forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nesto sto...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Ako je bio vec ovakav topic ili neki na ovu temu, moderatori lockajte ovaj, izbrisite, wathever.
Htio sam reci da kada ja dodjem na kiosk i pitam: "Imate li mozda novi broj Zagora Extra?", porodavacica na kiosku odgovara : "samo ono sto je tu" i pokaze prstom dio kioska dgje stoje stripovi. Kada ona meni kaze to sto je upravo rekla stvarno mi dodje da joj zapalim onaj kiosk zato jer (ako netko ovdje radi na kiosku, bez uvrede) samo sjedi, cita novine i pusi cigarete i ono sto je navjerojatno da ona nema blage veze sto prodaje, kako prodaje i zasto.
Nekoliko puta sam se lagano, recimo naljutio i nakon sto mi je tako odgovorila rekao sma joj: "je li vama u interesu da nesto prodate, ili?", a kad ono ona se nesto naljuti ili ako je pak potpuno glupa samo gleda u prazno. Zatim, vracam se s treninga, pjeske i centrom grada gdje su vam kiosci (7-8 njih) poredani u red (razmak izmedju svakog je cca. 20 m i, dakle ja dodjem do prvog i pitam, ona onako odgovori, pa ja njoj opet, otidjem do drugog, i poet istra prica, da ne duljim, ista spika u svim kioscima.
I onda se cude zasto postoje ludaci...

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2006 : 14:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
hehe...
treba vremena,al ja sam svoje doveo u red.
ostavljaju sam glancere za mene
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Ma sredio sam ja ove u okolici moje kuce, ali u centru.....njih treba jos ukrotiti ili im spaliti kiosk, pa nek placu.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
SW,svati da njima nije baš lako popamtit šta sve prodaju medu onom hrpetinom svega i svacega,pa dovoljno je šta ti je pokazala di su stripovi,možeš i sam vidit je li izaša novi ili nije,uostalom meni to uopce ne ide na živce,lipo pitan i žene uljudno kažu di je i sve je ok.Ne moraš bit tako grub i ne kužin šta se ljutiš uopce,uzmi strip i zaboli te,pa ne triba ti sve bit ka na crvenom tepihu,snadi se malo i sam,takav je život.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
I da mi je IQ -300 u par mjeseci rada znao bih napamet gdje mi stoji sta (ipak oni svako jutro slazu te stripove, novine...).
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2006 : 14:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Lako planeš,to ne valja.
Slow motion,brate,slow motion....
Uljudno pitaš,ako ne zna odeš,i tako polako,strip nece pobjeci.
A u centru imaš mali milijun kioska.
Treba i njih razumijeti.
Svakakvi ludaci pitaju za svakakve stvari.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Star Wars

I da mi je IQ -300 u par mjeseci rada znao bih napamet gdje mi stoji sta (ipak oni svako jutro slazu te stripove, novine...).



Ma šta te to uopce brine,ne kužin te uopce,zamaraš se totalno nebitnim stvarima,je li sad ona zna je li izaša novi Zagor ili nije,baš velika stvar,vidi sam,ako je izaša kupi,ako nije poj s miron.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Svatko ima pravo na svoje misljenje....
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
i mene to nervira meni je znala prodavacica reci da nema novog stripa i ja pogledam s druge stane kioska kad stoji novi

homos homini lupus
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Da,100 ljudi,100 cudi,ali savjetujen ti,skuliraj se.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 26/02/2006 : 15:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Da,100 ljudi,100 cudi,ali savjetujen ti,skuliraj se.


100 žena dvijesto sisa

---
http://www.paucina.com -oglasnik
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/02/2006 : 16:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo par primjera:

1. dodem u trafiku i tražim prodavacicu da mi pokaže one komplete po 3 stripa jer tražim jedan strip. ona onako bezvoljna i ljuta (ubila se od prevelikog posla) jedva ustaje sa stolice i vadi komplete. ja sve pregledam,ustanovim da nema tog stripa i njoj kažem da necu uzeti ništa(da sve imam), a ona onako ispod glasa(da je ja ne cujem,iako jesam) kaže: "znala sam" i onako ljuta se vrati sjedenju. pa ženo, ako te nije volja raditi svoj posao daj otkaz, ima mnogo ljudi koji bi radili

2. dodem pred trafiku i vidim novog Mister Noa onako lijepo izloženog i namjerno pitam: je li doša koji novi strip, a ona ce: nije; Dobro kad nije ništa došlo dajte mi onda tog novog Mister Noa. nema pojma što prodaje

3. A u mojem mistu ima 4-5 prodavacica. jedna nema pojma, druga je tako-tako, a ove ostale 3 me poznaju i kad vide mene odmah vade stripove. ne triban im uopce ništa govoriti


"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/02/2006 : 16:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ja u Splitu nisam imao takvih problema.Prodavacice znaju koji su novi stripovi i gdje ih drže.Na jednom prodajnom mjestu SD kad kupim strip ona mi ga stavi u kesicu.Takoder nisam imao nikad problema sa biranjem glancera na kiosku.Kad nisam zadovoljan ocuvanošcu stripa kojeg mi je ona dala zamolim je da sam izaberem i onda mi daju da sam biram.Moram pohvaliti prodavacice i šta se tice kompleta.Jedanput sam na jednom kiosku tražio neke komplete i žena mi ih je dohvatila sa najgornje police(trebala se popeti na stolicu da ih dohvati).I nakon svega toga nisam kupio ni jedan i ja joj se izvinjavam šta sam je namucio a ona meni da nema veze,jer i ona cita stripove(za Bleka mi je rekla da ga mora procitati jer ga je nekad davno citala).
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 26/02/2006 : 17:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Star Wars
...i pusi cigarete...



