forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gospodari jecma i Princ noci A4
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
buduci da je u zadnje vrijeme dosta pocelo izlaziti HC-ova, ne bi bilo lose da se ovih nekoliko albuma bessteseler serije objave na A4 fomatu.

Mislim da su gospodari jecma i princ noci zasluzili??
jel ima kakve sanse da to izadje? ha izdavaci?

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ne zaboravi i boju..............

Iskreno,ne vjerujem da ce se to izdati nanovo.Vjerovatnije je ocekivati u bliskoj buducnosti neka nova 4 primjerka Best-sellera.
A ja još nisam sve ni nabavio.Još mi jedan fali...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/01/2006 : 19:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
nema šanse

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ne zaboravi i boju..............

Iskreno,ne vjerujem da ce se to izdati nanovo.Vjerovatnije je ocekivati u bliskoj buducnosti neka nova 4 primjerka Best-sellera.
A ja još nisam sve ni nabavio.Još mi jedan fali...


boja cak i nije toliko bitna, nego mi je zao zbog crteza, to je grijeh bilo objaviti u tako malom formatu, kao da je magnuov tex objavljen u takvom malom formatu.


Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

nema šanse



sta se toliko lose prodavalo da nema sanse da ponovo izadje?

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by kico

Ne zaboravi i boju..............

Iskreno,ne vjerujem da ce se to izdati nanovo.Vjerovatnije je ocekivati u bliskoj buducnosti neka nova 4 primjerka Best-sellera.
A ja još nisam sve ni nabavio.Još mi jedan fali...


boja cak i nije toliko bitna, nego mi je zao zbog crteza, to je grijeh bilo objaviti u tako malom formatu, kao da je magnuov tex objavljen u takvom malom formatu.



ali ne bi bilo lose da se onda nova tura napravi na A4 formatu? ako se mogao teks i misterija, zasto ne bi moglo i ovo?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/01/2006 : 19:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ne nego su vjerovatno drugi interesi izdavaca

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by risbozg

nema šanse



sta se toliko lose prodavalo da nema sanse da ponovo izadje?




Vrlo moguce.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Malo sam prelistao te knjige, ne svida mi se format pa zato nisam kupio niti jednu.


Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Malo sam prelistao te knjige, ne svida mi se format pa zato nisam kupio niti jednu.


upravo zbog toga ih nisam ni ja kupio, posudio sam ih i procitao!
ali da izadju na vecem formatu obavezno kupujem
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

ne nego su vjerovatno drugi interesi izdavaca


hehe, ovo mi zvuci kao da je prodaja prosla jako jako lose,
samo je malo upakirano u celofan

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Vorador

Malo sam prelistao te knjige, ne svida mi se format pa zato nisam kupio niti jednu.


upravo zbog toga ih nisam ni ja kupio, posudio sam ih i procitao!
ali da izadju na vecem formatu obavezno kupujem


Eto,vec dva.
Vidim ja da je razlog slaba prodaja....
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/01/2006 : 19:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Vorador

Malo sam prelistao te knjige, ne svida mi se format pa zato nisam kupio niti jednu.


upravo zbog toga ih nisam ni ja kupio, posudio sam ih i procitao!
ali da izadju na vecem formatu obavezno kupujem


Eto,vec dva.
Vidim ja da je razlog slaba prodaja....



Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/01/2006 : 19:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Meni su sva 4 bestseller dobra, narocito prva dva broja ali ih nikada ne bih kupovao u A4 formatu i u boji.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 28/01/2006 : 20:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Meni su sva 4 bestseller dobra, narocito prva dva broja ali ih nikada ne bih kupovao u A4 formatu i u boji.



OK. Stvar mišljenja.
Ja ih recimo nikada necu kupiti u ovom formatu.
Jednostavno zato što mi takvi nisu zanimljivi.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 28/01/2006 : 20:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Gospodari jecma su jedan od najboljih stripova koje sam procitao. Dobar mi je i Gil St-Andre, Snjezni tu i tamo, ali Gospodar noci mi je promasena investicija
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/01/2006 : 22:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by SejoSexon

Meni su sva 4 bestseller dobra, narocito prva dva broja ali ih nikada ne bih kupovao u A4 formatu i u boji.



