forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vrecice za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 22/02/2006 : 23:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by pepopepic

auuuuuuuuu
Dobra Mamlaze
Šta je bilo globinjo nema kontre

I don`t feel guilty your honor




A sta ga ti podbadas, jos cu i izletiti zbog tebe

Mrzim mrznju!


To su ti one fore "Nije da radim frku,al da je to meni rekao..."

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/02/2006 : 23:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by pepopepic

auuuuuuuuu
Dobra Mamlaze
Šta je bilo globinjo nema kontre

I don`t feel guilty your honor




A sta ga ti podbadas, jos cu i izletiti zbog tebe

Mrzim mrznju!


To su ti one fore "Nije da radim frku,al da je to meni rekao..."

I don`t feel guilty your honor




Nije da radim frku, ali ces ti uskoro za Vicetom na odmor

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 22/02/2006 : 23:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Zašto?Što sam krivo rekao?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/02/2006 : 23:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

Zašto?Što sam krivo rekao?

I don`t feel guilty your honor




Šala Osim što me Globinjo trenutno mrzi vise od Dinama

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 22/02/2006 : 23:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by pepopepic

Zašto?Što sam krivo rekao?

I don`t feel guilty your honor




Šala Osim što me Globinjo trenutno mrzi vise od Dinama

Mrzim mrznju!


Vidiš li ti mamlaze kako se s vrecica za stripove skrene na Hajduk-Rijeka provokacije

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 23/02/2006 : 12:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz
PS: Rijeka : Hajduk=1:0 (forza Novakovic)
Krivo mi je samo zbog namjestaljke u Maksimiru. I opeta, naravno, nista od titule (nemamo para za suce:))


a imate para za njemackog fosila
titulu cete osvojiti kad zagor pocne izlaziti na kioscima svaki tjedan,znaci,nikad

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



A Hajduk ce osvojit titulu kada Zagor prestane izlaziti u Hrvatskoj, znaci nikada

A i vi imate para za malog debelog umjesto da kao Dinamo placate suce. Loša strategija.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 23/02/2006 : 13:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by SnotMan

Ljudi popustite malo,sve je uredu....

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...







Nije ured (uredu) vec je u redu

Mrzim mrznju!

tilt...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/02/2006 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by srdjandj

BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"



haha,kad san ja tek doša na ovaj forum i vidija neku spiku o vricicama,mislija san koji je ovima vrag,ali to je ocito još jedna odlika strastvenog kolekcionara,ja ih osobno ne koristin jer mi se ka prvo ne da sve to stavljat u vricice a i ne bi onda moga citat strip kad ocu,a sad oce li ga uvatit vlaga ili koja cestica prašine zaboli me,nisan opet takav freek,normalno da bi volija da je sve tako sigurno i ide mi na živce kad mi se strip bokun smekša,ali ka da ce mu šta bit ako uvati pinkicu vlagice :)))

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Tako je ne treba pakovati u kesice za zamrzivac, a sad još i davati pare na original kesice, pa vidim pominju se i neke original rukavice za stripove, pa citanje pod odredenim uglom, mislim kojekakve gluposti se pominju, trebamo imati što bolje stripove, ali treba ih citati i sad moj mali brat od 12 godina treba voditi racuna o tome, mislim to je primer, nego je dobro da dete voli da cita stripove , to je to, mrzim vrecice

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/02/2006 : 16:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Može poslužiti i aparat za kokice.
Nije najjeftinije, ali tko voli stripove i kokice...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...<<



Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 26/11/2007 : 16:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
ne znam koliko ima smisla dodati što ovdje nakon skoro 2 godine osim da sam malo istraživao vrecice ovih dana - naravno, ne za cijelu kolekciju vec za neke drage primjerke koji bi se mogli oštetiti vodom ili u dodiru s drugim hrpama stripova pa bi mi bilo žao - a i neke cde tako štitim:
Getro ima citavu paletu vrecica a sve imaju svrhu ako nemate svoju lemilicu:
1, 2, 3 i 5 L (u prosjeku 25 komada za 2 kn ali ne sjecam se tocnih detalja)
od 1 su idealne za 2 Ludensa ili jedan specijalac - Maxi nisam probao, ali on je valjda za 2l
2 je OK za recimo Libellus MAGICNI VJETAR ili NATHAN NEVER trobroj sa tvrdim koricama
3 je A4 tvrdoukoriceni album tipa CAT CLAW
a 5 je za Gigante i slicno (makar pleše u njima ali zato postoji ona lemilica za najlon - takoder ju ima Getro za kupiti no nema u prodaji punjenja za nju - to je najlon u roli koji dobijete samo s novom ali ga ne možete kupiti posebno kad ga potrošite, ako netko zna di da kupim samo punjenje, nek javi na PM)
Pevec i neki drugi centri su me razocarali jer su imali samo vrecice s nekim logom po sebi
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/11/2007 : 17:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by vice

[quote]Originally posted by srdjandj

BEZ VRECICA, DAJTE LJUDI ŠTA VAM JE !!!!!!


haha,kad san ja tek doša na ovaj forum i vidija neku spiku o vricicama,mislija san koji je ovima vrag,ali to je ocito još jedna odlika strastvenog kolekcionara,ja ih osobno ne koristin jer mi se ka prvo ne da sve to stavljat u vricice a i ne bi onda moga citat strip kad ocu,a sad oce li ga uvatit vlaga ili koja cestica prašine zaboli me,nisan opet takav freek,normalno da bi volija da je sve tako sigurno i ide mi na živce kad mi se strip bokun smekša,ali ka da ce mu šta bit ako uvati pinkicu vlagice :)))

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Tako je ne treba pakovati u kesice za zamrzivac, a sad još i davati pare na original kesice, pa vidim pominju se i neke original rukavice za stripove, pa citanje pod odredenim uglom, mislim kojekakve gluposti se pominju, trebamo imati što bolje stripove, ali treba ih citati i sad moj mali brat od 12 godina treba voditi racuna o tome, mislim to je primer, nego je dobro da dete voli da cita stripove , to je to, mrzim vrecice


He,he...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/11/2007 17:22:37
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/11/2007 : 17:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vidiš da je ovo bilo pre dve godine, promenio sam mišljenje, a ti Obi, bez zezanja, držiš stripove u vrecicama?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/11/2007 : 18:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ne držim. Volim ih listati, citati, preslagivati pa mi to ne odgovara. Osim toga, imam neku filozofiju da sve treba disati pa tako i papir, a to je teško kroz najlon. Držim ih u cistim ormarima na policama uredno poslagane i povremeno brišem (nepostojecu) prašinu. Kontam da ce stripovi i ovako živjeti sigurno duže nego ja, a to mi je sasvim dovoljno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/11/2007 : 19:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne držim. Volim ih listati, citati, preslagivati pa mi to ne odgovara. Osim toga, imam neku filozofiju da sve treba disati pa tako i papir, a to je teško kroz najlon. Držim ih u cistim ormarima na policama uredno poslagane i povremeno brišem (nepostojecu) prašinu. Kontam da ce stripovi i ovako živjeti sigurno duže nego ja, a to mi je sasvim dovoljno...


Pa kada papir kako si rekao "dise" on ujedno oksiduje, tojest povrsinski sloj papira se spaja sa molekulima kiseonika i tako stvara otpale molekule i papir zuti. Kada je papir u najlonu kolicina kiseonika je smanjena i samim tim period propadanja. Povisena temperatura ubrzava navedeni proces.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 26/11/2007 : 19:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
Ja sam otvorio ovu temu odavno, stripove držim u vrecicama vec 5 godina, i s njima je sve ok, nisu požutjeli ili sl. A mislim i da se manje oštete prilikom prijenosa i sl...

Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/11/2007 : 19:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne držim. Volim ih listati, citati, preslagivati pa mi to ne odgovara. Osim toga, imam neku filozofiju da sve treba disati pa tako i papir, a to je teško kroz najlon. Držim ih u cistim ormarima na policama uredno poslagane i povremeno brišem (nepostojecu) prašinu. Kontam da ce stripovi i ovako živjeti sigurno duže nego ja, a to mi je sasvim dovoljno...


