forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cetvrta i peta striparnica u Beogradu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 25/03/2006 : 14:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by fumettisti

da,a cijene su takve da covjek mora pomisliti jesu li popizdili ili sta se dogadja u njihovim glavama.

ali , na primer u Darkwoodu su jeftiniji stripovi nego u Hrvatskoj, tako da Ludensova izdanja ( sve najnovije ) košta 140 dinara, što je 14 Kn, a bili su i po 120 dinara, novi , novcati stripovi iz Hrvatske i sve je jeftinije nego u zagrebackim striparnicama

Idem daleko.Tako daleko...



zato sto ih oni placaju po 10 kuna!

ZAGOR PRICA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/03/2006 : 14:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

ali ipak od svih tih striparnica Darkwood je zakon, tamo imaš sve moguce


Pa baš i nemaš.

Enivej, Beogradu fali jedna striparnica koja nece biti striparnica-antikvarnica, vec ce imati nova izdanja sa post YU prostora, a takode i novije strane stvari. Slicno kao More comics, s tim što MC, koliko se secam, slabo stoji sa francuzima i italijanima, a osrednje sa mangama.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/03/2006 : 13:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by srdjandj

ali ipak od svih tih striparnica Darkwood je zakon, tamo imaš sve moguce


Pa baš i nemaš.

Enivej, Beogradu fali jedna striparnica koja nece biti striparnica-antikvarnica, vec ce imati nova izdanja sa post YU prostora, a takode i novije strane stvari. Slicno kao More comics, s tim što MC, koliko se secam, slabo stoji sa francuzima i italijanima, a osrednje sa mangama.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"

ja u Darkwoodu nadem sve ono što meni treba i što je interesantno za moju porodicu i za mene !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 26/03/2006 : 15:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by srdjandj

ali ipak od svih tih striparnica Darkwood je zakon, tamo imaš sve moguce


Pa baš i nemaš.

Enivej, Beogradu fali jedna striparnica koja nece biti striparnica-antikvarnica, vec ce imati nova izdanja sa post YU prostora, a takode i novije strane stvari. Slicno kao More comics, s tim što MC, koliko se secam, slabo stoji sa francuzima i italijanima, a osrednje sa mangama.




U potpunosti se slažem! Daleko smo mi još od kvalitetne striparnice...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13444 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 26/03/2006 : 16:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Pogledacu, hvala na informaciji...

Licno mi je drazi Alan Ford...

Jer nem, jeziv i bled on je bio
Kao onaj sto je pricu govorio
I avet psa u coveku otkrio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/03/2006 : 20:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

ja u Darkwoodu nadem sve ono što meni treba i što je interesantno za moju porodicu i za mene !


To je druga stvar. Recimo, ja tamo nadem 5 - 10% onog što mi je interesantno.

Samo kažem da nema svega moguceg.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/03/2006 : 10:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by srdjandj

ja u Darkwoodu nadem sve ono što meni treba i što je interesantno za moju porodicu i za mene !


To je druga stvar. Recimo, ja tamo nadem 5 - 10% onog što mi je interesantno.

Samo kažem da nema svega moguceg.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"

tako je , u pravu si , nisam se dobro izrazio, mislim, ja kad sam prvi put ušao u Darkwood, ostao sam zapanjen, jer nikada nisam video toliko stripova na jednom mestu, ali sad kako se povecala i moja kolekcija, vidim da je to normalno, naravno nikada necu ni skupljati sve moguce stripove, jer bi to otišlo u drugu krajnost, ono , recimo, bolesni kolekcionar, ima i mnogo lepših stvari u životu od stripova

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000