forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi - " CRTANI ROMANI "
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/01/2006 : 15:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pošto nisam video nigde da postoji popis koliko je ovih stripova izašlo, interesuje me da li neko zna da mi kaže nešto više o ovim stripovima ?
Da li se ona stara serija nastavlja posle sa ovim malo drugacijim koricama, molio bih ozbiljno ako neko od starijih poznavalaca to može da mi objasni, pitao sam starog, ali on ne zna, nije to nikad citao, niti kupovao, a ja sam sad naišao na neke primerke, pa eto voleo bih da znam nešto više o ovim stripovoma !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!"

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/01/2006 : 18:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Crtanih romana imas 365 u osnovnoj seriji, dizajn se s vremenom malo mijenjao (kao uostalom i kod dosta drugih edicija) ali to je sve jedna edicija. No ima jedna zanimljivost, vecina brojeva (negdje do oko broja 100) je stampana ponovo i korice se po detaljima (vecim ili manjim) razlikuju od originala. Imas jos 48 Crtani romani bestselera, to su ponovljene epizode iz regularne edicije, sad dali su zaista izabrani "best selleri" ili cisto bez veze one koje ce ponoviti to nemam pojima. :) I na kraju imas tri komada Crtanih romana Super serija. Oni su nesto manjeg formata, poput Alan Forda, a tog formata su i brojevi 126-129 u regularnoj ediciji.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/01/2006 : 19:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Tacno sam znao da ceš mi ti dati tacne informacije o ovim stripovima.
Vidiš, jedino nisam znao da je ovih u super seriji izašlo samo tri komada, a ja nekako brzopleto to prodao, a imao sam brojeve 1 i 3, ali sad je gotovo. A i ovo nisam znao za ove brojeve od 126-129, da je to ta ista serija, i tu sam imao sve te brojeve, ali nema veze, glavno da su završili na pravom mestu.
Hvala još jednom na ovoj informaciji, živeo !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!"
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/01/2006 : 19:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Tacno sam znao da ceš mi ti dati tacne informacije o ovim stripovima.
Vidiš, jedino nisam znao da je ovih u super seriji izašlo samo tri komada, a ja nekako brzopleto to prodao, a imao sam brojeve 1 i 3
Nije to bas toliko rijetko kako si ih ti "reklamirao" na aukcijama. ;)

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 31/01/2006 : 07:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Verovatno da ih ima dosta, ja ih nisam imao , osim ta dva komada, da sam znao da je izdato samo tri komada , nikad ih ne bih prodao, ali možda ih nekad opet nabavim.
Meni je bitno da znam koliko ih ima, hvala još jednom !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000