forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

jaki
Advanced Member



Croatia
26647 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/03/2006 : 21:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Originally posted by globinjo[/i]

dok god izdanja van gogha budu imali "ono" u desnome kantunu,uvik cu kakiti...inace,palac gore za telera...

Dobro Globinjo a di bi ti stavija cjenu i broj??? U bijeli krug unjesto
u bijeli kvadrat?!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/03/2006 : 21:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jaki
Dobro Globinjo a di bi ti stavija cjenu i broj??? U bijeli krug unjesto
u bijeli kvadrat?!


ako je reka da ce maknit nakon drugog broja texa,onda je treba maknit...a di ludens stavlja cijenu?šta fali onome?

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 13/03/2006 : 22:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jaki
Dobro Globinjo a di bi ti stavija cjenu i broj??? U bijeli krug unjesto
u bijeli kvadrat?!


ako je reka da ce maknit nakon drugog broja texa,onda je treba maknit...a di ludens stavlja cijenu?šta fali onome?

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!

Pa nemože maknut, mora nekamo stavit cijenu, sad dal u krug ili kvadrat to je druga stvar.I od treceg broja je manji kvadrat(1,9x1,6 cm) i nema više natpisa tex extra u njemu, velicina prijašnjeg je bila 2,8x3,8 cm.Znaci smanjen je za skoro trecinu.
A kvadrat Malog Rendžera je pak 2,2x1,8cm

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/03/2006 : 22:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ne mogu virovat o cemu Vi, odnosno neki, raspravljate!!!!!!

Daj Globo, šta je sad, koja je sad falinga? Pa nicija izdanja nisu po svacijem ukusu. Uvik ima onih kojima se svida ili ne. Naslovnica ovakva, onakva, svejedno. Pa Zagor je na pola naslovnica retardiran pa šta? Sad bi triba netko konstantno pluvat po Ferriju. Pa oce li napokon osvaniti dan kad cu na ekranu ugledati topic-e konstruktivne teme. Samo neka žuganja, pljuvanja, zamjerke. Nitko ne stane i ne razmisli koliki posa stoji od onog trenutka kad je scenarista napisa prvu ric, crtac povuka prvu crtu na crtežu, izdavac ( skracena verzija ) preda u tiskaru. Sve to da bi u finalu stiglo do citatelja, da bi imali priliku kupiti ( mnogi i pomirisati ) strip. Da bi nekome pružili priliku da uživa. Odakle nekome pravo da na taj trud pljuje. Nekome se ne svida, ok, legitimno pravo. Ne kupuje i gotovo. I Globinjo, nemoj ovo preosobno shvatit. Tebe poznam pa sam te "uvalija" jer znan da se neceš ljutit. Ostali nek se pripoznaju.

Izgleda da smo zaboravili guštat u stripovima.
Tužno, tužno...


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/03/2006 : 23:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ne mogu virovat o cemu Vi, odnosno neki, raspravljate!!!!!!

Daj Globo, šta je sad, koja je sad falinga? Pa nicija izdanja nisu po svacijem ukusu. Uvik ima onih kojima se svida ili ne. Naslovnica ovakva, onakva, svejedno. Pa Zagor je na pola naslovnica retardiran pa šta? Sad bi triba netko konstantno pluvat po Ferriju. Pa oce li napokon osvaniti dan kad cu na ekranu ugledati topic-e konstruktivne teme. Samo neka žuganja, pljuvanja, zamjerke. Nitko ne stane i ne razmisli koliki posa stoji od onog trenutka kad je scenarista napisa prvu ric, crtac povuka prvu crtu na crtežu, izdavac ( skracena verzija ) preda u tiskaru. Sve to da bi u finalu stiglo do citatelja, da bi imali priliku kupiti ( mnogi i pomirisati ) strip. Da bi nekome pružili priliku da uživa. Odakle nekome pravo da na taj trud pljuje. Nekome se ne svida, ok, legitimno pravo. Ne kupuje i gotovo. I Globinjo, nemoj ovo preosobno shvatit. Tebe poznam pa sam te "uvalija" jer znan da se neceš ljutit. Ostali nek se pripoznaju.

Izgleda da smo zaboravili guštat u stripovima.
Tužno, tužno...


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Odavno sam hteo ovako nesto da napisem,ali sam po prirodi jako lenj.
Svaka rec ti je na mestu.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/03/2006 : 23:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ne mogu virovat o cemu Vi, odnosno neki, raspravljate!!!!!!

Daj Globo, šta je sad, koja je sad falinga? Pa nicija izdanja nisu po svacijem ukusu. Uvik ima onih kojima se svida ili ne. Naslovnica ovakva, onakva, svejedno. Pa Zagor je na pola naslovnica retardiran pa šta? Sad bi triba netko konstantno pluvat po Ferriju. Pa oce li napokon osvaniti dan kad cu na ekranu ugledati topic-e konstruktivne teme. Samo neka žuganja, pljuvanja, zamjerke. Nitko ne stane i ne razmisli koliki posa stoji od onog trenutka kad je scenarista napisa prvu ric, crtac povuka prvu crtu na crtežu, izdavac ( skracena verzija ) preda u tiskaru. Sve to da bi u finalu stiglo do citatelja, da bi imali priliku kupiti ( mnogi i pomirisati ) strip. Da bi nekome pružili priliku da uživa. Odakle nekome pravo da na taj trud pljuje. Nekome se ne svida, ok, legitimno pravo. Ne kupuje i gotovo. I Globinjo, nemoj ovo preosobno shvatit. Tebe poznam pa sam te "uvalija" jer znan da se neceš ljutit. Ostali nek se pripoznaju.

