forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 gasi se napoleone
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 17/02/2006 : 20:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
moglo bi se ove "mrzitelje" ZAGORA onako lijepo "napalmom"--ratatata,tek toliko da se malo "zadime"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7800 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/02/2006 : 22:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

moglo bi se ove "mrzitelje" ZAGORA onako lijepo "napalmom"--ratatata,tek toliko da se malo "zadime"




"znao sam da smo sudeni jedno drugome èim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/02/2006 : 22:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Smirite se,jadne ljude zbog nekog tamo Zagora napadat.Svašta

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 17/02/2006 : 23:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

[quote]Originally posted by mcn

>Kad je to bilo??koje godine??kad se Supi prodavao u 5miliona >primjeraka??

Nikad.

mcn

Pa izvor ove brojke je bila reportaža na tv još u 90 godinama...izgleda da nemaju pojma...kako znam, Superman je vec bio na redu za gašenje ali su se fanovi pobunili...Vec su ga ubili ( The Death of Superman ali su ga poslije u Return of Superman vratili )...
inace, the man-a of steel vec bi pojeli crvi to jest ako bi mogli...


Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!



Nisu ga ubili jer su ga mislili ugasiti, vec bas zato da opet zainteresuju te fanove, ali cifre su u svakom slucaju jedno dvadeset puta manje.
Americko trziste nije uopste vece od italijanskog. 90% americkih izdanja moze samo SANJATI tiraze Texa i Dylan Doga.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/02/2006 : 01:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
New Avengers, koji su medu Marvelovim top selerima proda se u oko 200.000.


Kada je pre nekoliko godina Amazing SPider-Man ponovo na jedvite jade uspeo da dogura do cifre od 100.000 prodatih primeraka, u Marvelu su slavili.

DC je za nijansu bolji, ali van Vertiga se, ako se ne varam, serijali gase na 20.000.

Ostali mogu da im pljunu pod prozor.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/02/2006 : 06:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sto se tice gasenja Zagora ili prelaska na dvomesecni ritam, vidim u svemu tome i jednu dobru stvar: KONACNO CEMO STICI ITALIJANE!!!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/02/2006 : 08:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

...A tada cemo mi svi biti stari i ugasiti cemo se zajedno sa Zagorom.


a ma nemoj. gasi se ti sam, a mi drugi cemo svijetlimo i dalje

btw, nije mi na pamet palo da bi mogli zagora ugasiti, on mi je bio sinonim za sav boneli svijet, pa nisam ni ocekivao ovakvu raspravu...
nebi bilo loše preci na neke specialce tipa texone a ja dajem glas za jedno "ultimate" zagor izdanje kao ono od spidey-a...

a i da stignemo talijane

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12613 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/02/2006 : 16:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
dont kill the messenger... onda je ona brojka od par milijuna ljetni tiraž... to u emisiji nije bilo navedeno...

a ono o 20.000 primjeraka Zagora netko je stavio na forum sa Bonelijeve web stranice... pa sada tko zna bolje, ti ili oni koji izdaju Zagora?

nema veze...

Zagor ce se izdavati barem dokle je Ferri živ a onda tko zna...

Ich bin kein Man, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/02/2006 : 16:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Ferri je precijenjen. Bilo je i boljih crtaca Zagora.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 18/02/2006 : 19:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Sto se tice gasenja Zagora ili prelaska na dvomesecni ritam, vidim u svemu tome i jednu dobru stvar: KONACNO CEMO STICI ITALIJANE!!!


Mudro zboris brate!
to bi zaista bila jedina prednost gasenja...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 18/02/2006 : 19:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Mislim da dokle god postoji Boneli u ovom obliku kakvog mi poznajemo, Zagor nece prestajati da izlazi...odrzavace ga makar mu davali vestacko disanje...

Naravno kada poumire jos ovo malo ljudi iz stare garde koja vodi Boneli sve je moguce...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

jazer
Starting Member

9 Posts

Member since 01/06/2005

Posted - 18/02/2006 : 21:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jazer a Private Message
pa šta je vama ljudi???!!! zagor je besmrtan.ne može ga ubit niti feri niti bonelli
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/02/2006 : 22:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
To smo mislili i za Mister Noa koji je takodje Serdjovo cedo, pa eto...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/02/2006 : 01:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by jazer

pa šta je vama ljudi???!!! zagor je besmrtan.ne može ga ubit niti feri niti bonelli

Ta varalica od tzv DuhaSaKurcevomSekirom besmrtna? Hehehehehehehehe...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 19/02/2006 : 09:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Mislim da dokle god postoji Boneli u ovom obliku kakvog mi poznajemo, Zagor nece prestajati da izlazi...odrzavace ga makar mu davali vestacko disanje...

Naravno kada poumire jos ovo malo ljudi iz stare garde koja vodi Boneli sve je moguce...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"






imam slicno misljenje, a vi zagorovi dusmani: pomirite se sa cinjenicom da cete ga gledati u narednih sigurno jos 10 godina na nasim prostorima! 4ever

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/02/2006 : 09:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hehehe, ja nisam na VASIM prostorima:ppppppp thus NECU ga ni gledati:)
A ponajmanje forever:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 19/02/2006 : 11:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Hehehe, ja nisam na VASIM prostorima:ppppppp thus NECU ga ni gledati:)
A ponajmanje forever:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Hmmm...ne znam bas?
Ti zivis upravo na Zagorovom prostoru...nemoj da ti zbog ovakvih reci dodje nocu nekakav duh sa sekirom da malo prodiskutuje sa tobom o slicnim temama

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/02/2006 : 18:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pih, cik neka ta p***a dodje meni na vrata ak' samo sme. Nisam mu ja Ciko, heh!
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2006 : 23:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Prozirni, otvori prozor i pogledaj prema Darkwood-u, videces u daljini dimne signale koji vec govore o tvom neverstvu i kleveti prema duhu sa sekirom. Zagor je vec na putu prema tebi
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/02/2006 : 07:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
khm!, jel' ja bas moram da citiram martija koji veli da je darkvud (a samim tim i duhsasekiricom) plod necijeg bolesnog uma i da sa stvarnoscu nema nikakve veze.

Vasington Mjuz, s druge strane postoji itekako. A imam i slike kao dokaz;) Imas li ti slike darkvuda, a dp?:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/02/2006 : 08:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Videces ti uskoro da i Zagor postoji, samo sto nije u Darkvudu
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/02/2006 : 08:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vec u Lazi? Pustaju ga na dopust?:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000