forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR SPECIJAL No 7 KOLOR!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

Mislim,sto se tice broja 200 ~Prokleto blago~,ako Berni ima u planu da ga izdaje onda ne treba cekati godinama, izdace ga mnogo ranije, ko zna mozda i ovog ljeta ili krajem godine!


Možda bolje da ceka, pa da dode po kronološkom redu. Za Dugin most i ovaj novi je O.K. jer nisu nikad izdani na našim prostorima, ako ne racunamo pirate, a prokleto blago je, a ima i još specijalaca koji nisu izdani nikad kod nas.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

mislim da je bila slaba prodaja...
ZAGOR PRICA...


Jebiga, ne vole talijani Zagora kao mi.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by nedim

mislim da je bila slaba prodaja...
ZAGOR PRICA...


Jebiga, ne vole talijani Zagora kao mi.



pa zagor se u italiji, uz dilana bori za 2. mjesto po prodaji. tex je ubjedljivo 1.

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Je. Znam za Texa. Frend mi je lud za Texom i Natnan Neverom i ima prvih 200 tutto Texova i sve NN. Pitao sam ga zašto je stao na 200 tutto Texova, i ne sjecam se tocno što mi je odgovorio. Nešto u smislu da mu se ti najviše svidaju ili tako nešto. Ali ako je Zagor br. 2, cudno da su ga ukinuli.

Edited by - Dalen on 20/02/2006 21:31:46
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
za razliku kod nas gdje tex izlazi jedva

stvarno bi bilo dobro da extra zagor izlazi svakih 15 dana
i da ne zaboravim TEX JEDNOM MJESECNO!!

"znao sam da smo sudeni jedno drugome eim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 20/02/2006 21:33:07
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Je. Znam za Texa. Frend mi je lud za Texom i Natnan Neverom i ima prvih 200 tutto Texova i sve NN. Pitao sam ga zašto je stao na 200 tutto Texova, i ne sjecam se tocno što mi je odgovorio. Nešto u smislu da mu se ti najviše svidaju ili tako nešto. Ali ako je Zagor br. 2, cudno da su ga ukinuli.



ma to se gleda u svim serijama, i tutto i obicni. a on je kao tutto slabo prolazio pa tako da ga vise nema

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

za razliku kod nas gdje tex izlazi jedva
stvarno bi bilo dobro da extra zagor izlazi svakih 15 dana
i da ne zaboravim TEX JEDNOM MJESECNO!!
"znao sam da smo sudeni jedno drugome eim me je majka prisilila da se oženim s tobom"


Sigurno bi se prodavao isto kao i sad. Zagor je uz Alan Ford klasik najprodavaniji. A ima ga jako puno tako da bi to ipak puno ubrzalo stvari. 12 stripova godišnje je premalo.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by Dalen

Je. Znam za Texa. Frend mi je lud za Texom i Natnan Neverom i ima prvih 200 tutto Texova i sve NN. Pitao sam ga zašto je stao na 200 tutto Texova, i ne sjecam se tocno što mi je odgovorio. Nešto u smislu da mu se ti najviše svidaju ili tako nešto. Ali ako je Zagor br. 2, cudno da su ga ukinuli.


ma to se gleda u svim serijama, i tutto i obicni. a on je kao tutto slabo prolazio pa tako da ga vise nema
ZAGOR PRICA...


Kako ce sad Ludens dobivati naslovnice za svog extra Zagora, ako ovaj više ne postoji Malo cemo se nacekati do toga.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
dobro cemo se nacekati, a ili ce oni praviti nesto slicno ili ce jednostavno stavljati iste naslovnice kao i u obicnoj seriji

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

dobro cemo se nacekati, a ili ce oni praviti nesto slicno ili ce jednostavno stavljati iste naslovnice kao i u obicnoj seriji

ZAGOR PRICA...



pa to je i najlogicnije.tako ce vjerojatno i biti,još bi nam samo falilo da dobijemo naslovnice kao i u Nathana.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome èim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
nisam u toku, sta je s natanom??