Puši cigarete u trafici

markolar
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 19:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Ja u Splitu nisam imao takvih problema.Prodavacice znaju koji su novi stripovi i gdje ih drže.Na jednom prodajnom mjestu SD kad kupim strip ona mi ga stavi u kesicu.Takoder nisam imao nikad problema sa biranjem glancera na kiosku.Kad nisam zadovoljan ocuvanošcu stripa kojeg mi je ona dala zamolim je da sam izaberem i onda mi daju da sam biram.Moram pohvaliti prodavacice i šta se tice kompleta.Jedanput sam na jednom kiosku tražio neke komplete i žena mi ih je dohvatila sa najgornje police(trebala se popeti na stolicu da ih dohvati).I nakon svega toga nisam kupio ni jedan i ja joj se izvinjavam šta sam je namucio a ona meni da nema veze,jer i ona cita stripove(za Bleka mi je rekla da ga mora procitati jer ga je nekad davno citala).



Ista stvar i kod mene,ocito su u Splitu najbolje prodavacice na trafici

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 26/02/2006 : 20:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
''Imam''jedan kiosk na kojem kupujem stripove(zena mi ih ostavlja sve sa strane)tako da se ne brinem,na ostalim kioscima je situacija kriticna...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/02/2006 : 21:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
dolazim na kiosk, uzimam nešto što košta 32,90 i nešto što košta 10 kuna, i prodavacica uzima digitron kako bi mi to zbrojila. Digitronom je to zbrojila za cca 5 sekundi, napamet joj treba cca 1 sekunda, a meni je trebalo da se zbrojim od šoka cca 5 dana :)

Prica o tome da ima previše artikala ne drži vodu. Dobro znam da se njima ne radi, da im je placa mala, da još sto stvari, ali ne rade neki fizicki težak posao. Nemora pamtiti vrste žvaki koje ima, ali barem razlicite tiskovine. To bi bilo poželjno. I novo što je došlo. Znam da je teško raditi s ljudima, da ima tisuce idiota ( preko praznika kada i sam tako radim znam doživjeti svašta ), ali ako vec nešto radiš, onda radi s voljom ili idi doma. Posla nema za biranje, i zato se trudi da svoj zadržiš. Imam frenda u tisku,i u njegovom kiosku u zadnjih 6 mjeseci vec je dvoje ljudi dobilo otkaz jer ih je šef uhvatio kako puše pod radnim vremenom, ili su bile drske prema mušteriji. Jebiga tako je to.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 26/02/2006 : 22:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Ja isto se vozim iz Slovenije u Cro da kupim stripove pa napravim oko 60 kilometara,ostavim kola u SLo pa predem granicu pješke pa mi uvijek proveravaju putovnicu,ko da sam neki švercer na nogama ili šta ja znam šta oni tamo misle i onda skoknem do kioska i lijepo pozdravim trafikantku i kažem jedan novi Zagor Extra molim.A ona mi da obicnog,onda ja njoj kažem,da ne ovog nego obicnog,onda ona meni da recimo Texa,ja jo zbunjeno gledam(ne mogu da vjerujem) i kažem ne ne opet ste pogrešili,Zagora Extra molim a ona opet onog obicnog pošto piše Zagor,a onda ja treba da ji prstom pokažem koji bi htio i onda aaaaaaaaaaaaa ovog biste htijeli.
Mislim stavrno ponekad se pitam da nisu iz marsa
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1818 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 27/02/2006 : 02:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
He he he , svasta ! Manje vise takva je situacija sa svim prodavacima novina.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/02/2006 : 06:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Zato je najbolje stripove kupovati u MC-u. Uvijek dobiješ glancere i prodavaci se razumiju u stripove.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 15:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
I vlastitim (cistim) rukama možeš izabrati najbolji primjerak od tridesetak njih

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Hm,šta znaci MC? i gdje se to nalazi?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 16:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
More Comicsa, štoviše Ocean stripova Usred zagreba!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 27/02/2006 : 16:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

More Comicsa, štoviše Ocean stripova Usred zagreba!

Wealth beyond measure, outlander...



Sve to lijepo zvuci, samo ga je malo teze za naci...
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Aha,ok zahvaljujem na brzom odgovoru.
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 28/02/2006 : 15:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
A moze li tko poblize objasniti gdje je taj MC?
Jednom kada sam bio u ZG sam ga nasao slucajno, drugi put nisam uspio...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000