forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gospodari jecma i Princ noci A4
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 01/02/2006 : 21:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Vice, za tebe su još uvijek Blek i Mark zakon, pa tek imaš 16 godina, pamet dolazi s vremenom,
ja ti to govorim iz iskustva. Ne opterecuj se time što ti je MM teško štivo. Citat ceš to za 10 godina.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 21:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Vice, za tebe su još uvijek Blek i Mark zakon, pa tek imaš 16 godina, pamet dolazi s vremenom,
ja ti to govorim iz iskustva. Ne opterecuj se time što ti je MM teško štivo. Citat ceš to za 10 godina.



Nema problema,sve je ok,jer meni kad citan Martina je kao da ponavljan lekciju iz povijesti ili fizike

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
po eliu
sa 80godina
buljit cemo u prazan papir
i uvidati ljepotu neispricanog
jerbo cemo bit masu iskusni
a nije
neg cemo citat bleka
jer ce nam bit pun kurac životnih pizdarija
pa ce nam tribat opuštanje

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/02/2006 : 22:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Heh, meni je vec i u 27 dosta teških tema. ;)

Ali ima gomile nepretencioznih stripova koji su kvalitetniji od ovog dvojca. Recimo, za opuštanje - Klara. Milina. ;)

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

po eliu
sa 80godina
buljit cemo u prazan papir
i uvidati ljepotu neispricanog
jerbo cemo bit masu iskusni
a nije
neg cemo citat bleka
jer ce nam bit pun kurac životnih pizdarija
pa ce nam tribat opuštanje

Za opuštanje je najbolji sex. Nego, odakle se mi ono znamo?



Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/02/2006 : 22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Sex sa 80 godina? Al' smo optimisti... ;)

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Heh, meni je vec i u 27 dosta teških tema. ;)

Ali ima gomile nepretencioznih stripova koji su kvalitetniji od ovog dvojca. Recimo, za opuštanje - Klara. Milina. ;)

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"



Slažen se,nije mi žaj 70 kuna

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Heh, meni je vec i u 27 dosta teških tema. ;)

Ali ima gomile nepretencioznih stripova koji su kvalitetniji od ovog dvojca. Recimo, za opuštanje - Klara. Milina. ;)

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"



slažem se
dok ne nabavim Blekova dvojnika
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/02/2006 : 23:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
nemam pojma odakle se znamo
osim šta smo generacija
al ionako se zajebavama veceras
pa ne shvati ozbiljno

i da sex
a u 80 - toj na tv-eu Djole
di ti je mašta

nego kako se ono zove ovaj topic
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 00:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A i na teveju je opasan po srce. ;)

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/02/2006 : 06:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

nemam pojma odakle se znamo
osim šta smo generacija
al ionako se zajebavama veceras
pa ne shvati ozbiljno

i da sex
a u 80 - toj na tv-eu Djole
di ti je mašta

nego kako se ono zove ovaj topic

Pitanje je kakav ce ti biti vid sa 80 godina.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 02/02/2006 : 06:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
onda ce televizije vec bit na opip

di ti je vizija
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 07:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Ja sam bio mnogo mudriji kad mi je bilo 16 nego sad sa tridesetak, a i ljudi generalno, sto su stariji to su gluplji. Meni su recimo sa 13 godina Blek i Mark bili uzasno necitljivo sranje, a sad su mi bas dobri. Pa kad sam onda bio mudriji???

quote:
Originally posted by deangelis

Vice, za tebe su još uvijek Blek i Mark zakon, pa tek imaš 16 godina, pamet dolazi s vremenom,
ja ti to govorim iz iskustva. Ne opterecuj se time što ti je MM teško štivo. Citat ceš to za 10 godina.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/02/2006 : 07:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

onda ce televizije vec bit na opip

di ti je vizija

Nisam ti ja neki vizioner

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/02/2006 : 08:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by vice
I šta to znaci nego to da san ja zatupljeni glupan koji može citat samo štivo za dicu od 12 godina,ne izvlaci se sad.



Ne znam otkud izvaciš te svoje kontekste. Malo si paranoican?
Ja bih rade 20 stranica gustog teksta bilo kakvog Mysterea nego kad kod Texa npr. upadnem u tridesetak stranica cistog puškaranja ili kod Zagora kad mlati Indijance ili puca po Meksaikancima desetak stranica. Znam da je strip vizualni medij, al ja cisto puškaranje smatram bezveznim trošenjem mjesta u stripu. Zagor je strip za brzu razbibrigu. Ja jako cijenim što scenaristi rade kod Mysterea..

