forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alejandro Jodorowsky snima film u ZG!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 12/03/2006 : 22:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Bar za sad tako izgleda. Film ce se zvati Tryptych i Jodorowsky ce ga režirati prema svom istoimenom stripu. Radi se o low budget filmu (8 milijuna $). I sad najzanimljiviji dio: vrlo ce se vjerojatno dobar dio filma snimiti u Zagrebu jer se Jodorowskom navodno jako svida zgrada bivše Nacionalne knjižnice (kod Trga Maršala Tita). Ja osobno ne znam ništa o doticnom stripu jer (koliko je meni poznato nije preveden ni na hravatski ni na engleski) pa bi molio clanove formuma koji su ga citali da napišu koju rijec o radnji

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 12/03/2006 : 22:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Ali bivša zgrada NSK nije kod Trga Marssala Tita. Jedno dva trga dalje je. Tri, zapravo.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 12/03/2006 : 22:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Zar nije to ona velika zgrada odmah iza glumacke akademije? Možda sam ja malo pobrkao te zgrade, jebi ga, nisam iz ZG
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2006 : 08:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nabacit cu pogled koji put, to mi je 5min od posla. Kad pocinje snimanje?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 13/03/2006 : 11:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ja pomislio zg znaci zagor bleeee................

homos homini lupus
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 14/03/2006 : 16:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Sve je još u fazi pretprodukcije tako da vjerojatno nece prije ljeta. I još jedan mali kuriozitet: producent ovog filma je producirao i prva tri Supermana ;))
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000