Pa kada papir kako si rekao "dise" on ujedno oksiduje, tojest povrsinski sloj papira se spaja sa molekulima kiseonika i tako stvara otpale molekule i papir zuti. Kada je papir u najlonu kolicina kiseonika je smanjena i samim tim period propadanja. Povisena temperatura ubrzava navedeni proces.


Ako mu je to sudbina, preživjet cu nekako...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 26/11/2007 : 19:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
cisto da se zna...najlonske vrecice za meso NE VALJAJU jer u sebi imaju nekakvu kemikaliju od koje se papir mekša...znam tipa u slavoniji koji ima 10000 stranih stripova u original vrecicama koje su kupljene u americi,izade otprilike 50 lipa komad...druga stvar je karton koji ide uz strip,on se takoder može kupiti..obicni 250 gramski papir koji vecina kolekcionara na ovim prostorima stavlja uz strip ima u sebi kiselinu koju ste mogli primjetiti na glanc ocuvanom stripu,smedkaste mrljice,dok ti kolekcionarski kartoni nemaju tu kiselinu i glatki su i bijeli...ja osobno ne patim od takvih stvari a za ostale nabaviti cu link gdje se to može procitati,kad naucim engleski

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/11/2007 : 20:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa jebote, šta sadprvo sam bio protiv najlon kesica, pa sam izvadio sve stripove iz njihposle sam citajuci razne savete, ponovo poceo da ih pakujem u najlon kesice, ove za meso, pri tom stavljao najvrednije primerke, a sad ponovo neko kaže da nije dobro, da moraju da budu originalne kesice, pa stvarno za poludeti.i šta sad da radim, da vadim napolje, e pa necu, pa šta bilo nek bude.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2007 : 21:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
prodaš kolekciju i miran si

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 26/11/2007 : 21:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

prodaš kolekciju i miran si



Da - ali sad ju moraš prodati, jer za par godina ce vrecice uzeti
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/11/2007 : 21:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by lwood

prodaš kolekciju i miran si



Da - ali sad ju moraš prodati, jer za par godina ce vrecice uzeti


Samo vi zajebavajte, ali stripovi su zašticeni od prašine.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 27/11/2007 : 16:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Pa jebote, šta sadprvo sam bio protiv najlon kesica, pa sam izvadio sve stripove iz njihposle sam citajuci razne savete, ponovo poceo da ih pakujem u najlon kesice, ove za meso, pri tom stavljao najvrednije primerke, a sad ponovo neko kaže da nije dobro, da moraju da budu originalne kesice, pa stvarno za poludeti.i šta sad da radim, da vadim napolje, e pa necu, pa šta bilo nek bude.


Slusaj druze moj predlog.
Stavi ti to lepo u tvoje vrecice i uzivaj.
U tim kiselinama o kojima je bilo reci nema ni k u nasim folijama.
To sto se nam prodaje, kao satro za cuvanje mesa, ti je najobicnija FOLIJA i nista drugo. Te specijalne vrece kostaju 15kmada oko 100 dinara, a ove nase 40 komada za 30 dinara...
Dakle stavis zatvoris, slozis i uzivaces u celim stripovima kao i tvoji sinovi i unuci.
Kraj dileme.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2007 : 18:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
A možeš ih i izvaditi i citati do besvesti, a sinovi i unuci neka skupljaju nešto svoje. Kao da ce unuke za 40 godina zanimati Zagor star 100 godina...
Oni ce skupljati 3D strip "Kapetan Buducnost" koji se cita preko mirisovizijskih cjevcica za nos.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/11/2007 : 19:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

A možeš ih i izvaditi i citati do besvesti, a sinovi i unuci neka skupljaju nešto svoje. Kao da ce unuke za 40 godina zanimati Zagor star 100 godina...
Oni ce skupljati 3D strip "Kapetan Buducnost" koji se cita preko mirisovizijskih cjevcica za nos.



vjerojatnije je da ce ih zanimat cyber sex

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 19/08/2009 : 13:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Te specijalne vrece kostaju 15kmada oko 100 dinara, a ove nase 40 komada za 30 dinara...


Gdje se mogu kupiti te specijalne vrecice za stripove?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000