OK. Stvar mišljenja.
Ja ih recimo nikada necu kupiti u ovom formatu.
Jednostavno zato što mi takvi nisu zanimljivi.

Life sucks, but Death swallows!

Meni su ovakvi kakvi jesu baš prakticni.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 28/01/2006 : 23:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Da, "Pivari" su zaista fantastican strip koji se rijetko vida na našem tržištu. Ne zna se što je kvalitetnije ; vrlo jak i cist crtež ili tako majstorski ispricana realisticna prica (kadriranje, kadriranje!) koja prati društveno politicke prilike tijekom dugoga razdoblja europske povijesti. Uostalom, scenarist je i više nego kvalificiran za takve radnje.
Mislim da je izdanje sasvim dobro i osobno ne osjecam nedostatak formata ili boje. Doduše, ni kod Thorgala nisam dok ne ugledah originalna izdanja, ali mislim da je ovdje manje potrebno. Cijela prica u jednoj knjizi takoder izgleda lijepo i zgodno.
Svakako preporucujem, a ima ga i u svim (boljim :)) knjižnicama za posuditi.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/01/2006 : 23:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
HC, zaboravio si napisati: "hvala, Bernie legendo, na ovom izdanju!"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/01/2006 : 09:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
tocno :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 29/01/2006 : 12:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
procitah samo Gospodare jecma i nije mi osobito smetao manji format. ali ja i inace nisam sminker. ne smeta mi slusati glazbu u .mp3-u na slabim zvucnicima, ne vidim pretjeranu razliku u dozivljaju gledanja filma u lose enkodiranom DivX-u i kinu, a i zaboli me ima li ili nema strip boju i je li na originalnom formatu.

_________________________
KAJGOD - strip zin i tjedni onlajn strip KUCA STRAHA na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 29/01/2006 : 12:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
... i ne smeta ti zajebaju li te ljudi ili ne.

Mi ti se divimo.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 29/01/2006 : 12:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
;-)

_________________________
KAJGOD - strip zin i tjedni onlajn strip KUCA STRAHA na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/01/2006 : 15:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
ma uopce nije bitna boja u ovom slucaju, samo da je format bio veci, nista vise
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 31/01/2006 : 00:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Da se ovdje ne spominju izdavaci, ne bih niti znao koji sto izdaje. Tako mi je svejedno izdaje li Janko ili Marko(izdaje je izdaja :)), a najmanje me zanima obracanje istima imenima, stovise tepajucim nadimcima. Time se zeli pokazati koliko je tko blizak s izdavacem? Ili se zeli obratiti pozornost da ih se poznaje? Ma nista ozbiljno, samo se osvrcem na komentare moje izjave malo iznad, iako znam da je sigurno barem jedan od dvojice komentatora rekao to u sali koju stvarno pozdravljam :) .Ali ozbiljno se osvrcem na to kada netko IZDAJUCI svoj ukus, ego i sl. kaze : sto su izdavaci odabrali, to se uzima bez razmisljanja jer to rade iz ljubavi prema stripu. :) Pa zar i iste zene svi volimo?!
Zivjeli !
Go to Top of Page

Kuna15
Starting Member

Croatia
9 Posts

Member since 13/01/2006

Posted - 31/01/2006 : 00:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kuna15 a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

Da se ovdje ne spominju izdavaci, ne bih niti znao koji sto izdaje. Tako mi je svejedno izdaje li Janko ili Marko(izdaje je izdaja :)), a najmanje me zanima obracanje istima imenima, stovise tepajucim nadimcima. Time se zeli pokazati koliko je tko blizak s izdavacem? Ili se zeli obratiti pozornost da ih se poznaje? Ma nista ozbiljno, samo se osvrcem na komentare moje izjave malo iznad, iako znam da je sigurno barem jedan od dvojice komentatora rekao to u sali koju stvarno pozdravljam :) .Ali ozbiljno se osvrcem na to kada netko IZDAJUCI svoj ukus, ego i sl. kaze : sto su izdavaci odabrali, to se uzima bez razmisljanja jer to rade iz ljubavi prema stripu. :) Pa zar i iste zene svi volimo?!
Zivjeli !



Dobra analogija .
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000