forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magico Vento
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 10/03/2006 : 23:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Na uBc-u je izašla vrlo opširna i sjajno opremljena recenzija petodjelne sage MV-a 97-101!Užasno bi je volio procitati!Da li ju je procitao tko od cjenjenih forumaša i kakva su mišljenja!

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/03/2006 : 10:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja sam procitao svih pet brojeva. Saga je odlicna, na zanimljiv nacin uklapa MVa i njegove likove u stvarne dogadjaje oko bitke kod little big horna, dogadjaji su dosta vjerno opisani, pogotovo sama bitka, te donosi jednu novu verziju Custerove smrti, drugaciju od one koju smo vidjeli. Isto tako donosi dramaticne promjene u MV-ov zivot i novi zaokret u prici o MV-u koji je sada u borbi indijanaca i bijelaca definitivno odabrao stranu i tako postao odmetnik.
Manfredi nije bas na 100%, ima tu malo praznog hoda, promjena ritma, nedovoljno dramatike u nekim trnutcima itd itd, ali sama prica je precizno i dobro zamisljena te kvalitetno rezirana, sto ide i u zasluge crtacke ekipa koja je to fantasticno odradila. Frisenda briljantan kao i obicno, Goran takodjer, kolor je lijepo sjeo na njegov crtez mada neke stvari meni i dalje bolje izgledju na cb, gdje crtez nije prekriven bojom pa se vide potezi kistom i slicno, Perovic isto odlican, sve bolji i bolji, jedino su meni Ramella i Talami / Biglia nesto malo losiji, mada i dalje jako dobri. U svakom slucaju, jako dobar zavrsetak ciklusa, vrijedilo je cekati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/03/2006 : 11:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Citah stotku.

Prijemcivo, mada evo vec zaboravih o cemu je rec.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2006 : 11:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pih kako moze biti vjerodostojno opisana bitka kad se zna da Custer nije poginuo.
Dokaz je njegovo pojavljivanje godinama kasnije u stripu Mister No.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 11/03/2006 : 12:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ha ha ha ne kontam

homos homini lupus
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 11/03/2006 : 14:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
A ja mislio da je jedina vjerodostojna prica ona Broja Jedan iz grupe TNT.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2006 : 14:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Oni koji su citali tu epizodu MMa skontat ce...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/03/2006 : 15:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam procitao svih pet brojeva. Saga je odlicna, na zanimljiv nacin uklapa MVa i njegove likove u stvarne dogadjaje oko bitke kod little big horna, dogadjaji su dosta vjerno opisani, pogotovo sama bitka, te donosi jednu novu verziju Custerove smrti, drugaciju od one koju smo vidjeli. Isto tako donosi dramaticne promjene u MV-ov zivot i novi zaokret u prici o MV-u koji je sada u borbi indijanaca i bijelaca definitivno odabrao stranu i tako postao odmetnik.
Manfredi nije bas na 100%, ima tu malo praznog hoda, promjena ritma, nedovoljno dramatike u nekim trnutcima itd itd, ali sama prica je precizno i dobro zamisljena te kvalitetno rezirana, sto ide i u zasluge crtacke ekipa koja je to fantasticno odradila. Frisenda briljantan kao i obicno, Goran takodjer, kolor je lijepo sjeo na njegov crtez mada neke stvari meni i dalje bolje izgledju na cb, gdje crtez nije prekriven bojom pa se vide potezi kistom i slicno, Perovic isto odlican, sve bolji i bolji, jedino su meni Ramella i Talami / Biglia nesto malo losiji, mada i dalje jako dobri. U svakom slucaju, jako dobar zavrsetak ciklusa, vrijedilo je cekati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Kad smo vec kod MV. Kad ce Vaš?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/03/2006 : 16:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Oni koji su citali tu epizodu MMa skontat ce...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Suncanica

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2006 : 17:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen
Kad smo vec kod MV. Kad ce Vaš?


Pricali smo vec o tome, i odavno ga najavili za proljece, a proljece traje do kad?
Uglavnom na tome se radi intezivno, kad bude novosti mi cemo se javiti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2006 : 22:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
proljece traje do 30. srpnja:))))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/03/2006 : 00:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
E pa do tada bi trebalo biti gotovo.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15566 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/03/2006 : 19:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
žalosno

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/03/2006 : 22:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kaj je tebi zalosno, pa dinamo ti je prvi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/03/2006 : 00:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
[kez]A jel vredi ta titula dalje od Peste i Beca?[/kez]

Beograd se ne racuna:-(


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 13/03/2006 : 08:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Kaj je tebi zalosno, pa dinamo ti je prvi...


ma nije mu to zalosno, nego place zbog petarde hajduku 13. svibnja


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/03/2006 : 09:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma place on zbog toga sto smo mi jedini klub koji nije igrao u ligi sramote...
Nego ima da se pojacamo na kraju sezone, dovodimo Magicnog Vjetra u Bile redove...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000