forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Angouleme 2006 slike
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

metabaron
New Member

177 Posts

Member since 25/01/2004

Posted - 20/02/2006 : 03:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send metabaron a Private Message
Evo narode slika koje sam obecao. Pokusao sam nesto i napisati ali ne ide tako dobro na nasem. Stoga ukratko u par crtica:

- vidio sam hrpe albuma koje na zalost nikad necu procitati
- posjetio sam skoro sve izlozbe - Jules Verne in comics, Wolinski, Finish Expo itd.. - neke su bile slabije od drugih ali recimo CNBDI ima toliko toga za vidjet da je nemoguce sve to obici u nekoliko sati
- bilo je hladno - dobro da sam imao zastitu
- grad je mali - barem centar se moze prehodati u par sati, ali treba vremena da se skuzi kud koja ulica ide
- bio sam kod izvrsnih ljudi - bed & breakfast - koji su me odvozili sa i na festival, jeo sam rucak i veceru s njima i odveli su me do Cognaca. Jos su i znali Engleski tako da sam se mogao sporazumjevati
- uzeo sam gomilu kataloga - neki su izgledali bolje od stripova koje reklamiraju
- kamera mi nije radila prvi dan, morao sam koristiti svoju analognu koja je isto tako prestala raditi, onda sam skuzio da nemam dobar adapter za prikljucak za struju. Muke zive. I onda u Subotu najveci snijeg u 20-30 godine u Angoulemu.
- vidim da sam previse ciljao sa kamerom - umjesto da obuhvatim vise okoline tako da se ne dobije utisak gdje se sta nalazi
- svi puse cigarete - cigarete i stripovi se nikako ne slazu

Ako se sjetim jos neceg dodat cu. Slike su ovdje:
http://www.flickr.com/photos/metabaron/sets/72057594066572573/

Edited by - metabaron on 20/02/2006 14:55:24

metabaron
New Member

177 Posts

Member since 25/01/2004

Posted - 20/02/2006 : 03:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send metabaron a Private Message
Uh, ak nekog zanima malo vise crtica ne Engleskom nesto sam naskrabao sad na Humanoids forumu:
http://www.humanoids-publishing.com/forum/viewtopic.php?p=3015
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 08:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by metabaron

Uh, ak nekog zanima malo vise crtica ne Engleskom nesto sam naskrabao sad na Humanoids forumu:
http://www.humanoids-publishing.com/forum/viewtopic.php?p=3015

Pa sto ne rece da si ti Nenad sa Humanoidova foruma. :-)
Nego daj ti reci jel ima sta od novih Humanoida na ENG i da li Hurlant ide dalje?

Bajdvej, galerija na flickr.com ti ne radi.
Go to Top of Page

metabaron
New Member

177 Posts

Member since 25/01/2004

Posted - 20/02/2006 : 14:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send metabaron a Private Message
Evo dobrog linka:
http://www.flickr.com/photos/metabaron/sets/72057594066572573/

Malo im je retardiran sistem jer nije lako naci kako share slike.

Od Humanoids nista novog. Vidio sam da je i na Francuskom Metal Hurlant prestao izlaziti - bili su ga prodavali u Angoulemu sve brojeve u kompletu za snizenu cijenu. Nesto najavljuju da ce ponovo poceti izdavati iduce godine.

Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 15:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by metabaron

Evo dobrog linka:
http://www.flickr.com/photos/metabaron/sets/72057594066572573/

Malo im je retardiran sistem jer nije lako naci kako share slike.

Od Humanoids nista novog. Vidio sam da je i na Francuskom Metal Hurlant prestao izlaziti - bili su ga prodavali u Angoulemu sve brojeve u kompletu za snizenu cijenu. Nesto najavljuju da ce ponovo poceti izdavati iduce godine.

Ajooooooj, vidjeh Torgal albume. Idem dalje gledati galeriju. Bas ti zavidim sto si bio tamo.
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 15:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
Majkumu, pogledao sam skoro sve fotke. Samo se nadam da je i Berni bio, da nam tiska mnogo lijepih stvari ove godine.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 20/02/2006 : 16:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Berni,Berni,Berni!!!Pa zar je to jedini covjek koji nesto znaci u stripu??
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 20/02/2006 : 19:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Berni,Berni,Berni!!!Pa zar je to jedini covjek koji nesto znaci u stripu??

OK, ok. Ajmo Libellusasi, Mor komiksasi i svi ostali zeljni naraniti nas gladne!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 21/02/2006 : 14:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
E,to!!!Cemu davati reklamu onome koji ne nahrani gladne.:):):)
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/02/2006 : 14:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
ja znam da su neki izdavachi bili u angoulemu. iz druge ruke saznadoh da behu vishe nego aktivni.
zadovoljno trljam ruke.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000