forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NOVO izdanje ludensa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 18:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Evo potaknuo me Markos svojim postom da otvorim ovu temu jer vidim dase nista nije pocelo komentirati o tome pa ljudi vjerojatno nisu upoznati s novostima. Novost je : Izasao nam ZAGOR KLASIK!!!

Da dobro ste culi ZAGOR KLASIK. Radi se o novom dvomjesecnom izdanju Ludensa koje broji 160 stranica, kosta 25 kunica a predstavlja nam po nebrojeni put svima omiljeni "Zagor prica". Sljedeca epizoda "Jack Mohikanac"(nes ti klasicne epizode)

Moje osobno misljenje o takvom izadnju ovdje necu izlagati jer sam fino odgojen momak.

Takodjer su izasli i Zagor Extra novi te smo dozivjeli povratak otpisanih u obliku NATHANA(ocajna naslovnica al bar pokazuje znakove zivota)a bogme i LAZARUSA (sad bi mogli cuti one koji imaju nesto protiv preskakanja epizoda- a ovdje bi se i ja slozio-pa to je strasno al ajde bar jednom godisnje izlazi)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 23/02/2006 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
E ne kužim smisao tog "novog" izdanja! Da se barem krenulo onda od prvog broja po talijanskoj numeraciji! Kaj da pocnem kupovat novo izdanje (pošto nemam sve kaj je Slobodna izdala), a prestanem kupovat extra Zagora? Kad bu valjda to opet izašlo za par godina! Ili možda da pricekam 6 mjeseci kad ce Zagor Klasik izaci u HC za samo 10 kuna skuplji?
Tajanstveni su putevi Gospodnji!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 19:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Covjek se pogubi u svim tim raznim vrstama. Redovni, extra, maxi, specijal, klasik. Malo postaje pretjerano...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/02/2006 : 19:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Vjeruj mi da smo prema talijanima poprilicno skromni:)

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/02/2006 : 19:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a, ne, nismo!....samo nama se npr. moze uvaliti zagor retroklasik sa stranicama otiskanim unatrag i naopakim slovima, i to bi se opet kupovalo!!!.....lako je s takvom klijentelom......

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 23/02/2006 : 19:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

E ne kužim smisao tog "novog" izdanja! Da se barem krenulo onda od prvog broja po talijanskoj numeraciji! Kaj da pocnem kupovat novo izdanje (pošto nemam sve kaj je Slobodna izdala), a prestanem kupovat extra Zagora? Kad bu valjda to opet izašlo za par godina! Ili možda da pricekam 6 mjeseci kad ce Zagor Klasik izaci u HC za samo 10 kuna skuplji?
Tajanstveni su putevi Gospodnji!



tako je, opet pocnemo tamo gdje su neki zajebali.
zašto ne od talijanskog broja 1, i sa originalnom kolicinom stranica i naslovnica

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/02/2006 : 19:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Hmmm ovako po sjecanju je tisak Slobodne bio stvarno los u tim prvim brojevima pa eto... I posto sam moj kompletic Extra vec odavno prodao Vedranu i posto u poslednje vreme opet citam Zagora i posto je Zagor najjaci bas ce mi dobro leci taj Zagor Klasik :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/02/2006 : 19:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Redoslijed je smijesan, po SD :-))!
Ovo potpuno razumijem,zagor se dobro prodaje ,kao izdavac trebas biti poprilicno glup da ne pocnes s klasikom. Milk that cow !!!
Jos miki i kit teler i onda smo kompletni:blek,zagor,teks,mark,ken parker...Sami reprinti, tko ce s foruma poceti s mikijem i kit telerom nek zna da ne moze da izgubi to ce se prodavati ko ludo :-)))!!!
Neki su plakali za 80tim kad je bilo ZS&LMS ,eto sad su se vratile te godine :-))) !Jupi, blago meni imam jos uvijek Lavirinta !!!

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/02/2006 : 19:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Hmmm ovako po sjecanju je tisak Slobodne bio stvarno los u tim prvim brojevima pa eto...



vrlo loš, blijed.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 23/02/2006 : 20:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Moje misljenje je pozitivno, Zagora nikad dosta a i cena je prihvatljiva.

Ni Dnevnik nekada nije bio operisan od slicnih stvari, i tamo je Zagor izlazio u raznoraznim vanrednim izdanjima i specijalcima.Recept je poznat: stampaj ono sto ce ljudi kupovati!

