Upravo mi se iskriviše neki stripovi. Stajali su na gornjoj polici u ormaru u dosta toploj prostoriji(ništa pretjerano). Nagadam da se topao zrak skupljao pri vrhu ormara i stripovi su nadrljali. Sada su onako malo savijeni(ulegnuti), a mogu ih i ispupciti pa se cuje onaj osoben zvuk. Ali više nisu ravni.
Bem ti ove nove razmažene stripove, smeta im hladno, toplo, vlaga, kese, svijetlo, možda im i jak zvuk smeta.
Oni stari su mogli u podrumima i tavanima izdržati desetljeca. Novi se iskrive za par dana na toplom zraku. Toliko o kvaliteti. Vrlo sam se ražalostio. Šmrc...

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<


He,he...kukacemo mi za "nekvalitetnim" Dnevnikovim izdanjima koji su pravljeni tako da izdrzavaju sve vremenske nepogode!

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000