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 02/02/2006 : 11:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
I Harrison Ford ima oko 65 godina pa ce ponovo glumiti Indianu Jonesa.
quote:
Pa glumi ponovo vec 15 godina, pa nikako da ga odglumi. ;)




jebiga, zahtjevna uloga :)
zato i traje dugo sto ima toliko godina

meni se ta bestseller izdanja nimalo ne svidaju. S oproštenjem, meni je to sjebano, tamo ništa nevidim, nemogu to normalno citati. Nije da me ti stripovi zanimaju, malo sam ih prolistao, ali i da me zanimaju nebih ih uzeo. Boja nikada nije problem, nikako mi ne smeta nešto što je u originalu u boji, pa da mi dobijemo crno bijelo. Bio bih budala kada bih rekao da mi je sasma svejedno, nije, normalno da je u boji nešto više, ali mi to nikada nije bila prepreka za nešto citati. No format mi je donekle bitan. Bestseller serija mi je jednostavno premala, presitna.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 02/02/2006 : 14:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by osim

Ja sam bio mnogo mudriji kad mi je bilo 16 nego sad sa tridesetak, a i ljudi generalno, sto su stariji to su gluplji. Meni su recimo sa 13 godina Blek i Mark bili uzasno necitljivo sranje, a sad su mi bas dobri. Pa kad sam onda bio mudriji???

--------------------------------------------------------------------


, izuzeci uvijek postoje, samo je pitanje tko je ovdje izuzetak.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 15:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
ma, jasno, ali je poznato da broj malih sivih celija rapidno opada posle 25. godine, tako da ostajem pri svojoj tvrdnji. Samo hocu dakazem da ne treba potcenjivati mladje...

quote:
Originally posted by deangelis

[quote]Originally posted by osim

Ja sam bio mnogo mudriji kad mi je bilo 16 nego sad sa tridesetak, a i ljudi generalno, sto su stariji to su gluplji. Meni su recimo sa 13 godina Blek i Mark bili uzasno necitljivo sranje, a sad su mi bas dobri. Pa kad sam onda bio mudriji???

--------------------------------------------------------------------


, izuzeci uvijek postoje, samo je pitanje tko je ovdje izuzetak.

Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 15:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
ja sam uglavnom mogao lepo da pratim Bestseller, osim u Snjeznom, tu mi je bas cesto tolika zbrka da ne vidim nista sta se desava: ostali su OK
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
I Harrison Ford ima oko 65 godina pa ce ponovo glumiti Indianu Jonesa.
quote:
Pa glumi ponovo vec 15 godina, pa nikako da ga odglumi. ;)




jebiga, zahtjevna uloga :)
zato i traje dugo sto ima toliko godina

meni se ta bestseller izdanja nimalo ne svidaju. S oproštenjem, meni je to sjebano, tamo ništa nevidim, nemogu to normalno citati. Nije da me ti stripovi zanimaju, malo sam ih prolistao, ali i da me zanimaju nebih ih uzeo. Boja nikada nije problem, nikako mi ne smeta nešto što je u originalu u boji, pa da mi dobijemo crno bijelo. Bio bih budala kada bih rekao da mi je sasma svejedno, nije, normalno da je u boji nešto više, ali mi to nikada nije bila prepreka za nešto citati. No format mi je donekle bitan. Bestseller serija mi je jednostavno premala, presitna.

if you only knew the power of the dark side

Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 02/02/2006 : 19:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by osim

ma, jasno, ali je poznato da broj malih sivih celija rapidno opada posle 25. godine, tako da ostajem pri svojoj tvrdnji. Samo hocu dakazem da ne treba potcenjivati mladje...
____________________________________________________________________

U potpunosti se slažem. Ali, nadam se da se možemo malo šaliti i zajebavati. Ni u ludilu ne želim nikoga uvrijediti.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 19:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
ma, nisam se ja osetio ni najmanje uvredjen1 Naravno da sam to shvatio kao salu. Znam da neko ko ima takav nick (deangelis) ne moze biti los covek!
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 02/02/2006 : 21:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by osim

ma, nisam se ja osetio ni najmanje uvredjen1 Naravno da sam to shvatio kao salu. Znam da neko ko ima takav nick (deangelis) ne moze biti los covek!


_____________________________________________________________________

Ti mora da si žensko. Tvoja mora biti zadnja.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/02/2006 : 18:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Zašto A4 format i boja? To ce i poskupiti stvar i kakvog smisla imati Bonelli format i A4 jednog te istog izdanja?
To se nije desilo niti sa jednim izdanjem dosad...
Wealth beyond measure, outlander...


ma samo da je a4. mislis da ce poskupiti stvar? mislis u smislu da onda izdavac nece staviti u djep 80kn/po stripu nego ce staviti 50kn/strip.
da istina, veliki zajeb!

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/02/2006 : 18:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

...zato što Marti ne hoda u kratkim rukavima na - 20 itd., itd.
[/quote]
hehe, ocito mrti nema dobru cirkulaciju ko zagor

cini mi se da i blek isto moze na -20 setati okolo samo u onom svom prsluku (bice valjda zato da svima pokaze dlake na prsima:))
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000