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Moje misljenje je pozitivno, Zagora nikad dosta a i cena je prihvatljiva.


i moje misljenje je pozitivno
stvarno zagora nikad dosta. jedino je steta sta odmah nije HC
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 23/02/2006 : 20:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Meni se jedino svida sto je u jednom broju kompletna prica (nisam vidio ali sudim po broju stranica)jer ne volim ono "nastavit ce se" na kraju, ali buduci da imam sve Zagore extra ne vidim razloga da kupim to "novo" izdanje.
I stvarno mi nije jasno zasto su poceli s tim brojem kao i SD.
Slazem se s onima koji misle da je trebao biti HC onda bi mozda razmisljao da zamijenim komletnu seriju Extra s ovom Klasik ovako ipak ne.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/02/2006 : 20:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Zagora nikad dosta,da samo jos hoce izaci Zagor klasik extra

Ovo mi se samo isplati uzimati kao HC.

Porter
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Zagora nikad dosta,da samo jos hoce izaci Zagor klasik extra

Ovo mi se samo isplati uzimati kao HC.

Porter


a da pokrenemo peticiju. "Hocemo Zagor klasik HC"?
pa teoretski bi trebao izaci i kao HC, ako je izasao alan ford, ako je izasao mark i blek i zagor specijalci, pa cak i ciko specijalci, onda stvarno ne bi imalo smisla da ovo ne izadje kao HC
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/02/2006 : 20:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Moje mišljenje je negativno.
Zagora vec pun kurac.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Moje mišljenje takoder negativno. Ovo izdanje nema smisla.


Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/02/2006 : 20:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Moje mišljenje takoder negativno. Ovo izdanje nema smisla.





Kako nema smisla kad izdavac zaraduje. Nema smisla kad je u minusu.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 23/02/2006 : 20:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Vorador

Moje mišljenje takoder negativno. Ovo izdanje nema smisla.





Kako nema smisla kad izdavac zaraduje. Nema smisla kad je u minusu.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




To ce se jos vidjeti da li je to pravi potez. Po meni je ipak malo prerano poceti s tim ali meni to nije posao pa mozda moje misljenje i ne stoji.Vjerojatno ima novih citatelja koji bi htjeli skupiti prve Zagore i Bernard na njih cilja.
U svakom slucaju mislim da se trebalo krenuti s prvim brojem ili bar na hrbat staviti pravi broj.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 23/02/2006 : 20:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Opet Zagor i opet reprint.
Veselim se Nathanu i Lazarusu, ali ovim ritmom ne bi trebali ni izlaziti.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ja sam za. Ionako necu kupovati svaki klasik (epizode koje imam kompletne iz ostalih izdanja). Zagor prica... još nisam ni citao, to kupujem, kao i Jack mohikanac, koji sam citao od prijatelja, ali ga nemam (možda nije klasik, ali je dobra epizoda).
A da su krenuli sa klasikom od prvih brojeva originala, sa prvim epizodama, to bi bilo glupo. Izdala je SD, a i epizode nisu baš nešto, a uz to su i kratke.
I nije mi jasno to u vezi stranica, ako svaki strip misli izaci na 160 str., to je nemoguce, jer neke epizode imaju više a neke manje strana. Osim ako ne misle rezati strane, što bi u današnje vrijeme teško prošlo.

Ja sam da se izda klasik - Svemirska braca-Teror šeste planete-svemmirska tamnica, makar u dva djela. To bi ja mislim planulo na kioscima u ovako kvalitetnom izdanju.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
lazarus!!!!!
tooo



Otišla si jednog dana i odnela pola stana! Sad se vraæaš po vitrinu.....marš u pizdu materinu!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 23/02/2006 : 20:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ovo je sada vec moralna masturbacija :)
Neka izlazi ono što se prodaje, a valjda ce tada to što se prodaje pokrivati neke male rupe drugih izdanja ( utopija jelda )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 21:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Zagora inace ne kupujem ali kad krene serija Zagor-extra-klasik-retro-reprint-repriza onda cu pocet.

Po svemu sudeci za malo manje od 2 godine.


...resistance is futile...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 21:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
veliki sam zagorov fan! ali ovo je budalastina!!! totalno bespotrebno!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 23/02/2006 : 21:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Meni dobro

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 23/02/2006 : 21:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

veliki sam zagorov fan! ali ovo je budalastina!!! totalno bespotrebno!!
ZAGOR PRICA...


Eto vidiš Nedime. Ja spomenem da bi trebao extra Zagor možda izlaziti svakih 15 dana. Vice otvori peticiju koja ga koštala zbog toga (više zbog nepotrebnih rijeci), a kad tamo gle što dobismo umjesto extra Zagora dvaput mjesecno .
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000