forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kuca lutaka/Perfektni svijet – Novi DD!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 23/02/2006 : 13:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
Sada Roi pa M&G.
Divota.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/02/2006 : 18:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Šta ide sada?
164.La donna urlante (Urlikaca)!
165.L isola dei cani
166.Sopravvivere all Eden
167.Medusa







upravo tako kico i mogu ti reci da mi sve to izgleda da bi moglo biti mnogo bolje nego svi DD brojevi izašli u 2005-toj. vidjet cemo.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/02/2006 : 18:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

Ostrvo pasa je Boselli, jel?:) To me bas zanima.
Ej, ama Cossua lakse podnesem od Marija, sunce ti! Covece taj je bas odlepio... sto rece ja mislim sef Markos jednom, on je clan ekspedicije koju sacinjavaju on, pero i tus i ni sam ne zna gde ce ga to odvesti.
Ako je planinarenje, nece stici do vrha... Mislim da mi je on trenutno najgori crtac u staffu DDa, ubedljivo. Za najboljeg je uvek dilema ali za ovo ne dilemisem.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!



e i mene to baš zanima. da mi je neko to ranije rekao ne bih mu vjerovao. boselli u dylanu. e i to da doživim. a što se tice marija, on mi je u dylanu odlican, mnogo, mnogo bolji nego u nathanu (jedino što je kod nathana dobro nacrtao je "zabranjena zona/ljudi sjene"). ocigledno mu DD svijet mnogo bolje leži, a ne treba biti previše pametan pa ne primjetiti da se mari mnogo više trudi kad crta dylana. onda je bolje da ostane na njemu i da crta još više, a ne da onako unakažava nathan nevera kao u zadnjoj epizodi "prica o kathy teller".
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/02/2006 : 19:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by kico

Šta ide sada?
164.La donna urlante (Urlikaca)!
165.L isola dei cani
166.Sopravvivere all Eden
167.Medusa







upravo tako kico i mogu ti reci da mi sve to izgleda da bi moglo biti mnogo bolje nego svi DD brojevi izašli u 2005-toj. vidjet cemo.


iskreno se nadam!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/02/2006 : 19:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa, ako je verovati ubcju, tesko. Daleko bolje ocene su zaradile price iz 2005 nego ove sto slede. Mada i u proslogodisnjim pricama ima dva-tri kiksa. A ove naredne Ludensove sve kiks do kiksa, izuzev #169 (Barbatina). A cekaju nas jos 3 Rujua i jedan Cjavi, onako za Bozic:-(

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/02/2006 : 20:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ma od te trojke (ruju, kjavi, barbato) meni je kjavi najbolji, tako da optimisticno ocekujem njegove epizode. a meni osobno ubc ocjene ne znace previše.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/02/2006 : 15:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
#86 "Urlikaca/Urlatorica"

#87 "Otok pasa" - Cujete li ih kako reže? Oni dolaze, ili recimo radije da dolaze kao podivljali duhovi, gladni poput… pasa! Vodi ih piret Brooke, koji je obješen na vješalima 1703. i bio izrigan iz pakla da sredi nesredeni racun. Što vezuje legendarno Crno ostrvo sa kvartovima modernog Londona? Kakva drevna madijanja su skrivena unutar trezora banke Hoskins, Hoskins & Wayne? Odgovori plutaju u ocima covjeka koji visi sa vješala... (Ovo mi lici na Carpenterovu maglu)

#88 "Preživjeli u Raju" - Ubojica sa deformiranim licem ostavio je trag krvi trceci kroz mirni život Serenityja. Savršena oaza, zajednica skalda trese se pod drhtanjem zlokobnih vibracija, dok nasilje raste iz dana u dan. Ima li neceg povarenog ispod te ružicaste kore? Doktor Westwood ne želi priznati da bi njegov eksperiment mogao propasti, ne želi vjerovati da ubojicin montruozni cereke može biti jednostavno odraz u ogledalu… Pravog lica Serenity!

