forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko se proda domacih stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 26/02/2006 : 10:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Evo jedna pricica:

Bile jednom dvije videoteke. U jednoj sam uvijek mogao pronaci sve filmove koji su me zanimali, cak i najnovije (legalne) hitove. U drugoj nikad ništa, što god bi tražio, bilo bi vec posudeno. Koja je to usrana videoteka bila. Prode par mjeseci i ona prva videoteka bude zatvorena i meni se upali lampica.

Isto tako, kad prodete kraj kioska, zar vam se ne cini da su lijepo puni svih mogucih Bonellijevih stripova.






Lampica!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 11:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
može bit da se stripovi ponegdje loše prodaju,možda u libellusu ali pouzdano znam ,jer sam tamo cesti i redoviti kupac da u more comicsu vec zadnjh par mjeseci vlada solidna gužva ko na autobusnom kolodvoru: znaci li to da se tamo nešto dijeli zabadava sumnjam,dapace sram me je uopce se tamo pokazivati za onih par stripica koje tamo kupim dok kraj mene u redu cekaju tipovi,cak i babe i keširaju po par sto kuna
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 26/02/2006 : 16:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

top tirazi:
1. Politikin zabavnik cca 50.000
2. Boomerang cca 25.000


A bumerang se djeli okolo sa svim s cim je moguce. Cekam samo da jedan dan odem u pekarnu kupit kruh i dobim bumerang :D

--
"All this nonsense comes down to that imaginary kid who jumped out of the window with a towel around his neck and killed himself. That kid has terrorized the comic book industry for sixty or seventy years. Get this – there’s no evidence that kid ever existed."
--Frank Miller
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 26/02/2006 : 16:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Bile jednom dvije videoteke. U jednoj sam uvijek mogao pronaci sve filmove koji su me zanimali, cak i najnovije (legalne) hitove. U drugoj nikad ništa, što god bi tražio, bilo bi vec posudeno. Koja je to usrana videoteka bila. Prode par mjeseci i ona prva videoteka bude zatvorena i meni se upali lampica.

Isto tako, kad prodete kraj kioska, zar vam se ne cini da su lijepo puni svih mogucih Bonellijevih stripova.


Pa neznam, jedno je prodavat a drugo iznajmljivat. Ak nesto rasprodas onda se pobrines da drugi put imas vise. A ak su u videoteci sve kazete posudjene, znaci da cisto fino posluje i zabole ih sto ti oces gledat neki film.

--
"All this nonsense comes down to that imaginary kid who jumped out of the window with a towel around his neck and killed himself. That kid has terrorized the comic book industry for sixty or seventy years. Get this – there’s no evidence that kid ever existed."
--Frank Miller
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/02/2006 : 16:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Watashi

quote:
Originally posted by marlowe

top tirazi:
1. Politikin zabavnik cca 50.000
2. Boomerang cca 25.000


A bumerang se djeli okolo sa svim s cim je moguce. Cekam samo da jedan dan odem u pekarnu kupit kruh i dobim bumerang :D




ovo je podatak za bumerang u srbiji koji ide vec godinama. on se ne deli vec se prodaje po 100 dindzi, ima neke pokloncice, i prodaje se sumanuto dobro.
bumerang je kako cujem krenuo i u hrvatskoj ali ne znam kako ide kod vas.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 26/02/2006 : 16:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
A propo More comixa, tamo ljudi ne samo da kupuju izložene stvari, vec i narucuju gomile stripova od stranih izdavaca. Prodavac mi je pokazao nekoliko kutija punih stripova koji su za posebne narucioce. Ergo, postoje ljudi koji kupuju stripove, no ipak ih je malo. Ono što vidiš u MC-u nije baš realna slika. I ne vjerujem da uvijek uspijevaju prodati baš sve.


Giuda ballerino!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 18:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

A propo More comixa, tamo ljudi ne samo da kupuju izložene stvari, vec i narucuju gomile stripova od stranih izdavaca. Prodavac mi je pokazao nekoliko kutija punih stripova koji su za posebne narucioce. Ergo, postoje ljudi koji kupuju stripove, no ipak ih je malo. Ono što vidiš u MC-u nije baš realna slika. I ne vjerujem da uvijek uspijevaju prodati baš sve.


Giuda ballerino!


ma sto posto im ponešto i ostane(hrpe hc dampyra i kp sam jednom vidio) i vjerovatno to neprodano bacaju u neki kontejner e što bi volio bit blizu tog kontejnera
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000