forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prezasicenost foruma postovima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 27/02/2006 : 16:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Ne cini li vam se da je forum trenutno pretrpan postovima? Neki ce reci nikad dosta postova, ali pogledajte ekonomsku stranu. Mjesecno treba odvojiti dosta vremena za citanje po meni prevelikih postova kojih sad ima mnogo. U redu je mnogo postova i sve je to kul, ali treba malo urediti topice da bi moglo doci do citanja sve te silne armade koju dobijamo na forumu dnevno. Ja citam Djoleta, Markosa, mcna, Toninha, Dadu, Maximussa, globinja, risbozg-a, Darkwood Devila, manhuntera, DeeCaya, prozirnu senku, seinfelda, zatim vice, alanmaras, mpavin, SejoSexon, VJ, vikic, tu su Gaston, Stinky, Heyoka, Tomek i jos mnogo toga. Treba dnevno odvojiti dobra tri sata za sve to. Ja ne mogu, odustajem od mnogih stvari. Ostavljam sve od Markosa, Djoleta, mcna, Maximussa, globinja i Toninha. Cinjenica je da imamo previse postova, skoro isto ili cak i vise nego na zapadu, a plate su nam desetak puta manje. Eto toliko, ako se forumasi potrude oko smanjenja broja postova a ne povecanja opet cu citati sve sto sam naveo. Cak i neka dodju novi forumasi ali neka im broj postova bude prihvatljiv. A sta je sa onima koji ne mogu sebi priustiti ni ono sto ja mogu?

P.S. da se netko ne bi uvrijedio -

P.P.S. vidim da me nisu najbolje shvatili: moj post je 100% zafrkancija, usporedite s Ramathovim topicom pa vidite o cemu se radi. E jebo vic koji moras objasnjavat :-)...

Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm, just another false alarm

Edited by - Witchblade on 27/02/2006 16:19:13

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6148 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/02/2006 : 16:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Istina.Oko pet-šest dana me nije bilo na forumu i jucer mi je trebalo nekoliko sati da pohvatam tek ono najbitnije što je napisano.
Ipak,ne bunim se.To je dokaz da interesa za strip ima a to je OK.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
jebi ga
meni internet besplatan
inace , kako si to moga razvrstat šta citat a šta ne
al ignoriraš ekipu
i jel ovo doli znaci da ceš i mene ignorirat
il citat
i to sad kad me stinky divom proglasi,
ajde 176 nije baš neka velicina
al zato ............
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
sad ozbiljno
ja postam ovisno o inspiraciji - to kad je zajebancija u diru
i ovisno o temi - kad mi je nešto zanimljivo a imam i neko svoje mišljenje
ima dana da samo citam

a sa postovima ka i sa stripovima , ne mora se sve
što za ljubav prema ljepšem spolu ne vridi
tamo se hoce sve , a dobije se nakon rudarskog rada
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13112 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/02/2006 : 16:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ušao si u vertikalu mudrosti

da ti uštedim vrijeme, novce i živce, izlazim odmah sa jedinim (apsolutnim) rješenjem! - treba citati samo moje postove
ja citam samo svoje postove i pogledaj me - ubermensch!
to donosi još jednu, dodatnu, korist - ne tupim si oštricu na druge, jer "drugi" imaju tendenciju da sve zakuže, ogade, stvore neukus, uprostace

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
pušionaaaaaaa
a mislio sam se
1:0
cestitke
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ušao si u vertikalu mudrosti

da ti uštedim vrijeme, novce i živce, izlazim odmah sa jedinim (apsolutnim) rješenjem! - treba citati samo moje postove
ja citam samo svoje postove i pogledaj me - ubermensch
!
to donosi još jednu, dodatnu, korist - ne tupim si oštricu na druge, jer "drugi" imaju tendenciju da sve zakuže, ogade, stvore neukus, uprostace

Tako je govorio Zagortustra.


