forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR SPECIJAL No 7 KOLOR!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/02/2006 : 21:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Eto ekipo da vas razveselim u ovo zimsko vece da je upravo danas izasao sedmi specijalni broj Zagora i to u koloru. Radi se redovnom broju 300 pod nazivom epizode "Utrka Sa Sedam Strelica".

Stvarno se lijepo poklopilo. Sedmi specijalac Zagora u izdanju Ludensa sa brojkom 7 u naslovu epizode. Vjerojatno od ponedjeljka na kioscima lijepe nase, a i sire...



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/02/2006 : 21:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Lijepo. Jedva èekam da doðe na kioske.


Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/02/2006 : 21:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Pršle godine Jim gitara, ove broj 300, šta nas oèekuje iduæe godine??

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/02/2006 : 21:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Iako iman pirat,jedva èekan pravo izdanje :)

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 10/02/2006 : 21:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Pršle godine Jim gitara, ove broj 300, šta nas oèekuje iduæe godine??

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Ne zaboravi Dugin most.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/02/2006 : 21:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Super! Ostaje još samo broj 200, ali on æe izaæi valjda u sklopu extra serije.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/02/2006 : 21:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Super! Ostaje još samo broj 200, ali on æe izaæi valjda u sklopu extra serije.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Probably,na redu su almanasi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/02/2006 : 22:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Super! Ostaje još samo broj 200, ali on æe izaæi valjda u sklopu extra serije.


ja bi ovoga u A4 formatu i Tvrdih korica i naravno u boji
Ali Prokleto blago mi je najbolji od zagora u koloru

Edited by - wanderer on 10/02/2006 22:19:20
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/02/2006 : 22:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Baš me zanima da li je naslovnica ista kao Zagor extra 44 Šumski demoni...

>>Mjenjam 12 èasopisa o komp. igrama(u boji).Tražim 4 stripa(bilo koja).Javite na mail ako vas zanima.<<
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/02/2006 : 22:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by dcopic

Super! Ostaje još samo broj 200, ali on æe izaæi valjda u sklopu extra serije.


ja bi ovoga u A4 formatu i Tvrdih korica i naravno u boji
Prokleto blago mi je mozda najbolji od zagora u kooru


I meni je svakako najbolji! Pogotovo zbog je**ne nostalgije!
Taj sam strip obožavao dok sam bio klinac, jer ipak je to bio jedini Zagor u boji.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/02/2006 : 22:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Stvarno lijepa vijest, dobro dodje svako toliko Bonelli u koloru. Šteta što je Zagor... Ma nema veze, kupit æu. Ima veze, trebalo bi probati kojeg drugog junaka u boji (Tex, mister no200...)

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/02/2006 : 22:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by dcopic

Super! Ostaje još samo broj 200, ali on æe izaæi valjda u sklopu extra serije.


ja bi ovoga u A4 formatu i Tvrdih korica i naravno u boji
Prokleto blago mi je mozda najbolji od zagora u kooru


I meni je svakako najbolji! Pogotovo zbog je**ne nostalgije!
Taj sam strip obožavao dok sam bio klinac, jer ipak je to bio jedini Zagor u boji.


i jos je bio u A4 formatu, procitao sam ga mozda 20 puta :)
sada ga imam i u papirnatom i u skeniranom izdanju, ako te zanima u skeniranom obliku, sprzim ti.

iako se skenovi ne mogu mjeriti s onim osjecajem kada drzis strip u rukama i listas
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/02/2006 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Tu si potpuno u pravu!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/02/2006 : 22:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ista je naslovnica kao extra zagor 44!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/02/2006 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
stvarno odlièna vijest. jedva èekan
oèekivao sam ga drugi misec ali ovo ubrzanje na poèetku godine još traje
i dobro je što je u boji, mislio sam da æe staviti nekog regularnog specijalca, a ne br 300


"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 10/02/2006 22:53:30
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/02/2006 : 22:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Stvarno lijepa vijest, dobro dodje svako toliko Bonelli u koloru. Šteta što je Zagor... Ma nema veze, kupit æu. Ima veze, trebalo bi probati kojeg drugog junaka u boji (Tex, mister no200...)