#89 "Meduza" - Stheno Mocni, Euryale Trkac na duge staze i, naposljetku, najužasnija od triju Gorgona: Meduza, koja pretvara u kamen sve koji je pogledaju u oci! Iskušenje sa kojim se Istraživac nocnih mora mora suociti ovaj put proizlazi iz najdrevnijih legendi; no kako se zna desiti, užas i milost idu ruku uz ruku, i za Dylana nema cudovišta toliko groznog da na kraju ne zaslužuje par kapljica milosti…

#90 "Il fiume dell Oblio" - Seymour Zaplowsky ima najneoubicajenije ime, no kad bi samo to bilo najcudnije kod njega tada ne bi moralo biti nicega ozbiljnoga da se zabrine. No zapravo, jadnog Seymoura pocnu muciti odjednom cudne – i krajnje realisticne – vizije. Vizije smrti koja iznosi na vidjelo osakacene leševe posljednjih žrtava Odrubljivaca glava. Tako Dylan može podici veo sa tajne koja je bila sakrivena dvadeset godina u mutnim vodama Rijeke zaborava…

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 24/02/2006 15:39:04
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/02/2006 : 19:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
odlicno deecay. taman da malo ponoviš talijanski. inace, sve simpaticne najave. jedva cekam da se pretoce u dylana u mojim rukama.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/02/2006 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Još malo slikica od Paole Barbato...
Veliki je ljubitelj pasa.



in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/02/2006 : 00:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Još malo slikica od Paole Barbato...
Veliki je ljubitelj pasa.



in the evidence of its brilliance




kiky, što mi se to cini da postaješ opsjednut barbaticom?
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/02/2006 : 00:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a kad su vec te slike "in", ajde da vidimo rujua i kjavija
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/02/2006 : 00:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nemoj, molim te...
;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 25/02/2006 : 12:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Još malo slikica od Paole Barbato...
Veliki je ljubitelj pasa.



in the evidence of its brilliance


Mozda je i ona ljubitelj elektrosokova kao sclavi,pa provjeri ima li kakva slika sa psihijatrije...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/02/2006 : 13:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message


#89 "Meduza" - Stheno Mocni, Euryale Trkac na duge staze

Ehhh ... ZZenski rod.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/02/2006 : 15:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
I like girls, pa te Barbatine slike su bile onak za tebe, a i za sve ostale na ovom forumu koji vole djevojke, a posebno djevojke koje pišu stripove. ;) A ženska stvarno nije loša na ovim fotkama.

Inace, ima dosta intervjua s njom na netu, šteta što su svi na talijanskom... evo, našao sam jedan gdje bijahu Barbato i Picatto zajedno intervjuirani (mislim da je to bilo u povodu one uspješne regularne epizode o kojoj se Djole nedavno raspisao). To je više "trivia" intervju tipa; koja vam je omiljena boja? psi ili macke? talijanski ili americki stripovi? itd...

http://fumettidicarta.interfree.it/Interviste_Faccia_a_faccia/BARBATO_PICCATTO/Barbato_Piccatto.htm

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2006 : 16:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I zato Barbatova nikada nece biti naslednica Sclavija: voli pse, a ne macke.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/02/2006 : 17:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

I zato Barbatova nikada nece biti naslednica Sclavija: voli pse, a ne macke.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"

? Ovaj, jesam li ja nesto ovde propustio? Kakve veze imaju zivotinje sa DDom?

Intervjujcic je bas zabavan. Ne treba ni pominjati da su mi Pikatovi odgovori drazi od Paolinih

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2006 : 18:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Eeeeee.... ;)

Imaju više veze sa tipom licnosti nego direktno sa DD-om.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/02/2006 : 18:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Aaaaaa...;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 19:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Još malo slikica od Paole Barbato...
Veliki je ljubitelj pasa.



in the evidence of its brilliance



baš izgleda simpaticno

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 11:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by mcn



#89 "Meduza" - Stheno Mocni, Euryale Trkac na duge staze

Ehhh ... ZZenski rod.

mcn




Zato nikad necu biti službeni prevoditelj i lektor. Prijevod je dakako zbrda, zdola

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 16:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nemojte biti previše oštri s "Svijetom", ipak je u pitanju ženska autorica

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=DD&StoryID=434

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/02/2006 : 12:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
[img=http://img516.imageshack.us/img516/2047/11dt2.jpg]

ruju

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2006 : 13:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Snotmanova:


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 28/02/2006 : 15:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ama nikako mi taj ruju facom ne djeluje kao neko ko treba da piše scenarije za dylana. ima li gdje slika kjavija i sclavija?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000