forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip kolekcionar u TLP na RTV SLO
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/03/2006 : 11:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
na htv1 je vec par puta bio prilog o stripovi.com...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/03/2006 : 11:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by krpalec

kliknite na ovaj link - moralo bi djelovati

rtsp://helix.rtvslo.si:554/ava/18/10/16/2839800.rm

Meni radi ok, taj Boris verovatno ima sve moguce stripove koji su izašli na ovim prostorima , svaka mu cast :)

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 13/03/2006 : 11:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

na htv1 je vec par puta bio prilog o stripovi.com...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma da,ali mislim više opcenito da televizije non-stop govore da stavljaju kulturne sadržaje i sl.,ali stripovi su zapravo manjina u tom kontekstu.Mislim na to da se ipak treba malo posvetiti tome.Jer ipak svakim danom stripova je sve više (na moju radost:)).A svaka "reklama" dobro dode.

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozaci"-Aljoša (Zuhra)
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/03/2006 : 11:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Prilog o Borisu je dobar, mada nisam sve najbolje razumio. Samo, nervira me sto svi novinari prilaze stripu i kolekcionarstvu sa istim pristupom - a koliko to sve vrijedi, koliko ti na to trosis? Slicno je bilo i s novinarkom koja je razgovarala sa mnom u subotu. S druge strane, pola price o stripu je izbaceno, a neke dijelove koje sam rekao je krivo prepricala u off-u, pa imamo tako Esada Robica i Edvina Baukovica na primjer...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/03/2006 : 11:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Link radi save-no sam ga na disk ako neko hoce mogu to da postavim na rapidshare!!!

Ako imate flashget mozete ga i vi skinuti bez problema.

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 13/03/2006 : 12:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Prilog o Borisu je dobar, mada nisam sve najbolje razumio. Samo, nervira me sto svi novinari prilaze stripu i kolekcionarstvu sa istim pristupom - a koliko to sve vrijedi, koliko ti na to trosis? Slicno je bilo i s novinarkom koja je razgovarala sa mnom u subotu. S druge strane, pola price o stripu je izbaceno, a neke dijelove koje sam rekao je krivo prepricala u off-u, pa imamo tako Esada Robica i Edvina Baukovica na primjer...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


na žalost je to izgleda najzanimljivije za novinare....novac. u ovom prilogu je još dobro prošlo.
Kako je Boris napisao snimali su skoro 2 sata. ostalo je tih par minuta posle montaže, nažalost je mnogo bilo izrezano

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2006 : 12:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Prilog o Borisu je dobar, mada nisam sve najbolje razumio. Samo, nervira me sto svi novinari prilaze stripu i kolekcionarstvu sa istim pristupom - a koliko to sve vrijedi, koliko ti na to trosis? Slicno je bilo i s novinarkom koja je razgovarala sa mnom u subotu. S druge strane, pola price o stripu je izbaceno, a neke dijelove koje sam rekao je krivo prepricala u off-u, pa imamo tako Esada Robica i Edvina Baukovica na primjer...



Brkaju pojam kolekcionarstva i gomilanja stripova radi preprodaje. Bilo bi zanimljivo usprediti nekog kolekcionara/kozumenta kutija od cigareta. Pa onda njega pitati koliko vrijedi ta njegova kolekcija i koliko troši na to. Od stripova ti barem nešto ostaje, od cigareta samo crna pluca...

Što nisi snimio taj intervjuic?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/03/2006 : 13:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ovo je fascinantno, samo sam u strip klubu Darkwood u Beogradu video toliko stripova, ali ovo, ovo je strava, ne mogu da se nagledam, pogotovo oni prvi LMS, a kao novi :)

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 13/03/2006 : 14:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Link radi save-no sam ga na disk ako neko hoce mogu to da postavim na rapidshare!!!

Ako imate flashget mozete ga i vi skinuti bez problema.

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"


Postavi ako nije frka
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7798 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/03/2006 : 16:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Prilog o Borisu je dobar, mada nisam sve najbolje razumio. Samo, nervira me sto svi novinari prilaze stripu i kolekcionarstvu sa istim pristupom - a koliko to sve vrijedi, koliko ti na to trosis? Slicno je bilo i s novinarkom koja je razgovarala sa mnom u subotu. S druge strane, pola price o stripu je izbaceno, a neke dijelove koje sam rekao je krivo prepricala u off-u, pa imamo tako Esada Robica i Edvina Baukovica na primjer...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



da li ce i kada taj razgovor biti na tv-u i na kojoj tv stanici?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000