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"




Izašao je 1 Texone u boji.


Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/02/2006 : 23:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Mislio sam na Tex broj 100, 200, 300, 400 itd., znaèi ljubileji regularne serije u boji, kao što ide i zagor. Pusti po strani enormnoskupa spec. izdanja.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/02/2006 : 23:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
izaša je tex SD 31-Glas u oluji koji je trebao biti u boji ali biseri iz SD su stavili crno-bijelo
da ne bi sluèajno potrošili malo više za tintu. ali bar ga nisu preskoèili ko Dugin most

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/02/2006 : 00:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

izaša je tex SD 31-Glas u oluji koji je trebao biti u boji ali biseri iz SD su stavili crno-bijelo
da ne bi sluèajno potrošili malo više za tintu. ali bar ga nisu preskoèili ko Dugin most

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Isto i sa Prièon o Dylanu Dogu,Dok vas smrt ne rastavi te Indijanskim cirkusom

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/02/2006 : 00:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
zaboravio sam. i zagor- zasjeda u šumi je bio u boji...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 11/02/2006 : 00:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Mislio sam na Tex broj 100, 200, 300, 400 itd., znaèi ljubileji regularne serije u boji, kao što ide i zagor. Pusti po strani enormnoskupa spec. izdanja.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"






Sorry. Krivo skužio.

Edited by - Vorador on 11/02/2006 00:25:46
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/02/2006 : 00:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

zaboravio sam. i zagor- zasjeda u šumi je bio u boji...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Za to nisan baš siguran,èini mi se da je to kasnije specijalno izdanje broja 1 u boji,u originalu je c/b,daj neka neko kaže toèno.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 11/02/2006 : 01:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Regularno nikada prvi broj Zagora nije izasao u boji. Tek prije par godina u izdanju Mercury-a!

Ostaju nam jos samo 2 broja regularnog izdanja u koloru. Jedan je broj 200 "Prokleto Blago" kojeg smo imali prilike dobiti u velikom A4 formatu prije nesto vise od 20 godina u izdanju Dnevnika, i broj 84 "Indijanski Cirkus" koji je na zalost SD objavila prije par godina u crno-bijeloj varijanti.

Za broj 200 sam gotovo siguran da ce zazivjeti u novom ruhu, jer je proslo stvarno puno godina od prvog izdanja, ali za broj 84 nisam bas siguran. Naravno oba broja ce biti na kraju produkt Bernardove dobre volje...

Sve u svemu smatram da je ovo fenomenalan ritam izlazenje specijalnih brojeva iz Zagorovog serijla. Svakih 6 mjeseci procitati po jedan specijalac i jednog Ciku je veliki gust + svakih 12 mjeseci mrcinu od maxi izdanja!

Vrlo sam zadovoljan da se kod nas kolor izdanja objavljuju u seriji specijalaca.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Edited by - Darkwood Devil on 11/02/2006 01:04:15
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/02/2006 : 01:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Regularno nikada prvi broj Zagora nije izasao u boji. Tek prije par godina u izdanju Mercury-a!


Dakle bija san u pravu,nisan bija skroz siguran,malo me bunila ona recenzija sa slikon koja prikazuje taj strip u boji,ali je opet logièno da prvi broj nekog stripa neæe izaæ odma u boji sa takvin troškovima(pogotovo u to vrime) a ni na SBE sajtu ne piše kod tog broja da je u koloru.Dakle,sad san stopostotno siguran,fala Darkwoodskom Devilu.


Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 11/02/2006 : 09:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Odlicno! Ocekiva san ga drugi misec ali ovako je jos bolje
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 11/02/2006 : 10:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Zagor je u ovu godinu usao sa ritmom izlazenja koji namece pitanje moze li to njegovo srce izdrzati,ako njegovo i moze, Chicovo sigurno nemoze!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000