samo je jedan
bog i drug tito i partija u jednoj osobi
e , odvalio sam
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13112 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/02/2006 : 16:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

pušionaaaaaaa
a mislio sam se
1:0
cestitke



hehe
znam previše trikova


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/02/2006 : 16:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zakupljeni vodovi, brza veza, vremena na poslu, malo volje... To govori sve!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/02/2006 : 16:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
a ne
to je bilo za vešticu
ocito a i a priori ovaj sajt ima negativan uticaj na moje ganglije
što je pozitivno
jer samo tako mogu uspjeti u politici i približit se širokim narodnim masama pa da jednog dana bidem ka bandic
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 27/02/2006 : 16:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

Ne cini li vam se da je forum trenutno pretrpan postovima? Neki ce reci nikad dosta postova, ali pogledajte ekonomsku stranu. Mjesecno treba odvojiti dosta vremena za citanje po meni prevelikih postova kojih sad ima mnogo. U redu je mnogo postova i sve je to kul, ali treba malo urediti topice da bi moglo doci do citanja sve te silne armade koju dobijamo na forumu dnevno. Ja citam Djoleta, Markosa, mcna, Toninha, Dadu, Maximussa, globinja, risbozg-a, Darkwood Devila, manhuntera, DeeCaya, prozirnu senku, seinfelda, zatim vice, alanmaras, mpavin, SejoSexon, VJ, vikic, tu su Gaston, Stinky, Heyoka, Tomek i jos mnogo toga. Treba dnevno odvojiti dobra tri sata za sve to. Ja ne mogu, odustajem od mnogih stvari. Ostavljam sve od Markosa, Djoleta, mcna, Maximussa, globinja i Toninha. Cinjenica je da imamo previse postova, skoro isto ili cak i vise nego na zapadu, a plate su nam desetak puta manje. Eto toliko, ako se forumasi potrude oko smanjenja broja postova a ne povecanja opet cu citati sve sto sam naveo. Cak i neka dodju novi forumasi ali neka im broj postova bude prihvatljiv. A sta je sa onima koji ne mogu sebi priustiti ni ono sto ja mogu?

P.S. da se netko ne bi uvrijedio -

P.P.S. vidim da me nisu najbolje shvatili: moj post je 100% zafrkancija, usporedite s Ramathovim topicom pa vidite o cemu se radi. E jebo vic koji moras objasnjavat :-)...

Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm, just another false alarm



Zaposli sekretaricu sa velikim sisama.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25160 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2006 : 18:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade


E jebo vic koji moras objasnjavat :-)...


yep,yep,yep..

ne volem glancere..
http://geminix.theblog.net
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 27/02/2006 : 18:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

Ne cini li vam se da je forum trenutno pretrpan postovima? Neki ce reci nikad dosta postova, ali pogledajte ekonomsku stranu. Mjesecno treba odvojiti dosta vremena za citanje po meni prevelikih postova kojih sad ima mnogo. U redu je mnogo postova i sve je to kul, ali treba malo urediti topice da bi moglo


Evo, ja sam procito doovdje i tako ustedio ekonomsku stranu foruma :D

--
"All this nonsense comes down to that imaginary kid who jumped out of the window with a towel around his neck and killed himself. That kid has terrorized the comic book industry for sixty or seventy years. Get this – there’s no evidence that kid ever existed."
--Frank Miller
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 27/02/2006 : 19:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ušao si u vertikalu mudrosti

da ti uštedim vrijeme, novce i živce, izlazim odmah sa jedinim (apsolutnim) rješenjem! - treba citati samo moje postove
ja citam samo svoje postove i pogledaj me - ubermensch!
to donosi još jednu, dodatnu, korist - ne tupim si oštricu na druge, jer "drugi" imaju tendenciju da sve zakuže, ogade, stvore neukus, uprostace

Tako je govorio Zagortustra.



al ako citaš samo svoje postove, namece se pitanje kako si onda odgovorio na ovo? morao si procitati da bi odgovorio, ne=?