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
imamo neke glupe zamjenske naslovnice koje su crtali razni crtaci, zbog toga što je saf posvadan s Castelinijem. uglavnom vecina tih naslovnica je niškoristi

"znao sam da smo sudeni jedno drugome èim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
eh, sad sam se sjetio- na kojem broju je u Italiji prestao izlaziti tutto zagor

"znao sam da smo sudeni jedno drugome èim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

eh, sad sam se sjetio- na kojem broju je u Italiji prestao izlaziti tutto zagor

"znao sam da smo sudeni jedno drugome eim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




235 u februaru '98

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2006 : 23:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
a onda ima još puno vremena do toga, mi smo tek na 117...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome èim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/02/2006 : 08:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Je. Znam za Texa. Frend mi je lud za Texom i Natnan Neverom i ima prvih 200 tutto Texova i sve NN. Pitao sam ga zašto je stao na 200 tutto Texova, i ne sjecam se tocno što mi je odgovorio. Nešto u smislu da mu se ti najviše svidaju ili tako nešto. Ali ako je Zagor br. 2, cudno da su ga ukinuli.

Ma nije Zagor #2, ni blizu. Mislim da je DD drugi po prodaji, i NN je bolji.

Tutto serijal su ukinuli jer su dosli do brojeva koje je u regularnoj seriji lako nabaviti, pa je prodaja bila mala!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/02/2006 : 09:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
koji je tiraz nn???

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/02/2006 : 09:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

koji je tiraz nn???

ZAGOR PRICA...




u biti kad smo kod tiraža, dal postoji negdje podatak koja epizoda pojedinog junaka je najprodavanija, npr. koja je najprodavanija epizoda DD-a recimo....bilo bi interesantno saznat takvo nešto....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/02/2006 : 10:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
mislim da to nema. znam da je bilo price da se tex prodaje u 500 000 primjeraka, sve serije normalno

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/02/2006 : 11:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

mislim da to nema. znam da je bilo price da se tex prodaje u 500 000 primjeraka, sve serije normalno

ZAGOR PRICA...




da, tako sam i mislio...onaj tko kupuje jednog junaka sigurnokupuje sve epizode, tak da je malo vjerojatno da neke epizode odskacu...hvala, ipak

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/02/2006 : 14:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

koji je tiraz nn???

ZAGOR PRICA...



u nas ili u italiji?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/02/2006 : 15:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

Meni je ta prica sasvim ok,a za one koji je još niste procitali valja napomenuti,da Zagor u ovom broju dobiva još jednog krvnog brata,pa se nadam da ce se pojaviti još u kojem broju,pošto nisam veliki fan Tonke,pa bih radije vidio da zagor zapocne koju pustolovinu sa ovim novim bratom.A što se tice Tonke.Ma tip je stvarno ok,ali mi smeta ta njegova frizura.Nitko nema takvu frizuru i mislim da je Tonla suviše pankerski.Nikad nisam volio Irokeze i takve indijance.Radije imam prerijske idijance kao što su tipa zimska zmija,pa i ovaj novi.Šteta što nema više Manetole.Što nije Tonka umro u toj tvrdavi :-))))


bravo, genije
ali htio je tonka promijenit frizuru, malo poradit na imageu, ali mu ferri nije dao, on pusti kosu pod olovkom donatelija i bignotija, a on opet to u tutto vrati na ovaj punk...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/02/2006 : 16:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by nedim

koji je tiraz nn???

ZAGOR PRICA...



u nas ili u italiji?



u italiji??

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/02/2006 : 17:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by nedim

koji je tiraz nn???

ZAGOR PRICA...



u nas ili u italiji?



u italiji??

ZAGOR PRICA...



ne znam za italiju
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/02/2006 : 19:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by Dalen

Je. Znam za Texa. Frend mi je lud za Texom i Natnan Neverom i ima prvih 200 tutto Texova i sve NN. Pitao sam ga zašto je stao na 200 tutto Texova, i ne sjecam se tocno što mi je odgovorio. Nešto u smislu da mu se ti najviše svidaju ili tako nešto. Ali ako je Zagor br. 2, cudno da su ga ukinuli.

Ma nije Zagor #2, ni blizu. Mislim da je DD drugi po prodaji, i NN je bolji.
Tutto serijal su ukinuli jer su dosli do brojeva koje je u regularnoj seriji lako nabaviti, pa je prodaja bila mala!


To je vec puno logicnije. Šteta da NN nisu kod nas dobro prihvatili. Zagor, MM i NN su mi Bonellijevi najdraži stripovi. A i Tex nije daleko. Ne znam zašto ali DD nisam nikad volio. Niti prije kad je tek poceo izlaziti niti sad.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000