forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus,nick,hunter
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/01/2006 : 12:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Može li mi neko reci jeli sljedeci stripovi još uvijek izlaze u Italiji LL, Nick Raider, Jonathan Steel, Gregory Hunter i Gordon Link i ako možete reci pri kojoj izdavackoj kuci i gdje se mogu naci nove naslovnice

homos homini lupus

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2006 : 12:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Lazarus je na broju 146 ako se ne varam i ide dalje.
http://www.lazarusledd.com/albi.php?page=1&xcategoria=serie&seleziona=%

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 29/01/2006 : 12:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
http://www.lazarusledd.com/online.php
nick mozda izlazi u nekim reprintima
http://www.jonathansteele.com/
gregory ne izlazi vise

molo prosvrljaj, pa vidi. mislim da sam pomogao

ZAGOR PRICA...
trazili ste zapad! dobili ste divlji...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2006 : 12:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Lik Johnatana Steela je preuzela kuca "starcomics" koji inace izdaje i Lazarusa, tako da i to izlazi.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/01/2006 : 12:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
a nick i gordon

homos homini lupus
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2006 : 12:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nick Raidera reprintiraju IF edizioni, prvo su poceli sa jednim brojem i malo doradjenim
naslovnicama, no iz nekog razloga od sestog broja su presi na dvobroj.
Za sada koliko mi je poznato rade se samo reprinti a navodno da su mislili raditi
jednu novu epizodu godisnje. Bonelli je naravno ugasio Raidera.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 12:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

a nick i gordon

homos homini lupus



Nick kao i Jonathan više nije u Bonelli Comicsu,vec je priša u If Edizioni,izdavaca koji je poznat po reprintima Kapetana Mikija,Bleka i Marka,a cije stripove i mi izdajemo(Mark i Blek ofkors).Sada,kako je nedim reka,izlaze reprinti Nicka u izdanju If Ediziona,ali samo odredeni brojevi,dok takoder jednom godišnje izlazi Nick Specijal,nova epizoda,takoder u njihovom izdanju.Dakle,Nick još nije gotov,izlaze njegovi reprinti i nove epizode,iako samo jednom godšnje,ali bolje išta nego ništa.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 13:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
I knew this will happen,Dado,tako mi i triba kad pišen pet minuti

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2006 : 13:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Moras malo brze tipkati.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 13:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Moras malo brze tipkati.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Istovremeno san i na aukcijama,pa šaran malo ode malo tamo,pa tako i dok tipkan post

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000