forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 THINK TANK No.5. u potpunosti posvecen STRIPU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 14:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Leskovacki casopis za Balkan svoj peti broj u potpunosti je posvetio stripu, tacnije, balkanskim autorima na pecalbi u inostranstvu.

Evo i naslovnice.



www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/02/2006 : 14:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
smece najgore vrste

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Hmmm... Kako ovo da shvatimo mi manje inteligentni i manje verzirani chlanovi ovog foruma?

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 15:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kad ga prije nabavi stinky
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Koliko znam list izlazi tek sutra. Ni ja nemam primerak. Mozda covek ima prethodni broj posvecen stripu?

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/02/2006 : 15:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dexa pantelejski

Hmmm... Kako ovo da shvatimo mi manje inteligentni i manje verzirani chlanovi ovog foruma?

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk


Jesi li i ti autor jednog od tekstova??

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
može li se ovo di nabaviti?
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Da. Teksta o Vladi Aleksicu koji je poceo da radi za Glenat.

U proslom sam piso i Marku Stojanovicu.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Koliko znam, zasad ne postoji distribucija za Hrvatsku ali je u planu... Vishe informacija imate na adresi http://www.thinktank-balkan.com/

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 15:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by dexa pantelejski

Koliko znam list izlazi tek sutra. Ni ja nemam primerak. Mozda covek ima prethodni broj posvecen stripu?

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk




ajoj
ne kužiš
podjebaje , prca
comprende
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 15:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
a, to li je... vrlo konstruktivno. fala.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/02/2006 : 15:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ovako na prvi pogled izgleda OK.Koji Lavricev strip je unutra?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 27/02/2006 : 16:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Uh. Ubi me ako znam. Nešto novo i neobjavljeno, valjda... plus tekst o njemu.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/02/2006 : 12:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Kupiti cu ga,interesuje me pravo...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2006 : 13:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma kupite, ima tekstova više hrvatski autora unutra

markos, o cemu si ti pisao?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2006 : 13:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ma nista posebno, malo uljepsan i aktualiziran tekst o Magico Ventu sa stripovi.com

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/02/2006 : 14:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
vidim cjenu u tolarima za Sloveniju. gdje ce se ovo prodavat?

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 28/02/2006 : 16:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Zasad ništa kad je dežela u pitanju. Probaj pouzecem.
Markose, ti si baš skroman cova. Je li to onaj isti tekst koji ce ici i u Strip Pressing?

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2006 : 17:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nemam pojma da ce taj tekst ici u Strip pressing, sto se mene tice moze, ali Marko mi je rekao da je to za TT. Posto se "dobronamjerna" ekipa buni da zasto ja to pisem, mozda je bolje da tekst za Pressing napise netko drugi, netko tko bi to bolje napravio (ozbiljno, ne zajebajem se).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 28/02/2006 : 17:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Pazi, Markose, da sam ja obracao pažnju na to šta su mi pojedini ''dobronamerni'' ljudi pisali i porucivali verovatno bih sada živeo u nekoj pecini na granici sa Bugarskom i cuvao ovce. Mislim, pazi, ja sam u strip upao iz novinarstva i kad god bi napisao nešto o stripu uvek je postojala grupa bogomdanih ljudi da to doceka na nož i da me pita koje su moje KOMPETENCIJE da se bavim stripom? Stalno sam slušao price u fazonu: ''ti ne smeš''... ''ti ne možeš''... ''ti nemaš pravo...''. I nikad se nisam obazirao na njih, cak i kad su ih izgovarali ''kompetentni'' ljudi kakav je, recimo, Vasa Pavkovic. Sada, pet godina kasnije, ja sam izgradio kakvo-takvo ime, i nakon skoro 100 napisanih i objavljenih tekstova o stripu, kada se osvrnem oko sebe, ne vidim puno ljudi sa takvim rezultatima.
Ergo, furaj ti svoju pricu i drži cvrst stav. A ''dobronamernih'' ce uvek biti.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/02/2006 : 17:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Markose, hoceš li pisati uvodnike za svaku epizodu Venta ili za svaki pojedini svezak ili neceš uopce. Mislim da bi ovo zadnje bila šteta jer u KP-u to radiš odlicno,malo rijeci-dosta informacija!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 28/02/2006 : 17:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Kupio dvojku koja je takodje imala za temu strip(ove).Ali mi je 3. promakla. Da li se i ona bavila stripom ili je imala neku drugu temu?
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 28/02/2006 : 17:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Ne. Tema dvojke je bio film. Ja sam recimo piso o Brus Liju kao socijalnom fenomenu naprostorima bivse SFRJ. Cetvorka je kao temu imala tresh i kich kulturu ali tu je takodje bilo 4-5 tekstova o stripu.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2006 : 20:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Markose, hoceš li pisati uvodnike za svaku epizodu Venta ili za svaki pojedini svezak ili neceš uopce. Mislim da bi ovo zadnje bila šteta jer u KP-u to radiš odlicno,malo rijeci-dosta informacija!



Pa ne znam jos, ideja je da se pokusa napraviti nesto slicno, samo nisam siguran jos tocno kako i u kojem obliku. Postavlja se pitanje ima li potrebe za uvodnicima kad to sam autor napravi u svakom broju (u Blizzard Gazzette), a ja nisam ni macan ni manfredi da budem tako zanimljiv iz broja u broj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2006 : 20:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by dexa pantelejski

Pazi, Markose, da sam ja obracao pažnju na to šta su mi pojedini ''dobronamerni'' ljudi pisali i porucivali verovatno bih sada živeo u nekoj pecini na granici sa Bugarskom i cuvao ovce. Mislim, pazi, ja sam u strip upao iz novinarstva i kad god bi napisao nešto o stripu uvek je postojala grupa bogomdanih ljudi da to doceka na nož i da me pita koje su moje KOMPETENCIJE da se bavim stripom? Stalno sam slušao price u fazonu: ''ti ne smeš''... ''ti ne možeš''... ''ti nemaš pravo...''. I nikad se nisam obazirao na njih, cak i kad su ih izgovarali ''kompetentni'' ljudi kakav je, recimo, Vasa Pavkovic. Sada, pet godina kasnije, ja sam izgradio kakvo-takvo ime, i nakon skoro 100 napisanih i objavljenih tekstova o stripu, kada se osvrnem oko sebe, ne vidim puno ljudi sa takvim rezultatima.
Ergo, furaj ti svoju pricu i drži cvrst stav. A ''dobronamernih'' ce uvek biti.


Ma dobro, imam ja svoj stav i ne odstupam tako lako od toga, i nemam problema sa autoritetima, imam problema sa svojim tekstovima jer nisam siguran da su dovoljno dobri. No ono sto mi zaista nije potrebno da me netko optuzuje da se guram, samoreklamiram itd itd. Ja, kao gl. urednik s.com, te kao jedan od urednika Libellusa sam primamljiva meta za pljuvanje, a to me sve vise i vise smeta. Mislim, bavim se tim iz gusta i ljubavi i onda mi kojekakvi idioti vise za vratom i istresaju svoje frustracije na mene. Ono, sto mi to sve treba?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/02/2006 : 20:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
za dobrim konjem se uvik praši
daklem
samo naprid

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000