forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Narucivanje stripova...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

constantine
Starting Member



Croatia
43 Posts

Member since 22/05/2005

Posted - 17/02/2006 : 17:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send constantine a Private Message
Vec dugo me jeb... cinjenica da su kod nas sve stari stripovi, i da nema nikakvih novih. Jedino novo je Veliki Blek, izdan po tko zna koji put. Dobar strip, ali ruku na srce, vec je zastario... Sit sam Dylan Doga, Zagora, Texa, i vec propalog NN koji mi je bio baš dobar stri... Tako da bi želio citati Hellblazera, Sandmana, Magic Vento, Swamp Thinga i hrpe drugih, ali kako ne živim u ZG, zanima me nešto u par pitanja.
1.Da li se isplati uopce to? Ako npr. Hellblazer u srpskoj verziji košta skoro sto kn, i još poštarina ili da se još uvijek nadam da ce izdati kod nas u materinskom jeziku? Mogao bi jedino kupovati strip samo svaki mjesec...
2.Zna li netko dobru i kvalitetnu adresu gdje bi se moglo naruciti poštom i placanje preko pošte?
3.Je li ima i drugih koji isto tako narucuju stripove preko interneta?

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/02/2006 : 17:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
3. Ima;) Sto pitas?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 17/02/2006 : 17:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
naruci direktno iz sistema

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 18/02/2006 : 14:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Ako ih želiš citati u orginalu, na engleskom možeš narucivati preko amazona, ili neceg slicnog...Ili si možeš pojednostavniti stvari i otici do More Comicsa (s obzirom da živiš u ZG). Tamo možeš naci više manje sve što ce te zanimati ako tek pocinješ citati te stripove
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 18/02/2006 : 16:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

(s obzirom da živiš u ZG)



kolko sam ja skužio, reko je da NE živi u zg


"where is my mind?"
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 18/02/2006 : 17:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by constantine

Vec dugo me jeb... cinjenica da su kod nas sve stari stripovi, i da nema nikakvih novih. Jedino novo je Veliki Blek, izdan po tko zna koji put. Dobar strip, ali ruku na srce, vec je zastario... Sit sam Dylan Doga, Zagora, Texa, i vec propalog NN koji mi je bio baš dobar stri... Tako da bi želio citati Hellblazera, Sandmana, Magic Vento, Swamp Thinga i hrpe drugih, ali kako ne živim u ZG, zanima me nešto u par pitanja.
1.Da li se isplati uopce to? Ako npr. Hellblazer u srpskoj verziji košta skoro sto kn, i još poštarina ili da se još uvijek nadam da ce izdati kod nas u materinskom jeziku? Mogao bi jedino kupovati strip samo svaki mjesec...
2.Zna li netko dobru i kvalitetnu adresu gdje bi se moglo naruciti poštom i placanje preko pošte?
3.Je li ima i drugih koji isto tako narucuju stripove preko interneta?




preporuka: knjižara Libellus


kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 18/02/2006 : 19:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
****Imam Hellblazera sve epizode na engleskom, skenirane na 1DVD-u, dobrog kvaliteta, ako te zanima javi se...

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
******************************
Bajka je san o tome da budemo neko drugi, onaj drugi koji negde duboko u sebi i jesmo.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 18/02/2006 : 19:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33


...Ili si možeš pojednostavniti stvari i otici do More Comicsa (s obzirom da živiš u ZG). Tamo možeš naci više manje sve što ce te zanimati ako tek pocinješ citati te stripove


mozes otici do morecomicsa i naravno platiti duplo vecu cijenu nego sto strip kosta.

ali i oni moraju od necega ziviti
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 18/02/2006 : 21:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
najjeftinije ti je da si sam narucis preko interneta iz "my comic shopa":

http://www.mycomicshop.com/

platit ces puno jeftinije nego kod nas u striparnicama, a ako malo proucis nacine kako formirati svoju narudjbu, onda ces skuziti i sistem kako dobiti besplatnu postarinu iz amerike.

trosi pare i uzivaj!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Konev
Starting Member

6 Posts

Member since 02/02/2006

Posted - 19/02/2006 : 17:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Konev a Private Message
Prodavaci stripova ce te oderat na novitetima do kosti. Ako hoces egzoticnih stripova odi si na ebay.com pa na comics i imas 2000000 raznih stripova od 1 centa pa do 10000$. Samo si iskalkuliraj kolko ce ti naplatit postarinu. Kupujem puno na netu ako ti treba pomoc javi se. Na amazonu su ti isti stripovi od 3 do 5 puta skuplji. Onda znas koliko ce te traziti za njih tu kod nas iz pete ruke. Sto vise kupis vise ce ti se isplatiti. Po ducanima kod nas ako kupis novi a jos k tome strani strip si pusiona.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000