Izgleda da smo zaboravili guštat u stripovima.
Tužno, tužno...


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Dobro si reka,velik je to trud i onda zbog loga sve ode u kurac

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 14/03/2006 : 07:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Da li neko zna kada ce se Mali rendzer pojaviti u SiCG?
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 14/03/2006 : 08:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Imaš potpuno pravo Renky.

A i te naslovnice su totalno precijenjene, po mom mišljenju. Važno je ono unutra, pa makar je scenarij djetinjast, a crtež osrednji. Za izgubiti pol sata, sat - di ceš bolje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/03/2006 : 08:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Osobno bih rade preferirao novije epizode Tellera, kad izgleda malo stariji... Glede naive koju nam pružaju radnja i likovi, za jednu stepenicu je iznad Bleka. Teller je klinac koji place kad mu vele da je tata otišao u Indijance. Buuuh, buuh... Njegov odnos prema ženama ipak je malo napredniji nego onaj Rodija iz Bleka. Dao Bog da se klinci zapale za ovog lika jer je ovo ipak štivo za mlade genijalce i one nostalgicare koji još sanjaju o zlatnom dobu stripa.

Što se tice grešaka, ima ih na svakom koraku, no ajde to je vjerojatno prevoditeljici i lektoru možda prvi posao u strip izdavaštvu pa nek im bude. Lektor je ovo lektorirao zatvorenih ociju. Za dva broj ce se valjda uigrati...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 14/03/2006 : 08:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Evo nakon sto sam procitao novog "malog rendzera"(bila je gadna guzva u gradu pa je lego taman na putu s posla do doma, onako na semoforima)konstatirao bi da sam vise nego zadovoljan s ovim izdanjem.Sama prica je banalna i daleko je iza danasnjeg vremena ali meni je osobno bolja od primjerice Blekovih.Koji puta se javlja lagani dejavu,zbog starih LMS-a koji su klepani po ko zna kom sistemu ali ipak ostaje ugodjaj da citas nesto novo.
Na kvalitetu tiska nemam nikakvih zamjerki,nekakvih tipfelera koji bi me uboli u oko nisam primjetio,a Gambina naslovnica mi je skroz O.K.!
Sta da vam vise kazem,probajte s prvim brojem pa sami odlucite vrijedi li ovo izdanje vasih 16 kn!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/03/2006 : 11:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ne mogu virovat o cemu Vi, odnosno neki, raspravljate!!!!!!

Daj Globo, šta je sad, koja je sad falinga? Pa nicija izdanja nisu po svacijem ukusu. Uvik ima onih kojima se svida ili ne. Naslovnica ovakva, onakva, svejedno. Pa Zagor je na pola naslovnica retardiran pa šta? Sad bi triba netko konstantno pluvat po Ferriju. Pa oce li napokon osvaniti dan kad cu na ekranu ugledati topic-e konstruktivne teme. Samo neka žuganja, pljuvanja, zamjerke. Nitko ne stane i ne razmisli koliki posa stoji od onog trenutka kad je scenarista napisa prvu ric, crtac povuka prvu crtu na crtežu, izdavac ( skracena verzija ) preda u tiskaru. Sve to da bi u finalu stiglo do citatelja, da bi imali priliku kupiti ( mnogi i pomirisati ) strip. Da bi nekome pružili priliku da uživa. Odakle nekome pravo da na taj trud pljuje. Nekome se ne svida, ok, legitimno pravo. Ne kupuje i gotovo. I Globinjo, nemoj ovo preosobno shvatit. Tebe poznam pa sam te "uvalija" jer znan da se neceš ljutit. Ostali nek se pripoznaju.

Izgleda da smo zaboravili guštat u stripovima.
Tužno, tužno...


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


Evo glasa razuma!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/03/2006 : 15:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nabavio sam malog rendžera i poceo citati, daleko je to od kasnijeg perioda, ali je ozboljnije od bleka
ne vjerujem da cu ga redovito citati, bar dok ne dode do onih super epizoda kasnijeg perioda, meni osobno najdraže su kojoti ne oklevaju i planina ocaja, jedna od najboljih horor epizoda u i oko bonelija, pa onda epizode s vikinzima, gusarom crnobradim, ku-klux klanom, kublaj kanom, jezero svetlosti...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/03/2006 : 15:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

nabavio sam malog rendžera i poceo citati, daleko je to od kasnijeg perioda, ali je ozboljnije od bleka
ne vjerujem da cu ga redovito citati, bar dok ne dode do onih super epizoda kasnijeg perioda, meni osobno najdraže su kojoti ne oklevaju i planina ocaja, jedna od najboljih horor epizoda u i oko bonelija, pa onda epizode s vikinzima, gusarom crnobradim, ku-klux klanom, kublaj kanom, jezero svetlosti...



da, ima Kit odlicnih epizoda i stvarno ih vrijedi cekati, makar i ove prve nisu loše, dapace, više su nego dobre......

