forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BELI PUT-PITANJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/02/2006 : 14:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Rose Ann

Zašto imam osjeaaj, da ae Magieni vjetar ''malko'' kasniti? (just a feelling, just a feelling)


Ako se ne varam mi smo uvijek govorili o izdanju na proljece, nikad striktno vezano
za odredjeni datum, a ako me sjecanje ne vara proljece pocima 20.03. i zavrsava 20.06.
Daleko je jos do tada da bi se govorilo o nekom kasnjenju...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/02/2006 : 14:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by alexts
Svaka zemlja ima pravo da ima sopstvena izdanja stripova, koja ce biti (za razliku od uvoznih) dostupna širem krugu ljudi.


Apsolutno jasno, a i sa ostatkom tvoga posta, koji ovdje nije repliciran, se uglavnom slazem...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 19/02/2006 : 17:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ovo je svugdje normalno osim kod nas, gdje se oko toga lome koplja. Kao podmecu jedni drugima klipove. Svatko ima svoje tržište i na njemu isprobava naci mjesto pod suncem. Hoce li ili nece uspjeti to je druga stvar. Zašto sada nebi Libellus izdavao MV-a. Neka izdaju što im drago. Nevidim nikakvog razloga, i nikakvi "argumenti" me nemogu uvjeriti u suprotno.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000