"where is my mind?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/02/2006 : 20:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I ja ostavljam sve od Djoleta.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 27/02/2006 : 20:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
A još kada niko nebi komentirao kako ima puno postova, onda bi ih bilo manje hehehe
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 27/02/2006 : 21:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Kad bih citao samo svoje postove,ne bi mi bilo interesantno,zato citam druge(jedini razlog).:))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/02/2006 : 22:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

Ne cini li vam se da je forum trenutno pretrpan postovima? Neki ce reci nikad dosta postova, ali pogledajte ekonomsku stranu. Mjesecno treba odvojiti dosta vremena za citanje po meni prevelikih postova kojih sad ima mnogo. U redu je mnogo postova i sve je to kul, ali treba malo urediti topice da bi moglo doci do citanja sve te silne armade koju dobijamo na forumu dnevno. Ja citam Djoleta, Markosa, mcna, Toninha, Dadu, Maximussa, globinja, risbozg-a, Darkwood Devila, manhuntera, DeeCaya, prozirnu senku, seinfelda, zatim vice, alanmaras, mpavin, SejoSexon, VJ, vikic, tu su Gaston, Stinky, Heyoka, Tomek i jos mnogo toga. Treba dnevno odvojiti dobra tri sata za sve to. Ja ne mogu, odustajem od mnogih stvari. Ostavljam sve od Markosa, Djoleta, mcna, Maximussa, globinja i Toninha. Cinjenica je da imamo previse postova, skoro isto ili cak i vise nego na zapadu, a plate su nam desetak puta manje. Eto toliko, ako se forumasi potrude oko smanjenja broja postova a ne povecanja opet cu citati sve sto sam naveo. Cak i neka dodju novi forumasi ali neka im broj postova bude prihvatljiv. A sta je sa onima koji ne mogu sebi priustiti ni ono sto ja mogu?

P.S. da se netko ne bi uvrijedio -

P.P.S. vidim da me nisu najbolje shvatili: moj post je 100% zafrkancija, usporedite s Ramathovim topicom pa vidite o cemu se radi. E jebo vic koji moras objasnjavat :-)...

Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm, just another false alarm



PPPS: je.... topic gdje mene nema

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/02/2006 : 22:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

Ne cini li vam se da je forum trenutno pretrpan postovima? Neki ce reci nikad dosta postova, ali pogledajte ekonomsku stranu. Mjesecno treba odvojiti dosta vremena za citanje po meni prevelikih postova kojih sad ima mnogo. U redu je mnogo postova i sve je to kul, ali treba malo urediti topice da bi moglo doci do citanja sve te silne armade koju dobijamo na forumu dnevno. Ja citam Djoleta, Markosa, mcna, Toninha, Dadu, Maximussa, globinja, risbozg-a, Darkwood Devila, manhuntera, DeeCaya, prozirnu senku, seinfelda, zatim vice, alanmaras, mpavin, SejoSexon, VJ, vikic, tu su Gaston, Stinky, Heyoka, Tomek i jos mnogo toga. Treba dnevno odvojiti dobra tri sata za sve to. Ja ne mogu, odustajem od mnogih stvari. Ostavljam sve od Markosa, Djoleta, mcna, Maximussa, globinja i Toninha. Cinjenica je da imamo previse postova, skoro isto ili cak i vise nego na zapadu, a plate su nam desetak puta manje. Eto toliko, ako se forumasi potrude oko smanjenja broja postova a ne povecanja opet cu citati sve sto sam naveo. Cak i neka dodju novi forumasi ali neka im broj postova bude prihvatljiv. A sta je sa onima koji ne mogu sebi priustiti ni ono sto ja mogu?

P.S. da se netko ne bi uvrijedio -

P.P.S. vidim da me nisu najbolje shvatili: moj post je 100% zafrkancija, usporedite s Ramathovim topicom pa vidite o cemu se radi. E jebo vic koji moras objasnjavat :-)...

Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm, just another false alarm




ja ne odlucujem od kojeg cu nika citati postove , pogledam da li je zanimljiva tema ili ne

ova tvoja tema nije toliko zanimljiva koliko kontradiktorna

malo si sam sebi skocio u stomak , govoris da treba smanjiti broj topika , sto je ok , slazem se , ali izdvajas ramatov topic i spominjes ga kao primjer , i kanarincu u krletki nece biti potrebno mnogo vremnea da shvati zasto

ako se toliko boris protiv gomilanja postova zasto se nisi obratio u postovima koje smatras da su nepotrebni a ne da palces i kukas i da mozda tvoj topic osvoji titulu najblesavijeg i najbolesnijeg topika , mozes dozivjeti cak da te nazovu bolesnim i bleavim
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 27/02/2006 : 23:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
I ja sam to malo razmišljao te sam malo smirio postanjem,sad je rjede,što vjerojatno mnogi primjecuju...

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozaci"-Aljoša (Zuhra)
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7796 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/02/2006 : 23:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
previše filozofije oko tih postova...
ja citam samo ono što me zanima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 27/02/2006 23:27:07
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/02/2006 : 23:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

previše filozofije oko tih postova...
ja citam samo ono što me zanima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




slazem se , nek ljudi pisu sto zele o stripovima , a da nikog ne vredjaju ni oni koji otvaraju temu ni oni koji ce odgovarati

a ako se nadju dvojica koji ce otovriti istu temu , jednog treba upozoriti , a ako ih je vise onda ih vise treba i upozoriti
kao u ovm slucaju sa prezasicenosti , bar su dva topika nepotrebna , onaj mamlazaov i ovaj
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/02/2006 : 23:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
To ti je isto kao i ova raspravima kako ima previse stripova. Lepo citaj ono sto te zanima, kao sto ces i od stripova kupovati ono sto te zanima. Meni je veci problem kako cu procitati sve stripove sto sam ih pokupovao, a tek kad cu procitati ove skenirane... u poredjenju sa time, problem sa citanjem postova me ne uzbudjuje nesto posebno...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/02/2006 : 23:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mpavin

previše filozofije oko tih postova...
ja citam samo ono što me zanima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




slazem se , nek ljudi pisu sto zele o stripovima , a da nikog ne vredjaju ni oni koji otvaraju temu ni oni koji ce odgovarati

a ako se nadju dvojica koji ce otovriti istu temu , jednog treba upozoriti , a ako ih je vise onda ih vise treba i upozoriti
kao u ovm slucaju sa prezasicenosti , bar su dva topika nepotrebna , onaj mamlazaov i ovaj


Ja mislim da su tri topika viska. Svi osim moga koji imaju u nazivo rijec prezasicenost:))) Sta ces, netko mora i nabaciti malo sale:)))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/02/2006 : 23:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

To ti je isto kao i ova raspravima kako ima previse stripova. Lepo citaj ono sto te zanima, kao sto ces i od stripova kupovati ono sto te zanima. Meni je veci problem kako cu procitati sve stripove sto sam ih pokupovao, a tek kad cu procitati ove skenirane... u poredjenju sa time, problem sa citanjem postova me ne uzbudjuje nesto posebno...



bas i ne , u onom drugom topicu je autor izrazio svoje misljenje , nakon toga je stinky otvorio svoj filozofski topic o stripovima i tek nakon toga su poceli nicati ovi bespotrebni , sve su se te saljive rasprave mogle voditi u stinkyijevom topicu

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/02/2006 : 23:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mpavin

previše filozofije oko tih postova...
ja citam samo ono što me zanima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




slazem se , nek ljudi pisu sto zele o stripovima , a da nikog ne vredjaju ni oni koji otvaraju temu ni oni koji ce odgovarati

a ako se nadju dvojica koji ce otovriti istu temu , jednog treba upozoriti , a ako ih je vise onda ih vise treba i upozoriti
kao u ovm slucaju sa prezasicenosti , bar su dva topika nepotrebna , onaj mamlazaov i ovaj


Ja mislim da su tri topika viska. Svi osim moga koji imaju u nazivo rijec prezasicenost:))) Sta ces, netko mora i nabaciti malo sale:)))

Mrzim mrznju!



ne kazem da ne mora , no sve te saljive rasprave se mogu odvijati u stinkyijevom topicu , mogli bi mu ometati filozofsku koncetraciju a on se ne bi ljutio
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000