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 14/03/2006 : 15:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

ej zera haj mi objasni kako da ja mogu one skenirane skuidati

homos homini lupus


Pogreshio si topic. Sve je objashnjeno u topicu o skeniranim stripovima.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/03/2006 : 19:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by ken2

nabavio sam malog rendžera i poceo citati, daleko je to od kasnijeg perioda, ali je ozboljnije od bleka
ne vjerujem da cu ga redovito citati, bar dok ne dode do onih super epizoda kasnijeg perioda, meni osobno najdraže su kojoti ne oklevaju i planina ocaja, jedna od najboljih horor epizoda u i oko bonelija, pa onda epizode s vikinzima, gusarom crnobradim, ku-klux klanom, kublaj kanom, jezero svetlosti...



da, ima Kit odlicnih epizoda i stvarno ih vrijedi cekati, makar i ove prve nisu loše, dapace, više su nego dobre......

"...I only dream in black and white..."



e onda cete se nacekat do toga, a možda cak i nikada i ne docekate, jer ko zna koliko ce van goghov kit (po)trajati. da su krenuli s tim novijim epizodama, mislim da bi prodaja, a pogotovo interesovanje bilo još bolje, jer te epizode su koncepcijski slicne zagoru, dakle sadrže elemente westerna, naucne fantastike i horrora, a znamo da to "pije vode".
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/03/2006 : 19:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Vidio tog malog rendžera na kioscima, malo ga odmah prolistao... nisam ga kupio. Cekam Juliu.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 14/03/2006 : 20:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
I kad ce to vec jednom u SiCG?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/03/2006 : 02:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Vidio tog malog rendžera na kioscima, malo ga odmah prolistao... nisam ga kupio. Cekam Juliu.

in the evidence of its brilliance



Julia bi mogla iduci mjesec prema najavama Van Gogha...
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 15/03/2006 : 08:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
- mene samo zanima koje su epizode LMS-a ovog Kit-a koji je izašao u izdanju Van Gogh-a br.1 ako su uopce izašle ??? Thnx...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/03/2006 : 08:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Mali rendzer ( Van Gogh )
br 1. Utvrda rendera
prica prva od str 3 do str 99
- Utvrda rendzera str 3 - 29
- Let strvinara str 29 - 56
- Lazni zig str - 56 - 99
ponavlja se u LMS 697 ( Lazni zig ) str 3 - 96
- u LMS - u nedostaju stranice iz Van Gogh izdanja , str 3, 4, 5 i prva pasica str 6
prica druga od str 99 do str 130
- Sablasti na konjima str 99 - 110
- Napusteno selo str 110 - 130
ponavlja se u LMS 711 ( Sablasni jahac ) str 3 - 34
- u LMS - u treca pasica na strani 9 je zamjenjena sa trecom pasicom na strani 28



@Isvemir - vidi kemije prijatelju. Pravi mali Dnevnikovi kemicari .

Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 15/03/2006 : 09:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
- to sam nešto vidio, ali mi ništ' nije bilo jasno; znaci LMS-697 i 711; onda su prvi brojevi LMS-a bili svi nešto izmješani :-P
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 15/03/2006 : 20:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
bas tako, bio je to kupus koji svet stripa nije video
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/03/2006 : 16:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Super, evo sad možete baciti desetak loše ocuvanih izdanja LMS-a i kupiti jedan jedini super ocuvani strip za 16kn. Dok biste za ove LMS dali grdne pare.

Kako su u Italiji izlazili Rendžeri? Po dvadesetak stranica ili?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 00:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Pa ja mislim da je dobro što su poceli sa prvim brojem tako kao što je to stvarno i bilo.Mislim bezveze da su poceli sa tim zlatnim doba Kita Telera.Treba prvo da vidimo kako i ko je uopšte Kit teler i zato treba da se ide od pocetka,da se upoznamo sa Kitom,da vidimo kako je recimo upoznao Frenkija,što se desilo sa ocem,...a ne da se pocne od sredine.A šta bi onda sa pocetkom da ga citamo na kraju ili da ga se uopšte ne cita.Meni je najbolje kod Kita baš to da ga možemo promatrati kako on odrasta kako napreduje po lestvici rendera i tako a ne kao ostali junaci koji su uvijek isto stari.Tri puta hura za pocetak Kita tellera hip hip...
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 17/03/2006 : 07:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
- jel zna netko taj redosljed, ja imam npr. br. LMS-844 Kit - El Muertova Banda i vidim da je to jedan od prvih brojeva, gdje on spada po ljestvici ???
- da ne otvaram novi topic; cega je reprint ZS-543 Zagor ???
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000