forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD system KRVAVI PRAZNICI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 14/02/2006 : 09:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
Od danas na kioscima.
Sad su sve rupe popunjene.

Sledeci broj S DRUGE STRANE SMRTI.

Jedva cekam da vidim sledeci broj pa da znamo odakle se ide dalje, a mozda nam neko to otkrije i ranije?

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/02/2006 : 09:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Eto lepe vesti meni pred spavanje. Hvala djuna, hvala sc;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 14/02/2006 : 09:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Eto lepe vesti meni pred spavanje. Hvala djuna, hvala sc;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Laku noc i lepo sanjaj.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/02/2006 : 09:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Biti æe objavljeni i "S druge strane Smrti"? Super, nisam ga još nabavio od Horusa. Svi vele da æe krenuti od 201. broja...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 10:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Opa...iduæi je "S druge strane smrti".
Jako pohvalno za SystemComics.Pogotovo za one koji taj broj nemaju.Meðu kojima sam i ja.Sada æe na aukcijama izbiti prava poplava prodajnih Horusovih brojeva jedan po niskim cijenama.
I drago mi je da su sve rupe u serijalu popunjene.
Ne znam kako æe nastaviti izdavanje,ali imaju mene kao kupca u svakom sluèaju.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/02/2006 : 10:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ideja da krenu od 201. broja nije loša. No šta sa DD SC kada Berni dogura do 201. broja?? Izgleda da je Berni poèeo da regularnog DD izdaje mjeseèno.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 10:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Onda su na redu specijali,giganti i maxiji.....

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/02/2006 : 12:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Super da ide nakon ovog S DRUGE STRANE SMRTI.

A veselim se i ovoj Kjavievoj KRVAVOJ FEŠTI. Od njega kao i uvijek oèekujem barem neki pošteni besmisleni treš. Po naslovnici bi se reklo "besmisleni božièni treš".

in the evidence of its brilliance

Edited by - kiky on 14/02/2006 12:39:28
Go to Top of Page

Vili Garvin
New Member

Serbia
178 Posts

Member since 14/07/2004

Posted - 14/02/2006 : 14:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vili Garvin a Private Message
Dobro je sto su resili da objave S druge strane smrti,s obzirom da mi se Horusov skroz raspao u toku prvog citanja.Jos dok stigne do Nisa.Ali koliko dobro napreduju s DD,toliko su KP zaboravili.
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 14/02/2006 : 15:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ideja da krenu od 201. broja nije loša. No šta sa DD SC kada Berni dogura do 201. broja?? Izgleda da je Berni poèeo da regularnog DD izdaje mjeseèno.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




odlièno, ludensov dd je poèeo izlazit mjeseèno
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 15:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Super da ide nakon ovog S DRUGE STRANE SMRTI.

A veselim se i ovoj Kjavievoj KRVAVOJ FEŠTI. Od njega kao i uvijek oèekujem barem neki pošteni besmisleni treš. Po naslovnici bi se reklo "besmisleni božièni treš".

in the evidence of its brilliance




ko je pisao "s druge strane smrti"? sclavi?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/02/2006 : 16:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Da, Sclavi sa kompiæem Marcheselliem. Barker je izrecenzirao tu epizodu...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/02/2006 : 17:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Dilan mesecno u Srbiji, Dilan mesecno u Hrvatskoj, eeeejj!!!
Divota!

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 14/02/2006 : 19:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
S druge strane smrti je fenomenalna epizoda, i ja cu kupiti SC-ovo izdanje, mada ja sam shto se tiche stripova protivnik Reprint izdanja, al ako bi hteo da ponovo prochitam tu epizodu, bolje da je prochitam u ovom kvalitetnijom izdanju, ali Horusovo izdanje ce mi biti tu na prvom mestu u kolekciji, ipak ono je prvo izaslo. *Ziva istina je da Horusovi stripova nishta nisu valjali shto se kvaliteta tice.

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/02/2006 : 20:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Situacija sa izdavanjem DD-a je odlièna za fanove.System je pokazao da se sve može dobro napraviti (kad se hoæe).Brine me jedino zatišje kod Kena:-(.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/02/2006 : 20:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
super i pohvala izdavaèu kaj nas je spasio rupe u izdanju

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 22:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Evo pohvale i od mene! Poboljšana je kvaliteta, izlazi redovito uz pametni odabir epizoda. Samo tako nastavite...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 14/02/2006 : 23:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ideja da krenu od 201. broja nije loša. No šta sa DD SC kada Berni dogura do 201. broja?? Izgleda da je Berni poèeo da regularnog DD izdaje mjeseèno.


O tome æe trebati razmišljati tek za 2 i pol godine,
naravno, AKO Dylan bude izlazio mjeseèno, a ne izlazi.
Dakle, dosadašnjim ritmom izlaženja, tek za 5 godina !
A tada æe to biti fini reprinti
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 23:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Situacija sa izdavanjem DD-a je odlièna za fanove.System je pokazao da se sve može dobro napraviti (kad se hoæe).Brine me jedino zatišje kod Kena:-(.

Bond.James Bond.


I mene brine zatišje kod Ken Parkera.Vjerovatno je da se bliži kraj toga serijala,pa im nešto žao da završe...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/02/2006 : 00:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

A veselim se i ovoj Kjavievoj KRVAVOJ FEŠTI. Od njega kao i uvijek oèekujem barem neki pošteni besmisleni treš. Po naslovnici bi se reklo "besmisleni božièni treš".

in the evidence of its brilliance




i zna li neko šta nam kjavi nudi u "krvavoj fešti"? jel opet njegova scenaristièka klasika u pitanju ili ovaj put nudi nešto bolje?
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 15/02/2006 : 02:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Kjavi moz' kako god, bitno da se to ima u kolekciji kao jedno fino priredjeno izdanje, kao i do sad. A od njega zna se sta se ocekuje, sto rece neko - ovog puta Bozicna tresina hehe:)
A nisam ukacio da Ludens sad fura mesecno... no dobro, pa 5 godina nije mali period. A uvek ima stvari koje nisu objavljene, samo neka oni posteno i fer konkurisu jedni drugima, sve oke:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/02/2006 : 06:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by SejoSexon

Ideja da krenu od 201. broja nije loša. No šta sa DD SC kada Berni dogura do 201. broja?? Izgleda da je Berni poèeo da regularnog DD izdaje mjeseèno.


O tome æe trebati razmišljati tek za 2 i pol godine,
naravno, AKO Dylan bude izlazio mjeseèno, a ne izlazi.
Dakle, dosadašnjim ritmom izlaženja, tek za 5 godina !
A tada æe to biti fini reprinti

U 2006. godini su do sada izašla dva reuglarna Dylana i jedno extra izdanje. Kako izgleda, regularni DD ide mjeseèno na kioske.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/02/2006 : 09:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky


A veselim se i ovoj Kjavievoj KRVAVOJ FEŠTI. Od njega kao i uvijek oèekujem barem neki pošteni besmisleni treš. Po naslovnici bi se reklo "besmisleni božièni treš".



Ah, znaèi poèeli smo se miriti i cijeniti trashoidnost Chiaverottijevih uradaka

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 15/02/2006 09:08:53
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/02/2006 : 10:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Jedva cekam gigante i maxije...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/02/2006 : 17:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ima li kakvih novosti apropo SC giganata i maksija?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 15/02/2006 : 17:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
A što je s Kenom, nije li veæ trebao izaæi?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000