forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vrecice za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 19/02/2006 : 21:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
Zanima me dali de negdje kod nas u hrvatskoj mogu kupiti vrecice za stripove, bonelijeva formata?


Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 19/02/2006 : 21:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Ja mislim da to ne postoji nego to ljudi sami naprave.Inace ako ima ja bih odamh kupio.

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 19/02/2006 : 21:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
Ma i ja ih sam radim, ali se nadam da negdje postoje i za kupit...

Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 19/02/2006 : 21:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Ako ti nije problem,možeš li mi reci kako ih radiš?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 19/02/2006 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

Ja mislim da to ne postoji nego to ljudi sami naprave.Inace ako ima ja bih odamh kupio.

I don`t feel guilty your honor





vrecice za bonelija postoje,ja ih koristim ali mogu se samo u italiji kupiti

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 19/02/2006 : 21:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Šteta

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/02/2006 : 22:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Superhik

Zanima me dali de negdje kod nas u hrvatskoj mogu kupiti vrecice za stripove, bonelijeva formata?


Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!



Uzmes kese za pakovanje hrane u zamrzivac i pakujes.Kese od 3 litra odgovaraju Bonellijevim regularnim,a kese od 5 litra Gigantima.
Naravno moras imati aparat za pakovanje.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 20/02/2006 : 10:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ili upaljac...:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 20/02/2006 : 11:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Ili upaljac...:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...


Je pa se malo zaigra i zaboravi... ode strip.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/02/2006 : 11:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Može poslužiti i aparat za kokice.
Nije najjeftinije, ali tko voli stripove i kokice...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...<<
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 20/02/2006 : 11:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Jos ako je piroman...trostruko zadovoljstvo.:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/02/2006 : 15:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
ajde ajde strpite se malo, bit ce uskoro, vjerojatno
.
.
.
.
.
.
.
.
.

VJ?

---
http://www.paucina.com -oglasnik
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 20/02/2006 : 16:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Ili upaljac...:))))



To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...






Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 20/02/2006 : 19:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
U Tommy centru ili u Konzumu, a vjerojatno i na svim slicnim mjestima.
Od 1litre taman paše za jedan Ludens., a vece da i ne pricam.
Za 2kn oko 50 komada se dobije.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 20/02/2006 : 21:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
da, to ja vec davno radim!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 20/02/2006 : 21:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Sa ili bez upaljaca...?:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 20/02/2006 : 21:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Superhik

Zanima me dali de negdje kod nas u hrvatskoj mogu kupiti vrecice za stripove, bonelijeva formata?


pitaj u Libellusu, oni su nesto imali ili ce imati

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 21/02/2006 : 16:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Ma uzmesh benzin i zapalish sve stripove, ne trebaju ti ni kesice, ni aparati, nishta, ostace ti ruzna/lepa uspomena. ***Inache i ja koristim te kesice za hranu i imam aparat za hermeticko zatvaranje istih (moze se kupiti verovatno za nekih 20evra) do sad je to najbolja varijanta...

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
******************************
Bajka je san o tome da budemo neko drugi, onaj drugi koji negde duboko u sebi i jesmo.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 21/02/2006 : 18:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
ja ih stavljam u vrecice za hranu (od 1L), ali ih ne vakuumiram
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/02/2006 : 18:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 21/02/2006 : 22:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Misliš da ce se potpariti?....:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/02/2006 : 22:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"



haha,kad san ja tek doša na ovaj forum i vidija neku spiku o vricicama,mislija san koji je ovima vrag,ali to je ocito još jedna odlika strastvenog kolekcionara,ja ih osobno ne koristin jer mi se ka prvo ne da sve to stavljat u vricice a i ne bi onda moga citat strip kad ocu,a sad oce li ga uvatit vlaga ili koja cestica prašine zaboli me,nisan opet takav freek,normalno da bi volija da je sve tako sigurno i ide mi na živce kad mi se strip bokun smekša,ali ka da ce mu šta bit ako uvati pinkicu vlagice :)))

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/02/2006 : 23:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by srdjandj

BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"



haha,kad san ja tek doša na ovaj forum i vidija neku spiku o vricicama,mislija san koji je ovima vrag,ali to je ocito još jedna odlika strastvenog kolekcionara,ja ih osobno ne koristin jer mi se ka prvo ne da sve to stavljat u vricice a i ne bi onda moga citat strip kad ocu,a sad oce li ga uvatit vlaga ili koja cestica prašine zaboli me,nisan opet takav freek,normalno da bi volija da je sve tako sigurno i ide mi na živce kad mi se strip bokun smekša,ali ka da ce mu šta bit ako uvati pinkicu vlagice :)))

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Ne lazi, oni stripovi sto si mi ih bio donio su imali vrecice

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/02/2006 : 00:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by srdjandj

BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"



haha,kad san ja tek doša na ovaj forum i vidija neku spiku o vricicama,mislija san koji je ovima vrag,ali to je ocito još jedna odlika strastvenog kolekcionara,ja ih osobno ne koristin jer mi se ka prvo ne da sve to stavljat u vricice a i ne bi onda moga citat strip kad ocu,a sad oce li ga uvatit vlaga ili koja cestica prašine zaboli me,nisan opet takav freek,normalno da bi volija da je sve tako sigurno i ide mi na živce kad mi se strip bokun smekša,ali ka da ce mu šta bit ako uvati pinkicu vlagice :)))

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Ne lazi, oni stripovi sto si mi ih bio donio su imali vrecice

Mrzim mrznju!



Mamlaza uvatilo ponocno ludilo

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 22/02/2006 : 08:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Što pricaš, i one što si meni donio su bili zapakirani u vrecice.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/02/2006 : 10:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Što pricaš, i one što si meni donio su bili zapakirani u vrecice.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"




Jesi li ti normalan,sad bi malo provocira,prvon prilikom kad te vidin jeba si ježa,to ti obecajen.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000